Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

19 Kasım 2017 Pazar

Aldatılma Mesajları - Kısa Aldatma MesajlarıAldatmak sana yakışır, sen yalanlarınla mutlu ol ve yalanların içinde sahte gülücükler dağıtırken beni düşün, işte beni düşündüğün gün gerçekleri görüceksin..


Sen sabahım ol isterdim güne seninle başlayıp seninle bitirmek isterdim güzellikler seninle başlasın isterdim, ama ihanetinle şimdi sadece ve sadece kendime ağlıyorum..


Keşke tanımasaydım seni, keşke sevmeseydim kendimden vaz geçecek kadar seni, elimde olsa söküp atardım seni sveen bu kalbimi, ihanetinle parçaladın yok ettin bende ki seni..


Sen mutluluğu yalanlarınla sarmışsın, sen gerçekleri hayatından çıkarıp yalanlarına inanmışsın! yalanların gibi ihanetinde vurdu seni seven kalbimi..


isterdim seninle bir hayatı birlikte yaşamak, isterdim ki HAYAT SEN OL ben ise seni dünyanda yaşayan bir kul olayım, ama sen yalan oldun ben ise ihanetinin bedelini ödüyorum gözyaşlarımla..


Şimdi bakarım anılarıma ne sözler vermişiz birbirimize ne günahlardan geçmişiz seninle el ele, şimdi bakarım hatıralara verdiğimiz yeminler yalan olmuş ihanetinle yok olmuşum..


Sen hep benim için tek'din bu hayatta, seni yaşanacak güzel günlerimin temeli sanırdım, seni yaşadıkça hayata tutunmak isterdim seni kendime ihanet ederek sevdim güzelim..


Sana kendimden daha çok önem verirken sen benden başkalarına daha çok önem verdin, ben seni tertemiz duygularımla severken, sen ihanetinle beni ezdin geçtin güzelim...


Vurdum duymazlığın çizdi sonumuzu, seni ne kadar çok sevdim görmedin mi sana aşık bu çocuğu? Şimdi gidiyorum belki anlarsın yalnız kaldığında yaptığın hataları..


Hangi aşkın sonu mutlu bitmişki? hangi güzelliklerin sonu hatırlanmış ki? belki bir gün yalarım sevdiğimi belki ihanet olmaz yeni hayatımda ki sevgili..


Yalanların içinde sevdim seni yalan olan sözlerin içinde buldum cennet gözlerini, inandım sana sevdim seni sormadım kalbime sebebini, bir ihanetinle vurdun beni öldürdün sana aşık olan bu genci..


keşke gözlerinde ki ışık kadar sözlerinde gerçek olsaydı, keşke demeden yaşayabilseydim hayatı seninle, sen sadece beni aldatarak değil kendinide aldatarak kıydın bize..


Artık sensizliğin rüzgarına alıştım, hayatım durgun ümitlerim solğun, tek hatıran kaldı aklımda oda bana yaşattığın ihanetin..


belki bir gün ayrılan ellerimiz mezarda kavuşur işte ozaman anlarsın ki seni ölümüne sevdiğimi, işte ozaman ruhun sızlayacak bana yaşattığın ihanetlerin acısı bir bir çıkacak..


Kaç gece hayalini kurup ağladım bilirmisin ? Kaç gece adınla uyandım karanlık odamda bilirmisin? ben seni sevdikçe sen kaçtın ve ben sana ağladıkça sen ihanetine sarıldın..


Bilemiyorum benmiyim hatalı yoksa senmisin bağımlı? Bilemiyorum benmiyim yalan yoksa senmisin aldatmanın yolunda olan ? Bilmiyorum benmiyim seven yoksa senmisin yalanların içinde yaşayan..


Seni unutsamda ihanetinin acısı kalbimde kalıcı, ne zaman gülmeye çalışsa solgun yüzüm hemen aklıma gelir seninle yaşadığım güzel günler ve anlarım ihanetinin acısını..


ben seni yalansız sevdim, ben seni kendimden vazgeçip sevdim, hayatımda ki yaşanmamış anılara seninle yol olmak istedim ama bu ihanetini hiç beklemezdim sevdiğim..


Çok gelir bana bu hayat sensiz, sensiz nefes almak gibidir yaşamak bana ve gücüm kalmadığında düşünürüm ihanetinin acısını güç bulurum kırılmış kalbimde..


Senin sevdiğin hayatın içinde olamayacağım için sendne özür dilerim ama ben hayatı yalanlarla değil mutluluklarla yaşamak isterim..


Kırık bir kalp bıraktın ardında, umutları yok olmuş yaşama hevesi kalmamış bir bedenim artık bu hayatta, umutla sarıldığım hayallerim yok aslında, bir ihanetin var birde yalanların anılarımda..


Dün beni uçurumdan attın sebebi ihanetinin en güzel örneği, şimdi sensiz düşüyorum yokluğa kim bilir belki bulurum kendimi düştüğüm dünyada..


Seni sevmek aslında yalanlara inanmak gibiymiş anladım geç olsada, seni sevmek olmayan dünyanın peşindne koşmak gibiymiş anladım bunu yalanlarınla, seni sevmek ihanetini görmezlikten gelmek gibiymiş anladım bunu sabır taşım çatladığında..


Sözlerinle mutlu ettin beni, ama hareketlerinle zindna ettin benim içimdeki umutlarımı, yaşadıkca öğredim seni, seni öğrendikçe yaşamaktan soğudum yalancı sevgili..


yalanlarını topla git hayatımdan, ihanetinle mutlu ol yalancı kollarda, belki bir gün anlarsın geç olsada, seni nasıl sevdim anlayacaksın pişman olsanda..


hadi koş git yalan aşklarına! belki onlarda bulursun aradığın yalan duyguları attığın her adımda! Mutlu olacağını sandanda bensiz dünyanda, yalanlar bir gün biter anlayacaksın bunu geç olsada!!!


Kimsesizmişim anladım bunu sen gidince, sen sadece yanımda bir hayalmişsin inandım buna ihanetinle, şimdi bakarım boş boş hatıralara elimde reminle, şimdi düşünürüm ihanetinin sebebini yalan sözlerinle..


Sen ihanetinle mutlu olacaksan elveda sana, sen aldattığın insanları hatırlamasanda, seni hatırlayıp beddua eden çok olacak arkandan inan buna, şimdi elveda sana yalanlarınla..


ben Sensizliğime Değil Sana Verdiğim Sevgime Ağlıyorum, bana Attığın yalanlara Değil bensiz geçirdiğin Boş insanlara Ağlıyorum..


Git Gidebildiğin kadar Uzağa, Artık Ne Adını Ne Seni görmek istiyorum Sana ve Seninle Olan Anılarıma Elveda..


Bu kadar Karaktersiz Olucağını Bilseydim Seni Sensiz Yaşamayı tercih Ederdim...


Kimse için Ağlamaya Değmez heleki İhanetinle Ağlayacağımı Sanıyorsan, Kendini Aldatıyorsun Demektir..


Zehirledim Bütün iyi niyetlerimi Artık hayata Yalan ve Boş bakıyorum karaktersiz insan..


Benim için Bir Cümleymişsin Artık Kelimelerimde Özne bile Olamazsın Sen Sadece Her Masalın Sonunda Bir Nokta Olabilirsin..


Tatlı Hayallerin içinde Tuzlu ihanetlerin Acı Pastasıyım, Bu Saatten Sonra beni yemek yürek ister..


Kırılmadım Sadece yalanlarına güldüm getim, ağlamadım sadece sana harcadığım zamana yandım o kadar..


Bir Telefonunla mutlu olurdum, bir sözünle umut dolardı bedenim, şimdi ne dersen de sen ihanetlerin adamısın aldatanların başısın...


Seni Sensiz yaşayacaksam Bu En Büyük Mutluluktur bana Bundan sonra Karşıma Çıkma Asla, Sana Artık Elveda...


Gittiğinde Sadece Kendini Değil Anılarıda Götür Yanında yalanlarının Arasında Yalan Anılarınıda Al Giderken Bunlar Fazla Bana...


Uykusuz Kalsada Gözlerim, Nefes Alamasada Bedenim, ihanet Etsede bana o kalbin, Seni Söke Söke Unutacak Deli Gibi Seven Bu Serseri..


Elimde olsa seni yeniden sokmak isterdim hayatıma, elimde olsa sana yaşatmak isterdim şuan yaşadığım duyguları yaşa isterdim fazlasıyla, elimde olsa ihanetini snaa göstermek isterdim ne kadar rezil olduğunu anlardın belki yalan dünyanda..


Sen yaşa sebepsizce hayatı, mutlu olurusn belki ama bir gün gelicek ki, işte ozaman yanında kimse olmayacak ve ozaman anlayacaksın ihanetinin bedeli yalnızlık olucak yalancı sevgili..


Her gül bir gün solar, önemli olan en güzel zamanında pişman olmayacak hayatı yaşamak, sende şuan bir gülsün ve en güzel zamanında pişman olmayacak seni dolurmayacak adımlar at hayatında..


Özenerek beslediğim duygularım elinde yok oldu, sana verdiğim yıllarım bir bir yalan oldu, şimdi gözlerim ağlamaklı bakıyorum hatıralara, ihanetinin imzası var sensiz dünyamda..


site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Gençler, yaşlıların aptal olduklarını sanırlar, ama yaşlılar gençlerin aptal olduklarını bilirler.
Counter

Bugün 19 Kasım 2017, Pazar Saat şuanda 21:41:01