Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

17 Kasım 2017 Cuma

Anlamlı Mesajlar - Sevgiliye Anlamlı Mesajlar
Anlamlı bakışların vurdu kalbimi yavaşca hissettirmeden, anlamını yitiren sözcükleri farkettim bana baktığında, seninle hayat gerçekmiş anladım bunu geç olsada ben seni seviyorum sensiz anlamsız kalırım bu dünyada..


Anlamını yitiren hayatıma anlam kattı gözlerin, Anlatamadığım duygularıma Anlam verdi gözlerin, Şimdi buluyorum benliğimdeki seni, ve anlıyorum benim içimdeki tek gerçek sensin sevgili, seviyorum seni..


Sen kaderimin güneşi, aşkımın tek gerçeği, sen sabahlarımın neşesi, gözlerimin ferisin sevgilim sen benim birtanemsin..


Anlamıma anlam katan gözlerindir, gözlerinde bulurum sevinci sözlerinde bulurum ben yaşama hevesini birtanem sebebimsin sen benim...


Kimseye değil sanadır bu sözlerim, seninle mutluyum ezberim sensin güzelim, senden başkası haramdır bana sevgilim, helalimdir sana olan yeminim biricik sevgilim benim..


içimdeki aşkın ateşidir gülüşün, güldüğünde mutlu olurum huzurum sen olursun ve seni yaşarım varolduğum hayatta, sen benim tek gerçeğimsin bunu sakın unutma..


Sesini duymazsam zindan olur bana hayat, gözlerini görmediğim an yaşadığımı unutuyorum inan, şimdi elimde resmin düşünürüm seni, bir gün yanımd aolucaksın bekliyorum seni sevgili..


Şimdi yanımda olsan baksam gözlerine doya doya, tutsam ellerinden sıkıca bedenimi kavursa sıcaklığın her dakika, saçların savursa rüzgarını bana bir hayal gibi yaşasam seni senin yanında..


Yarınlarım oldu hayalin, seni düşündükçe ben yaşadığımı hissettim, bir ömür boyu sana yeminliyim, sensiz ben yaşayamam sevgilim..


Yağmur tanesi gibi saf ve temiz sana olan sevgim, o kadar güzelsin ki senden başkasını görmez gözlerim, bir gülüşün yeter mutluluğumun sebebidir gözlerin sensiz yaşamak ölüm gibidir sevgilim..


içimdeki aşkın fırtınası sensin birtanem, seninle can bulur bedenim seninle son bulucak nefesim, ölene kadar sana yeminliyim, sensiz yaşanmaz bu hayat sevgilim..


Kırsanda kalbimi sebepsizce, aglatsanda gözlerini nedensizce, acımasanda seni seven kalbime, ben sana yeminliyim sensiz yaşayamam sevgilim..


Karanlık gecelerimde hayalinle aydınlatırım sensizliğimi, çizerim hayalini taş duvarlara sevgili, adınla başlarım şiirlerime, gözlerinle yaşarım yazdığım şiirin her kelimesini seninle..


Haykırışlarım oldu seni seven kalbim bedenime, sensizliği protesto ediyor gözlerim ağlar durduramam gözlerimi, sözlerin bittiği yerde hayaline sarılır teselli bulurum sevgilim..


Ömrümün sonuna kadar seni seveceğime yeminliyim, sensizliği çıkarıyorum hayatımda tek sözüm sensin hayata sevgilim, ne bugün ne yarın kimseyi görmez gözlerim, senden başkası olmaz ben sende yeminliyim bebeğim..


Gidenler bırakır ardında sevdiklerini, birde gidenler vardır bırakır adında seveni, sen beni bırakıp gittin vicdansız sevgili, beklerim seni umutla haydi dön gel ne olur geri..


Ne kadar acımasız olsanda bana karşı, seni seveceğim sonuna kadar gözlerim yaşlı, senin adını vurur bedenime kalbimin her atışı, ben sadece sana yeminliyim bilmesende gözlerim yaşlı..


Dur durak bilmez içimdeki aşkının ateşi, yakar bedenimi yakar tenimi sana olan aşkımın feryadı, sensizlik sonum olursa bilki yalan olurum yaşayamam bu hayatı, ben sadece sana yeminliyim sana sevdalı..


Uzaklarda olsanda benden bi haber, ben seni mühürlemişim kalbime oldum derbeder, sensiz nefes alsamda yabancı ellerde, unutma adın kazılı kalbimde hayalinle bulurum kendimi hatıralarımızın neşesinde..


Ellerim ellerinden uzak oslada şuan, hayalin teselli eder yarınlara beni inan, gözlerin gözlerimi görmesede şuan gözlerin gözlerime perde oldu senden başkasına bakamam birtanem..


Şuan sana nefesimdeki sıcaklığı, gözlerimdeki aşk dolu bakışları, gülüşlerimde ki huzuru ve kalbimde ki sen dolu heycanlarımı yolluyorum birtanem seni çok seviyorum.


Güzellikler senin yanında anlamını yitirir, sen hayatıma girince bütün renklerim sen olursun, bir bakışınla güneşi unutur gözlerine odaklanırım birtanem sensin hayatımın anlamı..


içimde yaşarım seni, yalnızlığımda hayalinle buluşur ona anlatırım seni ne kadar sevdiğimi, ve her gecenin ayazında adına şiirler yazarım ve seni hayaline anlatırım sevgilim..


Pert olmuş kalbimin ilacı sensin, gülmeyen gözlerimin dermanıdır gözlerin, içimde yaşanan tüm acıların dermanıdır sözlerin, seninle yalarım hayatı huzurum sensin sevgilim..


Bir gün sensiz kalırsam bu yalan hayatta, bil ki bende yalan olurum yaşanmamış sayarım bu dünyayı sensiz hayatımda! Şimdi sana yeminimdir bu son defa sensiz yaşamak haram bana...


Acıtsanda kalbimi acımadan vursadan sözlerinle gözlerimi, akan her yaş şahidimdir ve yeminimdir sevgime, ben seni sevdim soksanda yerin dibine..


Canımda can oldun kanım sensin artık, içimde ki dünya seninle yaşanır artık, bir hayat verdim bana bedenimin içinde, yaşıyorum seni doya doya teşekkür ederim sana..


Ne zaman seni düşünsem, anlamını yitiren benliğim hayat bulur seninle, gözlerimdeki yaşlar yerini huzura bırakır birden bire, titrek nefesimde adın yankılanır her cümlemde seni sevdiğimi haykırırım sevgilim..


hayat ne kadar zor olursa olsun, sen oldukça yanımda inadına yaşayacağım hayattan önce seni, sen yaşandıkça hayatı önemsemeyeceğim sevgilim..


Sözlerimin bittiği yerde değil başladığı yerde buldum seni, gözlerimin kapandığı yerde değil açıldığı yerde gördüm o güzel gözlerini, şimdi bir sen varsın hayatımda birde azrail var sensiz dünyamda..


Anlamayanlar bilmez aşkın acısını, Sevmeyenler bilemez Canının Yanmasını, şimdi gözlerim yaşlı bakarı hatıralara, her hatıranda kalbim parçalanır ağlarım soğuk odamda...


Sen benden gitsende ben yaşarım seni sensiz, sen elerini çekip çıkarsanda kalbimi, ben gözlerimle sevmeyide öğrendim seni, sen vicdansız olsanda sevgili ben yaşayacağım nefes aldığım sürece seni..


Hayalinle teselli bulur sensizliğim, seni hayal ettikçe mutlu olur garip bedenim, dertlerime derman olur senin hayalin, ben seni böyle sevmesinide bilirim güzelim..


Yaşanmamış hayatsın sen benim için, yaşadıkça bir ömür süreceğim mutluluğumsun sen bende sevgilim, bir dua ile başladım nefes almaya seninle, ölümüm azrail olur senden sonra sana yeminliyim biriciğim..


Zamanımın en değerli dakikaları sensin, seninle zaman dursun sevgilim, her güzel şey çabucak bitermiş derler ya, seninle saatler çok çabuk geçiyor sevgilim..


Azrailim şahit olsun bana sana ölümüne yeminliyim, senden başkasını seversem sık kafama bir kurşun sevgilim, bu saatten sonra ya sen olursun yada ben azrailin olurum sevgilim..


içimde filizlenir adınla başlayan umutlarım, hatıralara bakınca yeni ufuklara seninle yelken açmaktır dualarım, sensiz bu hayatı hiç yaşanmamış sayarım, sensin beni umudum ve umutlarım..


Seni bir zaman değil herzaman seveceğim, sen benim için bir mazi değil geleceğim olacaksın sevgilim, ben senin adına ve aşkına yeminliyim, bu saatten sonra beni senden ancak azrail alır sevgilim..


Dünkü heyecan hala içimde taze taze seni görünce, gözlerim umut dolar dudaklarım titrer nefesinle, bir umuttan çok bir gelecek oldun bende, ben sensiz yaşamayı kabullenemem sevgilim..


Dünlerimi seninle bıraktım arkamda bakmam geriye, seninle yaşarım hayatı zevk alırım her kelimende, şimdi bakınca anlıyorum hayatı gözlerinde, benim cennetim sensins evgilim yaşayamam başka bir hayatı..


Bugünlerde gelip geçer elbet, yarınlarımda sen olacakson birazcık sabret, bir gün bensiz kalırsan bu dünyada dua et, benden başkası seni böyle sevemez bebeğim YARADANA şükret..site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Büyük tehlike, yarı aptallarla yarı akıllıların arasında yatar. GEOTHE
Counter

Bugün 17 Kasım 2017, Cuma Saat şuanda 19:26:27