Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
NiCK YAZ: Varsa Şifre :

Sohbet Odaları

15 Aralık 2017 Cuma

Ntv Radyo Dinle Canlı NTV Radyo Dinle NTV Radyo Canlı Dinle
NTV Radyo


NTV Radyo (Nergis TV Radyo), 13 Aralık 2001’de yayına başlayan radyo istasyonu. Ekonomiden spora, filmlerden konserlere, hayatın tüm alanlarından haberleri ve gelişmeleri mikrofona taşıyor.

Türkiye’nin 53 merkezinden yaptığı yayınla dinleyiciye ulaşan NTV Radyo, günboyu, haber kuşaklarına, gece ve hafta sonu yayınlarında ise müzik ve spor programlarına yer veriyor. Türkiye Futbol Ligi maçları, uzman yorumcular tarafından stattan canlı aktarılıyor.

BBC, Voice of America, Deutsche Welle’nin Türkçe yayınları ile BBC Dünya Servisi’nin hazırladığı İngilizce haberler NTV Radyo’da dinleyici ile buluşuyor.

NTV Radyo internet üzerinden de canlı olarak dinlenebiliyor.

Haftasonları "Klasik Müzik Gündemi", klasik müzik, "Cazın Büyüsü" ve "Müziğin Caz Hali" programlarında caz müzik, "Sahnedeki Ezgiler" programında da müzikal, Cuma geceleri 22.10'da da "Radyo Sineması" programıyla sinema belgesellerine yer vermektedir.

NTV Radyo Programları :

NTV Radyo - işe giderken
Hafta içi her gün 07:00
NTV Radyo’nun sabah haber programı. Günün öne çıkan gelişmelerinin tüm yönleriyle ele alındığı, günlük ulusal gazetelerden haberler ile köşe yazarlarından alıntıların yapıldığı, hava ve yol durumunun verildiği haber kuşağı.
ntvradyo@ntv.com.tr

NTV Radyo - Halkın Sesi
Hafta içi her gün 16:10
Prof. Dr. Sedat Küçükay, artık bir radyo klasiği haline gelen Halkın Sesi’nde hafta içi her gün Türkiye için çok önemli bir konuyu, konunun uzmanları ya da tarafları ve halkın katılımı ile ele alıyor. Programda çözümler aranıyor, fikirler söyleniyor, halk konunun uzmanı ile birebir muhatab oluyor. Siyasetten ekonomiye, spordan sivil topluma bir çok konu tartışılıyor. Sedat Simavi ödüllü Halkın Sesi, 7 yıldır kesintisiz yayınlanıyor.
ntvradyo@ntv.com.tr

NTV Radyo - Eve Dönerken
Hafta içi her gün 18:00 - 19:30
NTV Radyo’nun akşam haber programı. Tayfun Ertan, hafta içi her gün 18:00-19:30 arasında yayınlanan haber bülteninde, günün gelişmeleri tüm yönleriyle dinleyiciye aktarıyor.
ntvradyo@ntv.com.tr

NTV Radyo - Muhabirden
Cuma 13:35 / Cumartesi 19:30

NTV Radyo habercilere ve haber öykülerine bir pencere açıyor. Her gün yüzlerce haber üretilir, bazen bir kaç dakika bazen de yarım saat ayırarak okuduğumuz, izlediğimiz, dinlediğimiz her haberin ekrana, gazete sayfasına, radyo mikrofonuna yansımayan, en az haber kadar ilginç öyküleri vardır. İşte bu öyküler, haberleri üreten muhabirler tarafından, NTV Radyo’da yayınlanmaya başlanan Muhabirden’de mikrofona geliyor. Muhabirler, habere nasıl ulaştığını, izlenimlerini, haberin hikayesini kısacası yayında anlatmadıklarını Muhabirden’de anlatıyor. Kemal Yurteri’nin hazırlayıp sunduğu Muhabirden, her Cuma 13:35 ve 23:00'da NTV Radyo’da.


NTV Radyo Hafta Sonu Programları :

NTV Radyo - Makam Farkı
Cumartesi 23:15
Canı gönülden lütfedip siz de onlara iştirak eder misiniz? Sanat müziği tutkunu olan ve evinde geniş bir arşive sahip olan Mehmet Barlas ile yine bir müzik tutkunu, iyi bir klasik Batı müziği arşivinin yanı sıra ciddi bir sanat müziği takipçisi de olan Oğuz Haksever, NTV Radyo’da Makam Farkı’nda dinleyici ile buluşuyor. Rast makamından Nihavent’e, Uşşak makamından Hüzzam’a Türk Sanat müziğinin en sevilen eserleri iki müzik tutkununun arşivlerinden çıkarak NTV Radyo dinleyicileriyle buluşuyor. Programda iki usta gazeteci bu kez habercilik konusunda değil Türk müziğiyle ilgili engin birikimlerini dinleyecilerle paylaşıyor. Barlas’la Haksever, NTV Radyo’da her Cumartesi 23:15’de Makam Farkı’nda.

NTV Radyo - Cazın Büyüsü
Cumartesi 13:10
Dr. Hakan Rauf Tüfekçi, ‘baba mirası’ dediği cazın büyüsüne kendini 10 yaşında kaptırmış. O gün bugündür caz dinliyor, dinletiyor, “Caz benim için bir dünya duruşudur” diyor. Tüfekçi, piyasaya yeni çıkan albümlerin, vokallerin yanı sıra, kendi özel koleksiyonundan isimleri, unutulan caz sanatçılarını da Türk caz dinleyicisine tanıtıyor, uzun zamandır dinlenmemiş şarkılarını gün ışığına çıkarıyor. Cazın Büyüsü, cazı ve caz vokali aynı ölçüde sevenler için bazen romantik, bazen neşeli, bazen nostaljik ama müzikal açıdan inanılmaz bir program. Cazın Büyüsü, her Cumartesi saat 13:10’da NTV Radyo’da.

NTV Radyo - Babil Kulesi
Cumartesi 14:10
Babil Kulesi bir radyo belgeseli. Ahmet Yeşiltepe’nin hazırlayıp sunduğu program, dinleyiciyi müzik eşliğinde zaman yolculuğuna çıkartıyor. Kimi zaman tarihi olay ya da önemli kişilikleri konu edinen, bazen de tarih boyunca oluşan müzikal eğilimlerin kaynağına ulayıp günümüze dek evrildiği süreçlerin izini süren “Babil Kulesi”, çok etnili ve kültürlü coğrafyaların da fotoğrafını çekiyor. 6 yıldır NTV Radyo’nun demirbaşları arasına giren “Babil Kulesi”, Cumartesi günleri saat 14:10’da NTV Radyo dinleyicileriyle buluşuyor.

NTV Radyo - Laterna
Cumartesi 15:10
Tüm dünyayı gezdi, gördü, gezdirdi, şimdi de anlatıyor. Özge Ersu ile bir dünya müzik. Türkiye’nin en ünlü gezi rehberlerinden Özge Ersu, Kuzey Kutbu’ndan Afrika çöllerine, Güney Amerika’dan Asya’nın en uç noktasına kadar dünya yüzünde ayak basmadık yer bırakmadı. O sihirli coğrafyalardaki eşsiz melodiler de her zaman yanında oldu. Her köşede mutluluğun, tutkunun, hüznün, tarihin ya da sevginin tınıları çalındı kulağına. Şimdi tüm birikimlerini paylaşma zamanı. Hiç duymadığınız, belki de yıllardır dinlediğiniz ezgilerin ve sanatçıların hangi hikayeleri sakladığını biliyor muydunuz? Laterna, her Cumartesi saat 15:10’da NTV Radyo’da.

NTV Radyo - Live From Nardis
Hafta Sonu 22:00
Nardis gerçek anlamda bir jazz kulübü, çok fazla tür gözetmeksizin jazz eksenli yaratıcı müziğe yer verilen, müzik ve müzisyenin öne çıktığı her performansın bir konser ortamında, ancak kulüp rahatlığında doya doya yaşandığı bir mekan. Nardis’in müzikal ekseni mainstream jazz; ancak modern jazz, fusion, etnik jazz'a da yer veriliyor, tek bir müzisyen ya da grup yani belirli müzisyenler sahne almıyor. NTV Radyo, her Cumartesi saat 22:00'da bu eşsiz jazz kulübünü 'Live From Nardis' adlı programıyla müzikseverler ile paylaşıyor.

NTV Radyo - Cinayet Masası
Pazar 12:10
Polisiye roman üzerine kurulu bir radyo programı. Sevin Okyay’ın hazırlayıp sunduğu Cinayet Masası, sadece “Katil kim?” sorusu üzerine odaklanan kitapları değil, casusluk romanları, tarihsel ve dinsel gerilimler, fantezi ve korkuya kaçan esrarları da içine alıyor. Belki de bu sayede, yedinci yılını tamamlayıp sekizinci yılına girdi. Programda her hafta bir kitap tanıtılıyor, ya da bir yazar bütün kitapları ve özellikleriyle ele alınıyor. Bazen de polisiye türünün çeşitli bölümlerine ilişkin örnekler sunuluyor; kadın detektifler, caz seven polisler, kentler ve detektifler bağlamında cinayetler, cinayet romanı türleri. Zaman zaman programın Erol Üyepazarcı, Ahmet Ümit, Esmahan Aykol gibi konukları da oluyor. Her hafta konuyla ilgili kitap ya da kitaplardan üç bölüm okunuyor. Cinayet Masası, her Pazar saat 12:10’da NTV Radyo’da.

NTV Radyo - Sahnedeki Ezgiler
Pazar 13:10
Gözünüz yolda, kulağınız radyoda olsun. Sahnedeki Ezgiler, dünyanın dört bir yanında sahnelenen müzikal, tiyatro, opera ve konserlerin canlı ve stüdyo kayıtlarını, eserlerin perde arkası öyküsüyle birlikte radyolarınıza taşıyor. Bizi büyüleyen ezgilerin kimi acı dolu, kimi çok eğlenceli hikayeleri ve sahne gerisinde, kuliste yaşananları merak ediyorsanız, Pazar günleri 13:10'da NTV Radyo'nun sesini biraz daha açın ve kendinizi müziğin sihrine bırakın. Sahnedeki Ezgiler'i kendisi de bir tiyatro oyuncusu olan ve pek çok müzikal sahneye koyan Şehir Tiyatrosu oyuncu ve yönetmenlerinden Can Doğan hazırlayıp sunuyor. Sahnedeki Ezgiler, her Pazar saat 13:10’da ve tekrarı her Çarşamba 03:10'da NTV Radyo’da.

NTV Radyo - Cengiz Semercioğlı ile Pop Kültür
Cumartesi 16:10
Gazeteci Cengiz Semercioğlu, canlı yayında gündemdeki konuklarıyla ‘gündemde olanları’ konuşuyor. "Pop Kültür", her Cumartesi saat 16:10’da NTV Radyo’da!

NTV Radyo - 1001 Gece
Hafta içi her gece 01:10
Hayattayken dinlenmesi gereken 1001 albüm, Can Doğan’ın sunumuyla NTV Radyo’da! Can Doğan ile 1001 Gece, hafta içi her gece 01:10'da NTV Radyo'da!

NTV Radyo - Telli Kitap (Kulisten Canlı)
Bugün 21:45
Mustafa Avkıran’ın sunduğu Teli Kitap, bugün Garajistanbul’dan canlı yayınlanacak. Sahnede de, Acem ve Anadolu müziğinin iki büyük ustası Kayhan Kalhor ve Erdal Erzincan olacak.

NTV Radyo - Telli Kitap
Çarşamba 21:00
Mustafa Avkıran’ın sunduğu halk müziği programı 'Telli Kitap' her Çarşamba 21:00'da NTV Radyo'da! Telli Kitap, saat 21:00’de NTV Radyo’da! Programın tekrarları ise Pazar 11:10 ve Pazartesi 02:10’da.

NTV Radyo - %100 Futbol
Cu, Cts, Pa, Pzt
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, hafta sonu maçların devre arası ve karşılaşmaların hemen ardından maçları canlı yayında analiz ediyor.

NTV Radyo - Spor Servisi
Cuma hariç hafta içi her gün 11:10
Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol, her sabah spor basının sıcak gündemini Spor Servisi'nde tartışıyor. Spor Servisi, Cuma hariç hafta içi her gün saat 11:00’da.

NTV Radyo - Gece Bülteni
Hafta içi 23:00
Ahmet Arpad ile Gece Bülteni... Deneyimli haberci Arpad, günün tüm gelişmelerini toparlıyor, sıcak gelişmeler anında ekrana getirirken canlı bağlantılarla günün olaylarını yorumluyor. Ayrıca canlı yayın konuklarıyla günün olayını derinlemesine irdeliyor.

NTV Radyo - Güne Başlarken
Hafta içi her gün 06:00
Burcu Kaya'nın sunduğu sabah kuşağı Güne Başlarken dünden bugüne aktarılan gündeme ve günün muhtemel gelişmelerine ışık tutuyor.Hafta içi her sabah ekrana gelen programda izleyiciler evden çıkmadan siyasetten piyasalara, trafikten hava durumuna, spordan günün ajandasına kadar geniş bir çerçevede bilgilendiriliyor. Canlı yayın konuklarından gündeme ilişkin görüş alınıyor.

NTV Radyo - Ana Haber Bülteni
Hafta içi 20:00
Gülay Afşar ile Ana Haber Bülteni hafta içi her akşam ekranda. Özel bültende bütün gün toparlanıyor, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri aktarılıyor, uzman görüşlerine başvuruluyor, siyasetçilerle konuşuluyor. Ayrıca günün aktüel olayları, kültür, sanat ve spor olaylarını da aktarılıyor. Son dakika haberleri, canlı bağlantılar da programın akışı içinde yer alıyor.

NTV Radyo - Bugün / yarın
Pzt'den Prş'ye 21:00
Oğuz Haksever, günün öne çıkan konularını konuklarıyla irdeleyeceği programında yarına da ışık tutacak.

NTV Radyo - Mehmet Barlas ile 45 Dakika
Perşembe 22:10
Mehmet Barlas, her Perşembe manşetlerin gölgesinde kalanları konu ediyor ve mesleğinin önde gelen isimleriyle konuşuyor, gündem yaratıyor. Mehmet Barlas,bu Perşembe Ahmet Ümit’le tarihte bir edebiyat yolculuğuna çıkıyor. Romanlarında Hititler’den,Mevlana’ya geniş bir coğrafyayı konu edinen ,İstanbul’un tarihi sokaklarından polisiye hikayeler anlatan Ahmet Ümit,Mehmet Barlas’la edebiyat dünyasını, eserlerini ve yeni romanını anlatacak.

NTV Radyo frekansları
NTV Radyo Şehirler Arası Yayın/Frekans Ağı:

Radyo NTV Frekansları

Radyo NTV istanbul Frekans : 102.8
Radyo NTV Ankara Frekans : 104.7
Radyo NTV izmir Frekans : 95.7
Radyo NTV Bursa Frekans : 102.8
Radyo NTV ADANA Frekans : 97.0
Radyo NTV EDİRNE Frekans : 97.3
Radyo NTV FETHİYE Frekans : 102.3
Radyo NTV ADAPAZARI/SAKARYA Frekans : 102.8
Radyo NTV ARTVİN Frekans : 104.5
Radyo NTV DİYARBAKIR Frekans : 102.5
Radyo NTV ERZURUM Frekans : 96.3
Radyo NTV KAHRAMANMARAŞ Frekans : 102.6
Radyo NTV KONYA Frekans : 89.0
Radyo NTV MARDİN Frekans : 92.0
Radyo NTV OSMANİYE Frekans : 102.8
Radyo NTV SİVAS Frekans : 101.8
Radyo NTV ZONGULDAK Frekans : 102.8
Radyo NTV TUNCELİ Frekans : 102.2
Radyo NTV BALIKESİR Frekans : 103.0
Radyo NTV KOCAELİ / izmit Frekans : 102.8
Radyo NTV ANAMUR Frekans : 102.8
Radyo NTV DÜZCE Frekans : 97.7
Radyo NTV iSKENDERUN Frekans : 94.0
Radyo NTV TRABZON Frekans : 105.5
Radyo NTV ANKARA Frekans : 104.7
Radyo NTV BURSA Frekans : 102.8
Radyo NTV ANTALYA Frekans : 102.2
Radyo NTV ESKİŞEHİR Frekans : 91.0
Radyo NTV BODRUM Frekans : 88.6
Radyo NTV ALANYA Frekans : 102.3
Radyo NTV BOLU Frekans : 97.7
Radyo NTV ELAZIĞ Frekans : 98.0
Radyo NTV GAZİANTEP Frekans : 102.8
Radyo NTV KAYSERİ Frekans : 102.8
Radyo NTV KÜTAHYA Frekans : 101.0
Radyo NTV MANİSA Frekans : 95.7
Radyo NTV MUĞLA Frekans : 95.7
Radyo NTV NİĞDE Frekans : 101.5
Radyo NTV SAMSUN Frekans : 102.8
Radyo NTV ŞANLIURFA Frekans : 89.1
Radyo NTV VAN Frekans : 103.5
Radyo NTV MARMARİS Frekans : 102.8
Radyo NTV BANDIRMA-SUSURLUK Frekans : 102.8
Radyo NTV ADIYAMAN Frekans : 102.2
Radyo NTV MALATYA Frekans : 100.7
Radyo NTV DENİZLİ Frekans : 94.9
Radyo NTV MUĞLA/GÖCEK Frekans : 104.2NTV Radyo iletişim bilgileri :

ntvmsnbc.com ile ilgili teknik sorunlarınız için:
operasyon@ntvmsnbc.com

Doğuş Yayın Grubu A.Ş.
Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak - ŞİŞLİ / İSTANBUL
Telefon: 0212 335 00 00

NTVMSNBC web sayfasının erişim sağlayıcısı SUPERONLINE -Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş.’dir.

Süperonline -Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş.
Salih Tozan Sok. Karamancılar İş Merkezi No:18 34394 Esentepe-Şişli / İstanbul
Tel: 0 212 376 76 76
Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 222
e-posta: hizmet@superonline.net

Garanti Bilişim Teknolojileri Ticaret A.Ş.
Evren Mahallesi Koçman Caddesi No:34 Güneşli 34212
İstanbul
Telefon: 0212 478 35 35
Faks: 0212 657 04 73
E-posta: ntvmsnbc@garantiteknoloji.com.tr


Sitemizin, NTV Radyo Dinle Sayfası sizlerin online canlı radyo yayınlarını en kaliteli ve kesintisiz dinlemeniz amacı ile kurulmuştur.. NTV Radyo Dinle sayfamızdan Canlı NTV Radyo yayınlarını dinleyebilir aynı zamanda NTV Radyo yayın akışı, NTV Radyo programları, NTV Radyo programcıları, NTV Radyo frekans bilgileri ve NTV Radyo şarkıları dinleyebilirsiniz.

Alem Fm Dinle Aşk Fm Dinle Best Fm Dinle Burç Fm Dinle Cem Radyo Dinle Damar Radyo Dinle Kral fm Dinle Radyo Viva Dinle Power Türk Dinle Show Radyo Dinle Power Fm Dinle Süper Fm Dinle Trt Fm Dinle Dünya Radyo Dinle Joy Fm Dinle Ntv Radyo Dinle Radyo Karadeniz Dinle Türkü Radyo Dinle istanbul FM Dinle Kral Pop Dinle NTV Spor Dinle Radyo Eksen Dinle Radyo Fenomen Dinle Moral FM Dinle Slow Time Dinle Capital Radio Metro Fm Dinle Kardelen FM Dinle Radyo 5 Dinle Nostalji Türk Dinle Radyo D Dinle Lig Radyo Dinle Tgrt Fm Dinle Radyo Spor Dinle Radyo 7 Dinle Radyo Tatlıses Dinle Polis Radyosu Dinle Slow Türk Dinle Şahin Fm Dinle Radyo Klas Dinle Mesaj Fm Dinle Radyo Mydonose Dinle Radyo islam Dinle Radyo Meltem Dinle Joy Türk Dinle Karadeniz Fm Dinle Number One Fm Dinle Pal Fm Dinle Radyo Moda Dinle Radyo Virgin Dinle Pal Station Dinle Power XL Dinle
DamarSohbet.Com Radyo Kanalları Yukarıda Dinlemek istediğiniz Radyo Dinle isimlerine Göre Sınıflandırılmıştır.

Aradığınız Online Radyo Frekansını Dinlemek için Lütfen Radyolar'ın üstüne TIKLAYINIZ...

Canlı Radyo Dinle Sayfası Sadece Radyo, Canlı Radyo, Radyo Dinle, Canlı Radyo Dinle ve Radyolar, Online Radyo Dinle, Radyo Frekansları, Radyo Yayın Akışı, Radyo Frekansı Radyo Programları ile Radyo Programcıları gibi Aramalarına Yardım ve Hizmet Amaçlı Kurulmuştur.

Canlı Radyo Dinle | Radyo Dinlesite haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : İnsanlar aptal olarak yaşayabilirler; ama aptal olarak ölemezler. YOUNG
Counter

Bugün 15 Aralık 2017, Cuma Saat şuanda 02:24:51