Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
NiCK YAZ: Varsa Şifre :

Sohbet Odaları

12 Aralık 2017 Salı

Best fm dinle Canlı Best fm dinle Radyo BEST FM dinle

Best FM
Best Fm, Türkiye'de yayın yapan ulusal bir radyo istasyonu.

Türkiye çapında geniş bir yayın ağı bulunmaktadır. 5 Şubat 1993 tarihinde Ajda Pekkan'ın "Kimler geldi, kimler geçti" şarkısıyla İstanbul Merkez Stüdyolarında yayın hayatına başlamıştır.

2006 itibariyle internetten dinlenebilmektedir.

Türkiye’nin ilk özel radyo kanallarından biri olan Best FM, 5 Şubat 1993 tarihinde Ajda Pekkan'ın "Kimler geldi, kimler geçti" şarkısıyla yayın hayatına başladı.

Bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışıyla,seçkin programcılarıyla,yayın ilkeleri ve teknolojik donanımıyla,Türkiye’nin en çok dinlenen ulusal radyoları arasında ilk sıralarda yerini aldı.

Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Best FM, zamanla yayın yaptığı heryerde toplumun sesi oldu.

Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile Türkiye’nin lider radyosu olmuştur.

Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olacaktır!

Radyonuz Açık Olsun.


Radyo Best Fm programcıları - Best FM Yayın Akışı

Best FM Serdar Gökalp

SERDAR YAYINDA

Dinleyicilerden gelen SMS'ler ve interaktif telefon bağlantıları ağırlıkta olan bir show programıdır. Programda dinleyen herkesin ciddi olmayan sorunlarına mizahi bir yaklaşımla çözüm bulunur.

Telefon bağlantıları ile dinleyicilere diyalog hakkı verilerek programın konusu arayan kişi ya da kişilere göre belirlenir.

Serdar GÖKALP'in SMS ya da telefon bağlantılarıyla gelen dinleyicilerin açtıkları konular hakkında kendince yorumlarını yapmasının yanı sıra programda eskimeyen ve hareketli şarkılara da yer verilir.

PROGRAM YAPIMCISI: SERDAR GÖKALP
YAYIN GÜNLERİ ve SAATLERİ:
HAFTA İÇİ HER GÜN 12:00 - 15:00
CUMARTESİ 18:00 - 20:00


Best FM Rıza Esendemir

A-RIZA SHOW

Yapmış olduğu remixlerle ve programındaki farklı tiplerle Rıza ESENDEMİR eğlenceli programı A-Rıza Show ile gündemdeki konuları kendi eğlenceli üslubu ile anlatarak dinleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.

Canlı telefon bağlantıları, yarışmalar ve remixlerle A-Rıza Show çok ses getiriyor.

YAYIN GÜNLERİ: HAFTA İÇİ HER GÜN
YAYIN SAATLERİ: 22:00 - 01:00


Best FM Gönen

BEST GİTAR

Best Gitar: Dinleyicilerden gelen isteklerle Gönen’in gitarı ve yorumu eşliğinde canlı müzik keyfini BEST FM’den yaşattırıyor.

Program yapımcısı Gönen, 3 yılı aşkın bir sürede hazırladığı "Hayal Bile Edemezsin" isimli albümü ile de müzik piyasasında yer alıyor.

Gönen, pazar akşamları Best Gitar ile şarkıları canlı performansla gitar eşliğinde yorumluyor ve BEST FM dinleyicileri ile eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor.

YAYIN GÜNLERİ: PAZAR
YAYIN SAATLERİ: 21:00 - 22:00


Best FM Mutlu Yeşiltepe

LAKLAK SHOW

Mutlu Yeşiltepe ve Muammer Saral (Mumi) cumartesi gece yarısında sohbetleri, eğlenceleri, canlandırmaları, skeçleri ve özel şarkıları eşliğinde iki saat boyunca sizleri eğlenmeye davet ediyor.

YAYIN GÜNLERİ: CUMA - CUMARTESİ
YAYIN SAATLERİ: 00:00 - 02:00


Best FM Özay Şendir

KONUŞAN TÜRKİYE

Konuşan Türkiye, sormaya, sorgulamaya konuşmaya devam ediyor...

Bir Best FM klasiği ve Türkiye'nin en uzun soluklu radyo programlarından biri olan Konuşan Türkiye yoluna gazeteci Özay Şendir ile devam ediyor.

Gündemi belirleyen kişiler, haberler, gündeme dair en sağlıklı yorumlar, sokağın sesi, her sabah Best FM'de Konuşan Türkiye'de.

PROGRAM YAPIMCISI: ÖZAY ŞENDİR
YAYIN GÜNLERİ: HAFTA İÇİ HER GÜN
YAYIN SAATLERİ: 09:00 - 10:00


Best FM Didem Şehitoğlu

DİDEM'LE MÜZİĞİN RENGİ

Hafta sonunun eğlenceli ritminde en yeni müzik haberleri, gündemden hayata dair haberler, moda, spor, etkinlikler, hobiler ve en sevilen şarkılar Didem'le Müziğin Rengi'nde...

1999'dan bu yana yaptığı radyo programlarıyla, hayatın koşturmacalı yolculuğunda özel anlar yaratıp yaşamı içine çekmeyi hatırlatanlardan...

Keyifli bir hafta sonu programından beklediğiniz herşeyle radyoların enerjik, pozitif sesi Didem her cumartesi pazar Best FM'de 11:00 ile 15:00 arası radyonuzda.

PROGRAM YAPIMCISI: DİDEM ŞEHİTOĞLU
YAYIN GÜNLERİ: CUMARTESİ & PAZAR
YAYIN SAATLERİ: 11:00 - 15:00


Best FM Cem Arslan

GAZOZ AĞACI

Gazete haberleri içerikli şov programında, günün manşetleri mizahi bir dille işleniyor. Cem ARSLAN gazete başlıklarının orijinal hali üzerine kendine has üslubu ve sivri dili ile yorumlar yapıyor. Hava ve yol durumu ile ilgili bilgilerin de verildiği programda, dinleyicilerden gelen SMS’ler de önemli rol oynuyor.

Best FM Arzu Çağlan

ARZU’NUN İNLEYEN NAĞMELERİ

Kahkahaları, farklı ve cesur üslubu ile özel radyoculuk tarihinin en kuvvetli isimlerindendir Arzu ÇAĞLAN...

Arzu'nun İnleyen Nağmeleri, güncel olayları neşeli, dinamik ve canlı bir üslup ile ele alan klasikleşmiş bir programdır.

İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunu olan Arzu ÇAĞLAN, radyo programında ünlü sanatçılarla yaptığı röportajlarını ve köşe yazılarını topladığı "İnleyen Nağmeler" adlı bir kitap da yayınlamıştır. Ardından ilk romanı "Seksi Şey" ile büyük ilgi gören Arzu ÇAĞLAN yazarlık kariyerine köşe yazıları ile devam etmektedir.

PROGRAM YAPIMCISI: ARZU ÇAĞLAN
YAYIN GÜNLERİ: HAFTA İÇİ HER GÜN
YAYIN SAATLERİ: 10:00 - 12:00


Best FM Ceyhun Yılmaz

CEYHUN YILMAZ SHOW

Kariyerine 16 Ocak 1999 tarihinde BEST FM'de başlayan Ceyhun YILMAZ, 24 Mayıs 2002'de vatani görevini yapmak üzere orduya katılmasından sonra 1 Eylül 2003'den beri BEST FM'deki yayın hayatına Ceyhun Yılmaz Show ile devam etmektedir.

2000 yılında gösterilerini sergilemeye başlayan ve 590'ı aşkın oyun sahneleyen programcı, 25 gösteriyi hayır kurumları, 101 gösteriyi de Türk Silahlı Kuvvetleri yararına yaptı. 2001 yılında "Ben Sana Yanarken Sen Kim Bilir Nerede Üşüyorsun", 2003 yılında "Kasımın Bıçak Yarası", 2006 yılında "İkinci El Yalnızlık" adlı kitaplarını yayınladı ve bu kitapların gelirlerinin tamamını Türk Böbrek Vakfı'na ve Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışladı.

Ceyhun YILMAZ, aynı zamanda 2001 yılından beri bir çok televizyon kanalında da şovlarına devam etmektedir.

PROGRAM YAPIMCISI: CEYHUN YILMAZ
YAYIN GÜNLERİ: HAFTA İÇİ HER GÜN
YAYIN SAATLERİ: 18:00 - 20:30


PROGRAM YAPIMCISI: CEM ARSLAN
YAYIN GÜNLERİ: HAFTA İÇİ HER GÜN
YAYIN SAATLERİ: 06:45 - 09:00


Best FM Füsun Alkan

GÖNÜL DOSTU FÜSUN

Radyoların Gönül Dostu Füsun, dinleyicilerinin sevinçleri, sorunları, mutlulukları ile ilgilenirken onların gönlünü alıyor, dinleyicilerini kendi üslubu ile motive ediyor, çözümler bulmaya çalışıyor.

Sıcacık ses tonu ile dinleyicileriyle gülüyor, dinleyicileriyle hüzünleniyor, mikrofonundan dinleyicileriyle gönül bağı kuruyor.

Radyo dünyasının başarılı ismi Füsun ALKAN, hafta içi her gün gönül dostları ile buluşuyor.

PROGRAM YAPIMCISI: FÜSUN ALKAN
YAYIN GÜNLERİ: HAFTA İÇİ HER GÜN
YAYIN SAATLERİ: 15:00 - 18:00

Best FM Özkan Öztürk

FUTBOL VADİSİ

Günün önemli gelişmelerinden başlıklarla "Futbol Vadisi" spor dünyasından haberlerle sizleri bilgilendiriyor.
futbolvadisi@bestfm.com.tr

PROGRAM YAPIMCISI: ÖZKAN ÖZTÜRK
YAYIN GÜNLERİ: HAFTA İÇİ HER GÜN
YAYIN SAATLERİ: 14:30 - 14:35
Best FM İDDİA

Özkan Öztürk ve Gökhan Baba, her Cumartesi haftasonu bülteninden seçilen banko maçları bahisseverler için değerlendiriyor.

BEST İDDİA CUMARTESİ GÜNLERİ 08:00-09:00'DA BEST FM'DE


Best FM Frekans Bilgileri :

Best FM Adnan Cenk Tatar - Adnan'la Gitar Show
Best FM Arzu Çağlan - Arzu'nun İnleyen Nağmeleri
Best FM Cem Arslan - Gazoz Ağacı, Gazor
Best FM Ceyhun Yılmaz - Ceyhun Yılmaz Show
Best FM Füsun Alkan - Gönül Dostu Füsun
Best FM Mine Ayman - Mineccim
Best FM Murat Erdin - Konuşan Türkiye
Best FM Pınar İnanç - Pınar Reyting
Best FM Rıza Esendemir - A-Rıza Show
Best FM Serdar Gökalp - Serdar Yayında
Best FM Uluç Vatansever - Kalp Hırsızı, Best Yirmi
Best FM Emre Tuncer - Gecelik
Best FM Mutlu Yeşiltepe - Best Fm Klasik
Best FM Özkan Öztürk - Futbol Vadisi
Best FM Gönen - Gönenle Best Gitar

Best fm frekansları
Best FM Şehirler Arası Yayın/Frekans Ağı:

Best FM istanbul Frekansı 98.4
Best FM Kocaeli Frekansı 98.4
Best FM Yalova Frekansı 98.4
Best FM Ankara Frekansı 98.3
Best FM izmir Frekansı 98.4
Best FM Bursa Frekansı 98.4
Best FM Adana Frekansı 87.8
Best FM Aksaray Frekansı 107.0
Best FM Antalya Frekansı 98.4
Best FM Alanya Frekansı 98.4
Best FM Ankara Frekansı 98.3
Best FM Aydın Frekansı 94.0
Best FM Balıkesir Frekansı 95.5
Best FM Balıkesir / Bandırma Frekansı 102.0
Best FM Muğla Frekansı 94.0
Best FM Bodrum Frekansı 94.0
Best FM Bolu Frekansı 98.4
Best FM Burdur Frekansı 89.2
Best FM Bursa Frekansı 98.4
Best FM Adana / Ceyhan Frekansı 96.2
Best FM çanakkale Frekansı 98.4
Best FM izmir / çeşme Frekansı 98.4
Best FM Denizli Frekansı 98.4
Best FM Düzce Frekansı 106.4
Best FM Edirne Frekansı 89.3
Best FM Balıkesir / Ddremit Frekansı 102.0
Best FM Mersin / Erdemli Frekansı 89.4
Best FM Erzurum Frekansı 98.4
Best FM Eskişehir Frekansı 97.5
Best FM Muğla / Fethiye Frekansı 91.5
Best FM GaziAntep Frekansı 95.6
Best FM Bolu / Gerede Frekansı 98.4
Best FM istanbul Frekansı 98.4
Best FM izmir Frekansı 98.4
Best FM Kahramanmaraş Frekansı 91.5
Best FM Kastamonu / Abana Frekansı 100.5
Best FM Kastamonu / Cide Frekansı 107.7
Best FM kayseri Frekansı 96.5
Best FM Kocaeli / izmit Frekansı 98.4
Best FM Konya Frekansı 98.3
Best FM Kütahya Frekansı 106.2
Best FM Malatya Frekansı 96.8
Best FM Malatya / Yeşilyurt Frekansı 94.0
Best FM Muğla / Marmaris Frekansı 98.4
Best FM Mersin Frekansı 89.4
Best FM Osmaniye Frekansı 94.4
Best FM Rize Frekansı 105.5
Best FM Sakarya / Adapazarı Frekansı 98.3
Best FM Samsun Frekansı 99.4
Best FM Sivas Frekansı 92.9
Best FM Tekirdağ Frekansı 98.3
Best FM Trabzon Frekansı 91.4
Best FM Şanlıurfa Frekansı 90.0
Best FM Zonguldak Frekansı 98.2


Best FM iletişim :

Adres

Dümen Sokak
Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Kat: 5/B: 1 34427
Beyoğlu / İstanbul

İletişim
editor@bestfm.com.tr

Santral
(0212) 251 76 77 (PBX)

Yayın
(0212) 251 20 21

Best FM Fax
(0212) 251 97 67

Best FM Haber Merkezi
(0212) 251 62 61


Best Fm'i tv'den nasıl dinlerim?
Uydu: Türksat 2A
Frekans:11804 MHZ
Polarizasyon:Vertical
Sr:24444
Fec:5/6

Dijital Platform :
D Smart 518.Kanal
iPhone - iTunes


Yönetim Kurulu :

EMRAH HATTAT : YÖNETİM KURULU BAŞKANI
HEYTEM DAĞISTANLI : GENEL MÜDÜR / GENEL YAYIN YÖNETMENİ
SELİM SARAÇ : GENEL MÜDÜR YARDIMCISI / MALİ VE İDARİ İŞLER DİREKTÖRÜ
ŞEBNEM AKINCI HOŞCAN : GENEL MÜDÜR YARDIMCISI / REKLAM VE HALKLA İLİŞKİLER DİREKTÖRÜ
ZEYNEP HANTAŞ : KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ
MUTLU YEŞİLTEPE : YAYIN YÖNETMENİ YARDIMCISI
FÜSUN ALKAN : MÜZİK DİREKTÖRÜ
CENGİZ SARAL : PRODÜKSİYON MÜDÜRÜ
EMRE ERDEM : ULUSAL YAYIN TEKNİK KOORDİNATÖRÜ
BURAK HOŞLAR : TEKNİK MÜDÜR
TAYFUN ÇELEN : İDARİ İŞLER VE PERSONEL MÜDÜRÜ


Best FM Yayınlarını Canlı Radyo Dinle Sayfamızdan Online olarak Dinleyebilirsiniz..

Ayrıca, Canlı Best FM Dinle ve Radyo Best FM dinle aramalarında sizlere hizmet amacı ile yapılan sayfamızdan, Best fm yayın akışı, programları, programcıları, frekansları ile alakalı bilgileride Best FM Dinle sayfamızda bulabilirsiniz..

Alem Fm Dinle Aşk Fm Dinle Best Fm Dinle Burç Fm Dinle Cem Radyo Dinle Damar Radyo Dinle Kral fm Dinle Radyo Viva Dinle Power Türk Dinle Show Radyo Dinle Power Fm Dinle Süper Fm Dinle Trt Fm Dinle Dünya Radyo Dinle Joy Fm Dinle Ntv Radyo Dinle Radyo Karadeniz Dinle Türkü Radyo Dinle istanbul FM Dinle Kral Pop Dinle NTV Spor Dinle Radyo Eksen Dinle Radyo Fenomen Dinle Moral FM Dinle Slow Time Dinle Capital Radio Metro Fm Dinle Kardelen FM Dinle Radyo 5 Dinle Nostalji Türk Dinle Radyo D Dinle Lig Radyo Dinle Tgrt Fm Dinle Radyo Spor Dinle Radyo 7 Dinle Radyo Tatlıses Dinle Polis Radyosu Dinle Slow Türk Dinle Şahin Fm Dinle Radyo Klas Dinle Mesaj Fm Dinle Radyo Mydonose Dinle Radyo islam Dinle Radyo Meltem Dinle Joy Türk Dinle Karadeniz Fm Dinle Number One Fm Dinle Pal Fm Dinle Radyo Moda Dinle Radyo Virgin Dinle Pal Station Dinle Power XL Dinle
DamarSohbet.Com Radyo Kanalları Yukarıda Dinlemek istediğiniz Radyo Dinle isimlerine Göre Sınıflandırılmıştır.

Aradığınız Online Radyo Frekansını Dinlemek için Lütfen Radyolar'ın üstüne TIKLAYINIZ...

Canlı Radyo Dinle Sayfası Sadece Radyo, Canlı Radyo, Radyo Dinle, Canlı Radyo Dinle ve Radyolar, Online Radyo Dinle, Radyo Frekansları, Radyo Yayın Akışı, Radyo Frekansı Radyo Programları ile Radyo Programcıları gibi Aramalarına Yardım ve Hizmet Amaçlı Kurulmuştur.

Canlı Radyo Dinle | Radyo Dinlesite haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Yaşamanın tadını çıkarmaktan korkana aptal derim. ALBERT CAMUS
Counter

Bugün 12 Aralık 2017, Salı Saat şuanda 16:22:17