Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

17 Kasım 2017 Cuma

Ağır Mesajlar - Kısa Ağır MesajlarZoruma gidiyor ve kızıyorum kendime yalanlarını bile bile çektim seni cehennem olduğunu bile bile, şimdi gidiyorum uzaklara elveda sana yalanlarınla!!!


ihateninin bedelini ne gözyaşların kapatabilir nede haykırışların beni sana geri çevirebilir, artık yoksun hayatımda güle güle sana elveda..


haykırsam geceye içimdeki nefreti haykırsam sevenlere sevmeyenin ihanetini, şimdi anlasınlar beni daha iyi senin gibi yalancıdan olmaz sevgili...


Yoruldum koşmaktan, koşupda ulaşamamaktan, bıktım hep umutların peşinde koşmaktan bıktırdın beni hayattan artık pes ettim peşinden koşmaktan..


Sen bilmezsin sevmeyi sevipte anlayamazsın gerçekleri, bir yalana inanmışsın koşarsın dünden beri, ben yoruldum son sözüm sana bu elveda sevgili..


Ulaşılamaz sanma kendini bu alemde, ulaşılamayacak kadar büyümedin gözümde, hep inandırdın yalanlarınla kendine, şimdi git hadi elveda bu sana son cümle..


Kendini kandırdın aslında bana attığın yalanlarla mutlu oldun sen yanımda, şimdi ağla kendine ben yaşıyorum gerçeklerim kendi kurduğum alemimde..


inanarak tuttum ellerini, sana hep gülerek bakmak istedim ben sevgili, sen kaçtıkca koştum peşinden pes etmedim, ama yeter bukadarınıda ben hak etmedim!!!


Güller sevilir dikeni olsada, Güneş ısıtır insanı doğduğu her sabahın ayazında, gerçekler mutlu eder insanı acıda olsa, senin gibi yalancılar ise sadece inandıkları saçma yalanlar ile yaşar!


Seni severken pişman olmamıştım yaşadıklarımdan! Seninleyken hep inandım güvendim sana! Ama hep yaşanmış yaşananlar hep rüyaymış yaşanacaklar inandım buna geç olsada..


Sen solmayan gülüm ol isterdim ömrümün sonuna kadar, sen benimle bir ömür ol isterdim aldığım her nefesin başında ve sonunda sen ol istedim! Sen sadece yalanmışsın bunu sensiz olduğum gecelerimde farkettim..


Gözyaşlarımın duaları senin için, nasıl kirlettin içimde ki saf sevgiyi soyle bakalım şimdi? yalanlarınla mutlu olucakmısın bensiz söyle vicdansız sevgili? Şimdi sana güle güle gidiyorum ben sensizliğe elveda yalancı sevgili..


Herşey güzel olur diye hep sabrettim, belki benimle mutlu olursan diyerek içimde ümit besledim, seninle her zorluğa gögüs gererdim yemin ederim! Ama sende yalancısın beni kaybettin güzelim..


Mutluluktan ağlamak isterdim seninle, hep bir mutluluk karesi içinde yaşamak isterdim doya doya hayatımı seninle! Gerçekler acıda olsa tatlıda olsa sen olucaktın yanımda! Şimdi koca bir yalansın hadi güzelim elveda sana!!!


Boş sözlere inanan sen, boş olduğunu bilerek duymamazlıktan gelen ben! Şimdi sor kendine bu AŞK'da merhameti olan hangimiz? Kesip atan sen tutup diken ben?


Koşmaktan yorulur her canlı benim gibi, peşinden sürükledin sana olan sevgimi! bir merhamet beklerdim sevgimi yaşa isterdim, ama sen hep görmemezlikten geldin elveda sana sevgili..


Hadi bana eyvallah, bu saatten sonra kendimle yaşarım hayatımı bu saatten sonra üzülmeden bakarım hayata,sensiz ilk günüm ve bugün hayatımın en güzel günü elveda sana..


Yaşamak gerekir bazen hayatı dolu dizgin, sevmek gerekir bazen sevilen umursamaz olsada! Tutmak isterdim seninle hayatın bir köşesini, sen ol isterdim şuan benim olduğum gibi..


Küçücük umutlarla mutlu olmayı öğrendim, hep doğrularımla yaşamayı istedim, mutsuz olacaksamda gerçeklerle olsun isterim, senin gibi yalancılar sadece sahte hayatlarda oynarlar sevgilim..


Bir mum ışığı gibiyim, usulca aydınlatırım etrafımı, yalanları yakarım aydınlık olurum gecelerime ve gündüzlerime! Sen sadece yalansın sen benim ışığımda barınamazsın elveda sana!!!


Gözlerim yalanları görmez oldu artık, sahte oyunların renklerini sildim gözlerimden siyah ve beyaz görürüm yalanları sende öylesin unut git benimle olan yaşadıklarını..


Kırıldı sabır taşım artık, ya gerçek ol yada yok ol hayatımdan, yeter artık sahte gülüşlerle geçirdiğim zaman, yeter artık bana anlattığın olmayacak hayaller güle güle sana..


Gözlerimde ki yaşlar beni anlatır sana, ben hayatı yaşamak istedim gerçeklerimle doya doya, nasıl tanıdım seni lanet ediyorum o anıma! Keşke olmasaydın hayatımda yaşardım kendi dünyamda..


Sen sevgimi hak etmeyecek kadar adi'sin aslında, sana verdiğim sevgiyi ve ilgiyi hayvanlara gösterseydim şuan benimle konuşuyor olurlardı...


insan yaşadıkça tecrube kazanır ve benimde tecrubem seni yaşamak oldu seni yaşadıkça anladım ki yalancıdan ne sevgili olur nede dost elveda sana...


Bir insan 7'sinde ney ise 70'inde de odur, ben seni gerçeklere çekmek isterken, sen bağımlısı olduğun yalanlarından kopmak istemedin, bu yüzden ben kopuyorum senden kendine iyi bak bye..


Hasretimin yarası kalbimde, gözlerim bir sana bağlı bunu bilmesende! ben beklerim geleceğin günü bıraktığın yerde, Gelmesende canın sağolsun mutlu ol başka alemlerde..


Kural tanımaz benliğim yıkarım prensipleri, ya adam gibi severim yada yol veririm, kimse üzülmesin ben hak edene hakkını çoktan vermişim..


Sinirim damarımda ki kan misali akar durduramaz kimse, içimde ki öfkem sadece yalancılara gerçeklerim benimle yalanlarım arkamda, güle güle yalancı insanlara...


Sevdikçe salak durumuna düşenlere bu lafım, ya mantığınızla sevin aldanmayın yada kalbinizle sevin her gün ağlayın...


Ölümsüz aşk olsaydı sevenler ölmezdi, ölmeyen aşkım sana değil güzelim YARADANA'dır benim bitmeyen aşkım..


Güzelliğine güvenip kırma insanları bir sivilce çıkar yüzünde ozaman ağlarsın güvendiğin güzelliğine..


Kuralı insanlar koyar ve yine insanlar yıkar benim kuralımı ben koyarım ama sen bozamazsın..


Küçük yalanlar bir süre sonra büyükleride getirir arkasından tıpkı yalan gülüşlerinle başlayıp kendini inandırdığın yalan hayatta başladığın gibi..


Sen doğruları görecek kadar geçek olsaydın şuan seninle gerçekler hakkında konuşuyor olurduk, malesef şuan senin attığın yalanları konuşuyoruz...


Ne kimseye DUR diyecek kadar yüzssüzüm nede durana GİT diyecek kadar vicdansızım, ben yaşadığım hayatı pişman olmadna yaşarım, eyvallahım kendime güzelim...


Ölü deniz gibidir benim sessizliğim ne sesimi çıkarırım nede düzeni bozarım, Coşkun dalgalar gibidir nefretim ne önünde durabilirsin nede yalanlarına sığınabilirsin..


Ben sınırımı bilirim susacağım yerde dilim lal olur güzelim, ama haddini aşana cezasınıda vermeyi bilirim, şimdi yok ol önümden beni bırak kendi halime..


Biz Mercedes lerle gezip Gözlüklerle Şekil Yapmayız, Biz tesbigle Gezer takım Elbisemizle Havamızı Basarız


Ne Serseri Dinler Yüreğim Ne Delikanlı Bilir beynim benim Sadece Abiyim Alayına Giderim.


Karanlık Gecelerde Çıkar ismimiz Aleme Ağır Abidir Adımız Bilir Alem Bizi.


Kahvede iceriz Çayımızı 3 Şeker OLmaz Bizde Delikanlı 2 Şekeri Atarız Tavşan Kanı Cayımıza Sohbet Ederiz Bizden Büyük Adamlarla.


Siz Sokakların Efendisi Sandığınız Semtlerin Çocuklarısınızı, Bizler Sizlere Bağışlakdık O Sokakları


Silahımda 14 Mermi Çekerim geceleri silahımı Sıkarım Etrafıma Aşığım Aşık Oluyorum Sana Deli


Kurşun kadar Hızlı yaşarım hayatı Boş Kovan Gibi Düşmem Doludur Barutum Geceleri Alırım Arabamı Giderim Belanın Olduğu Yere


Güneş Yüzlüm benim Senin için KaranLıkLardan Çıkıp Takdım belime Silahımı Ağır Abi OLmanın Yoktur Hesabı


Hayatım Senin yolunun üstüne çizilmiş Gülüm Sensiz OLamam, Yoluna Çıkarım Herseferinde Hayalinle yatarım Soğuk gecelerimde


Biz Hapishanelerde Öğrendik Bağlamayı, Telleri Anlatır Sana Olan Aşkımı, Yaptıum Sana 4 Duavar Arasında Bir Şarkı, Şarkının Adı ; Bu hayat Sensiz Olmamalı


Bizim Pamuk Yüklü Duygularımız GüneşLi Sokaklarda kaldı Gözüm, Şimdi KarabLık Sokaklarda Pamuk Yüklü Duyguları Kaldrıyoruz


Biz Ağır Abi Olduk Alemde Ders Verdik bütün gençlere, Sevgiyi Aldık Kalbimizden Cüzdanımıza Koyduk Tesbihle Aşk yaşadık gecelere Atladık


Yok bu Aşkın Dermanı her Sözüm Sana ManâLı, Deli Gibi Sever Bu Delikanlı, Sen iStemesende Bu Can Sana Sevdalı


KaranLık gecelerde Yıldızları izler Bu Delikanlı, Aşk yarası Geçmez Kalbi Olmuş Derbeder


tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur


imanımız Varsa Bu yolda, Seviyorsak ALLAH Yolunda, Delikanlıyız Biz Ağır ABileride Biliriz Sevdikmi İmanımızla ALLAH ına Kadar Severiz


öLmek için Dost Bulma! Senin için öLücek Dost Elbet Bir Gün Olur Yanında


Ağırdır Sözlerim her Delikanlı Dinlesin! Ağır Abidir ismim Fazla Racon Kesmeyin, Şeklimiz Vardır Alemde Sesinizi Kesin.. Bizi Dinleyin Rahat Edin


Alemde Dayı Olmuşuz Ne fayda Sözlerde Kral Olmuşuz Ne Fayda, Bir Güzel Sevdik Sonunda Oda bize Bakmıyor BatSın Bu Sevda


Reislerle Kurduk Mekanı Dayılarla Harcadık bu yolları Serserilerle Aleme Daldık Delikanlılarla Şekil yaptık, Bizler Ağır Abileriz herkezi Severiz


Şekil yapma Bana Ezerim Seni Fazla Kurcalama Bozarım Seni, Delikanlı Adam yapmaz Geri, ben Daima ileri Giderim Ezerim Seni


Çocuk Yok karşında ANlatma Masal, Kurbağa Bekleme Olursun Sanal, Bizim Sevgimiz herzaman real, Delikanlı Gibi Seviyoruz Ağır Abileri izliyoruz


Bu Sokaklarda Ne Kralları indirdik Ne Garipleri Kral yaptık, Haklıyı Severiz, Haksızı s.....


Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin


Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz.


biz feleğin çemberinden geçmiş alemci gençleriz


Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir.


delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir


Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde


Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım gelene biz On adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolay mı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.


Kolay mı be Güzelim sevilmeden sevmeK


Dilden sevmesini bilmeyiz bazıları gibi değiliz sevdik mi yürekten ölümüne severiz farkımız tarzımız


Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim


ben seninle toğrağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toğrağa hep yanlız göndüm.


İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm


Her genç delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, Her genç kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz


Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir


Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız


Yaşamak İçin Yalvarmadık Ölmek İçinde Yalvarmayız.


Bizim Fakirlikten Kesemediğimiz Kirli Sakallarımız Şimdi Zengin Çocuklarına İmaj olmuş


Düşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere çok iyi dost olmuşuz


Kaderime tükirim dedim biraz düşünüce kaderin bana yaptıklarının yanında hiç kalır dedim


Beni seversen ömrüne ömür katarım beni aldatırsan ömründen ömür alırım


bilmesekte bir köşede oturup müslüm babayı dinleyip sevdiyimiz hatırlamasını iyi biliriz


serseriler aşkı bilmez derler sorun bakalım sosyete görünümlü piçlere aşkı kimden öğrenmişler


sildim anılarımdan seni merak etmiyorum sewiyomusun artık beni kafam ruhum bedenim sensiz eminim mutlusundur bensiz


hani gözler vardır. sözleri anlatır.hani sözler vardır. gözleri anlatır. birde ASK vardır. seni anlatır


sen dünyada herhangi birisin;ama herhangi biri için dünyalara bedelsin. suçun seni sonsuza kadar sevmem.cezan ise bunu sonsuza kadar bilmemen


hayatımda ki gerçekleri üzülerek yaşasamda mutlu olmayı bildim gerçekleri yaşayarak, senin gibi yalancıların peşinde ağlayacağıma gerçeklerimle yüz yüze dertlesşirim daha iyidir..


Ne Hayatımı yargılıyabilirsin, nede beni kendine köle yapabilirsin, ne beni tutup yalanlarına çekebilirsin nede senin için gerçeklerimden vazgeçerim...
site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Büyük tehlike, yarı aptallarla yarı akıllıların arasında yatar. GEOTHE
Counter

Bugün 17 Kasım 2017, Cuma Saat şuanda 19:22:31