Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
NiCK YAZ: Varsa Şifre :

Sohbet Odaları

15 Aralık 2017 Cuma

Polis Radyosu Dinle Canlı Polis Radyosu Dinle Polis Radyosu Canlı Dinle
Best FM


Polis Radyosu, Türkiye Cumhuriyeti Polis Teşkilatı'nın Haberleşme Dairesi Başkanlığı'na bağlı ve Türkiye genelinde ulusal yayın yapan bir radyo istasyonudur.

Emniyet personeli tarafından hazırlanan programlar ile 1952'den beri yayın yapan Polis Radyosu, TRT’den sonra Türkiye'de yayın yapan en eski radyo kanalıdır. İlk yıllarında merkezden desteklenen programlarla bölgesel yayın yapan bölge Polis Radyoları halinde iken, 2000 yılından itibaren uydu yayın sistemine geçilmiş ve Merkez Türkiye Polis Radyosu olarak yayına başlamıştır. Ayrıca radyo, Türksat 2A Uydusu üzerinden de dinlenilebilmektedir.

Anayasa ve Cumhuriyet ilkeleri doğrultusunda yayın yapmak suretiyle suç ve suçluluğu önlemek, can ve mal güvenliğinin korunmasını sağlamak, trafik kaza ve ihlallerinin azaltılmasına yardımcı olmak, Polis hizmetlerini halka daha iyi duyurmak ve Polis-Halk ilişkilerinin en üst düzeye getirilmesine yardımcı olmak, Ülke ve toplum sağlığına, eğitimine katkıda bulunmaktır.

Bu amaç doğrultusunda yayınlarımızı; Tarafsız, Adil, Birleştirici ve ilkelerimizden taviz vermeksizin sürdürmekteyiz. Hedefimiz ülkemiz ve vatandaşlarımızın her alanda en üst seviyede yer almasını sağlamaktır.

Bu hedeflere varmak amacıyla Polisin asli görevi olan, Kanunların kendisine tanıdığı yetkileri kullanarak, suç işlenmesine engel olmak, suç işlendiği takdirde ise suçluların yakalanmasına ayrıca vatandaşlarımızın suç ve suçlularla mücadelede polisimize yardımcı olmalarını sağlamak amacıyla programlar hazırlanmaktadır.

Programlarda Emniyet Hizmetlerinin tanıtımına ağırlık verilmekte, bu amaçla her birimin üst düzey yöneticileri konuk edilerek, vatandaşlarımızın merak ettiği konulara açıklık getirilmektedir.

Ağırlıklı olarak işlenen konulardan birisi ve belki de en önemlisi trafiktir. Vatandaşlarımızın trafik konusunda bilinçlendirilmeleri amacıyla trafik mevzuatındaki yenilikler, trafik kuralları ve kazalarla ilgili yetkili ağızlardan bilgiler verilmekte, yarışmalar yapılmakta, uyarıcı ve bilgilendirici spotlar yayınlanmaktadır. Ayrıca trafiğin yoğun olduğu sabah ve akşam saatlerinde telefon bağlantıları ile Ankara ve bölge Polis Radyolarının bulunduğu diğer illerin şehir içi yol durumları, varsa kapalı yollar, alternatif yol güzergahları verilmektedir.

Anadolu Ajansı’ndan alınan bilgiler dahilinde yurt ve dünya gündemindeki gelişmeleri içeren haber bültenleri saat başlarında iletilmektedir.

Türkiye geneli hava ve yol durumu da sık sık dinleyicilere aktarılmaktadır.

Radyomuz yayınlarında sinema, tiyatro, kitap, müzik, bilgisayar, çocuk, sağlık, kadın,eğitim, hukuk gibi kültürel ağırlıklı konulara da yer verilmekte, bu alanda uzman kişiler, bilim adamları ve sanatçılar konuk edilerek dinleyiciler aydınlatılmakta ve sorularına cevaplar verilmektedir.

Halkımızca sevilerek dinlenen Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziğiyle ilgili özel programlar hazırlanmaktadır.

Kayıp ve buluntu haberleri, Polis Radyosunun yerine getirdiği önemli bir kamu hizmetidir. Vatandaşların şahsi başvuruları yanında İl Emniyet Müdürlükleri, Şoförler Odası, Metro ve Otobüs İşletmesinden bildirilen kayıp ve buluntu şahıs eşya anonsları ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca hastanelerden bildirilen kan ihtiyacı anonsları da yine ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

Her gün 12.00-14.00 saatleri arasında yayına giren Dinleyici İstekleri Programı yıllardır büyük bir beğeniyle dinlenmekte, dinleyicilerin telefon, faks ve elektronik posta ve Web sayfamız aracılığı ile ilettikleri istek şarkılara yer verilmektedir.

Günlük programların yanı sıra Milli ve Dini bayramlar, anma günleri , özel gün ve haftalarla ilgili özel programlar hazırlanmaktadır.

Deprem, yangın, sel gibi doğal afet durumlarında normal yayın akışına ara verilerek vatandaşları bilgilendirici haber ve uyarıcı nitelikte yayınlar yapılmaktadır.

Şube Müdürlüğümüz; 1952 yılında Kurulmuş olan Radyo Tv Şube Müdürlüğü ve 1969 yılında kurulmuş olan Foto Film Şube Müdürlüğünün yapmış oldukları hizmetlerin paralelliği düşünülerek 2001 yılında birleştirilerek Radyo Tv ve Foto Film Şube Müdürlüğü olarak teşkilatlanmıştır.

1948 yılında Bakanlar Kurulu’nun aldığı karara dayanarak ilk kez 1952 yılında yayına başlayan Polis Radyosu ilk yıllarında sınırlı imkanları ile ancak iki saatlik bir yayın gerçekleştirebilmiştir. Ancak Polis-Halk ilişkileri açısından çok faydalı olduğu gözlenince, yayın gücü ve saatleri arttırılmıştır.

359 sayılı TRT kanununun 1964 yılında yürürlüğe girmesiyle birlikte, TRT dışında kamu kuruluşlarının çalıştırdıkları diğer radyolar kapatılmış, ancak Polis ve Meteoroloji Radyoları meclis görüşmelerinde, Başbakanlıkta yapılan toplantılar sonucunda kendi görev alanları içinde yayın yaptıkları için yayınlarına devam etmiştir.

1973 yılında FM bandından yayın yapan ilk radyo istasyonu olan Ankara Polis Radyosu kurulmuş ve batı müziği ağırlıklı yayınlar yapmaya başlamıştır.

1984 Yılında Anayasanın 133. Maddesinde yapılan değişiklik ve 3984 Sayı ile yürürlüğe giren Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayınları Hakkındaki Kanunun çıkmasıyla birlikte Polis Radyosunun yasal durumu belirsizlik dönemine girmiştir. Zira bu kanunda radyolar Kamu Radyoları ve Özel Radyolar olmak üzere ikiye ayrılmış; Kamu Radyosu olarak ise sadece TRT Kurumundan bahsedilmiştir.

Yapılan girişimler sonucunda 2002 yılında 3984 Sayılı Kanunda yapılan değişiklik çerçevesinde Polis Radyosunun yasal sorunu giderilmiş, Polis Radyosunun kullandığı frekansların ücretsiz olarak tahsis edileceği hükme bağlanmıştır.

Bu belirsizliğin ortadan kalkmasıyla; TRT Genel Müdürlüğü ile Kurumumuz arasında imzalanan protokol sonucunda 2002 Ağustos ayından itibaren Türksat-1C uydusundan yayın yapan TRT-2 Televizyonunun alt ses taşıyıcıları üzerinden 7,38 -–7,56 Megahertz frekanslarından stereo olarak yayınlanmaya başlanmıştır. Böylece TRT-2 Televizyonunun izlenebildiği bütün bölgelerde vatandaşlarımız analog uydu alıcıları vasıtasıyla Polis Radyosu yayınını dinleyebilmektedirler. Dijital frekanslar üzerinden yayın çalışmaları devam etmektedir.

Polis Radyosu yayınları ayrıca www.polisradyosu.net adresinde de Ülkemiz ve tüm dünyadan dinlenilebilmektedir.

Polis Radyosu geçmişte olduğu gibi bugünde çağdaş yayıncılık anlayışı içerisinde yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Foto Film ünitemiz ise Merkez ve İllerde meydana gelen; toplantı, gösteri yürüyüşleri, terör ve toplumsal olaylarda adli birimlerimizin ihtiyaç duyduğu daha objektif belge ve delilleri elde etmek amacıyla 1969 yılında kurulmuştur.

Teşkilatımızın artan eğitim ve tanıtım hizmet ihtiyaçları sonucu 1996 yılından itibaren birimimiz hizmet alanına Teşkilat mensuplarımızı eğitici ve halkımızı bilgilendirici belgesel, spot, tanıtım filmlerinin yapım ve dağıtımı da girmiştir.

Bu alanda Foto Film Ünitemiz; Eğitim Seminerleri, toplantılar ve diğer video kamera fotoğraf çekim görevleri yanında 1996 yılından günümüze ;

Uluslar arası 65. İnterpol Toplantısı Belgeselinin çekim, montaj ve üye ülkelere dağıtımı,
Emniyet Genel Müdürlüğü Eğitim Daire Başkanlığı Multimedya Destekli Eğitim CD'si çekim ve montajı.
Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü Tarihçesi Filmi çekim ve Montajı.
Trafik Eğitim ve Spot Filmleri.
TRT ile ortaklaşa hazırlanan Türk Polisi tanıtım Fragmanları .
Polis Okulları Tanıtım Filmi.
Olay Yeri İnceleme Aracı Eğitim Filmi.
Türk Polis Teşkilatı Tanıtım Filmi.
2000 yılında Türk Polisi.
Polis Akademisi Başkanlığı Tanıtım Filmi.
Yakın Savunma Teknikleri Eğitim Filmi (İngilizce-Türkçe)
Terörle Mücadelede Operasyon Teknikleri Eğitim Filmi.
Polis Radyosu Belgeseli ,
TRT ile koordineli hazırlanan 2002 yılı Türk Polisi Tanıtım Fragmanları,
Polis Halk Koşusu Fotoğraf ve Video çekimleri ve televizyonlara dağıtımları
Polis Kıyafetleri Defilesi Fotoğraf ve Video çekimleri ve televizyonlara dağıtımları
Polis Fotoğrafları Sergisi Fotoğraf ve Video çekimleri ve televizyonlara dağıtımları
Polis Korosu Konseri Fotoğraf ve Video çekimleri ve televizyonlara dağıtımları
TRT 2’de Boy Aynası adı altında yayınlanan 12 bölümlük Türk Polis Teşkilatını Tanıtım Programları.
Polis Akademisi ve Yüksekokulları yakın savunma eğitim filmi.
Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 80. Yılı İller Sergisi filmi,
906 Rakımlı Tepe Belgeseli ( Atatürk Belgeseli)
10 Nisan Polis Etkinlikleri Belgeseli
'Söz mü ?' adlı tiyatro gösterisi Çekim Montaj ve dağıtımı
Polsan tanıtım filmleri teşkilatımız ve halkımızın hizmetine sunmuştur.
Tarafsız, Adil, Birleştirici ve ilkelerimizden taviz vermeksizin hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz vatandaşlarımızın, teşkilatımızın ve ülkemizin her alanda en üst seviyede yer almasını sağlamaktır.


Polis Radyosu Pazartesi Günü Yayın Akışı :

Polis Radyosu 07:30 Programı : TÜRK HALK MUZIGI
Polis Radyosu 08.00 Programı : BASINDA BUGÜN
Polis Radyosu 09.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 09.15 Programı : TARIHTE BUGÜN
Polis Radyosu 09.15 Programı : TARIHTE BUGÜN
Polis Radyosu 09.45 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 10.15 Programı : MALI DOSYA
Polis Radyosu 11.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 11.05 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 11.30 Programı : KAYIP-DUYURU ILANLARLARI
Polis Radyosu 12.00 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 13.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 13.05 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 14.00 Programı : KAMU SAATI
Polis Radyosu 15.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 15.05 Programı : SIRIN SOHBETLER
Polis Radyosu 16.00 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 17.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 17.05 Programı : ANKARA RÜZGARI
Polis Radyosu 19.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 19.05 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 21.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 21.05 Programı : YAKAMOZ
Polis Radyosu 22.00 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 23.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 23.05 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 24.00 Programı : ENSTRÜMANTAL MÜZIK
Polis Radyosu 00.00 Programı : GECE VE MÜZIK

Polis Radyosu Salı Günü Yayın Akışı :

Polis Radyosu 07.30 Programı : TÜRK HALK MUZIGI
Polis Radyosu 08.00 Programı : BASINDA BUGÜN
Polis Radyosu 09.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 09.15 Programı : TARIHTE BUGÜN KÜLTÜREL
Polis Radyosu 09.45 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 10.15 Programı : TRAFIK SAATI
Polis Radyosu 11.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 11.05 Programı : OTOMOBIL DÜNYASI
Polis Radyosu 11.30 Programı : KAYIP-DUYURU ILANLARI
Polis Radyosu 12.00 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 13.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 13.05 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 14.00 Programı : KAMU SAATI
Polis Radyosu 15.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 15.05 Programı : KARMA MUZIK
Polis Radyosu 17.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 17.05 Programı : SPOR MECLISI
Polis Radyosu 19.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 19.05 Programı : KARMA POPÜLER MÜZIK
Polis Radyosu 21.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 21.05 Programı : IMBIKTEN DAMLALAR
Polis Radyosu 22.00 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 23.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 23.05 Programı : KARMA MUZIK
Polis Radyosu 00.00 Programı : GECE VE MÜZIK

Polis Radyosu Çarşamba Günü Yayın Akışı :

Polis Radyosu 07.30 Programı : TÜRK HALK MÜZİĞİ
Polis Radyosu 08.00 Programı : BASINDA BUGÜN
Polis Radyosu 09.00 Programı : HABER BÜLTENİ
Polis Radyosu 09.15 Programı : TARIHTE BUGÜN KÜLTÜREL
Polis Radyosu 09.45 Programı : KARMA MÜZiK
Polis Radyosu 10.15 Programı : SAGLIKLI SÖYLEŞİLER
Polis Radyosu 11.00 Programı : HABER BÜLTENİ
Polis Radyosu 11.05 Programı : KARMA MÜZİK
Polis Radyosu 11.30 Programı : KAYIP-DUYURU İLANLARI
Polis Radyosu 12.00 Programı : DİNLEYİCİ İSTEKLERİ
Polis Radyosu 13.00 Programı : HABER BÜLTENİ
Polis Radyosu 13.05 Programı : DİNLEYİCİ İSTEKLERİ
Polis Radyosu 14.00 Programı : GENÇLİK KARAVANI
Polis Radyosu 15.00 Programı : HABER BÜLTENİ
Polis Radyosu 15.05 Programı : SAĞLIKLI YAŞAM
Polis Radyosu 16.00 Programı : KARMA MÜZİK
Polis Radyosu 17.00 Programı : HABER BÜLTENİ
Polis Radyosu 17.05 Programı : HUKUK DÜNYASI
Polis Radyosu 19.00 Programı : HABER BULTENİ
Polis Radyosu 19.05 Programı : GENÇ YETENEKLER
Polis Radyosu 21.00 Programı : HABER BÜLTENİ
Polis Radyosu 21.05 Programı : SEVGI KÜPÜ
Polis Radyosu 22.00 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 23.00 Programı : HABER BÜLTENİ
Polis Radyosu 23.05 Programı : KARMA MUZIK
Polis Radyosu 00.00 Programı : GECE VE MÜZİK

Polis Radyosu Perşembe Günü Yayın Akışı :

Polis Radyosu 07.30 Programı : TURK HALK MUZIGI
Polis Radyosu 08.00 Programı : BASINDA BUGÜN
Polis Radyosu 09.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 09.15 Programı : TARIHTE BUGÜN KÜLTÜREL
Polis Radyosu 09.45 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 10.15 Programı : KALITELI YASAM
Polis Radyosu 11.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 11.05 Programı : GÖREV BASINDAYIZ
Polis Radyosu 11.30 Programı : KAYIP-DUYURU ILANLARI
Polis Radyosu 12.00 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 13.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 13.05 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 14.00 Programı : KARMA POPÜLER MÜZIK
Polis Radyosu 15.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 15.05 Programı : TÜKETICI HAKLARI
Polis Radyosu 16.00 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 17.00 Programı : HABER BULTENI
Polis Radyosu 17.05 Programı : SAGLIKLA RANDEVU
Polis Radyosu 18.00 Programı : TIYATRO TIYATRO
Polis Radyosu 19.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 19.05 Programı : KARMA POPÜLER MÜZIK
Polis Radyosu 20.00 Programı : RADYODA TSM DÜNYASI
Polis Radyosu 21.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 21.05 Programı : KARMA MUZIK
Polis Radyosu 22.00 Programı : KÜLTÜRLÜ BAKIS
Polis Radyosu 23.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 23.05 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 00.00 Programı : GECE VE MÜZIK

Polis Radyosu Cuma Günü Yayın Akışı :

Polis Radyosu 07.30 Programı : TURK HALK MUZIGI
Polis Radyosu 08.00 Programı : BASINDA BUGÜN
Polis Radyosu 09.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 09.05 Programı : GÜNLÜK PROGRAMLARIN TANITIMI
Polis Radyosu 09.15 Programı : TARIHTE BUGÜN KÜLTÜREL
Polis Radyosu 09.45 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 10.15 Programı : MELTEM RÜZGARI
Polis Radyosu 11.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 11.05 Programı : MELTEM RÜZGARI
Polis Radyosu 11.30 Programı : KAYIP-DUYURU ILANLARI
Polis Radyosu 12.00 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 13.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 13.05 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 14.00 Programı : KÜLTÜR KÖPRÜSÜ
Polis Radyosu 15.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 15.05 Programı : YALIN SAATLER
Polis Radyosu 16.30 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 17.00 Programı : HABER BULTENI
Polis Radyosu 17.05 Programı : DIJITAL REHBER
Polis Radyosu 18.00 Programı : SINEMA SINEMA
Polis Radyosu 19.00 Programı : HABER BULTENI
Polis Radyosu 19.05 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 21.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 21.05 Programı : MURAT INCE ILE BIR NEFESTIR YASAM
Polis Radyosu 23.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 23.05 Programı : KLASIK MÜZIK DÜNYASINDAN
Polis Radyosu 00.00 Programı : GECE VE MÜZIK

Polis Radyosu Cumartesi Günü Yayın Akışı :

Polis Radyosu 07.30 Programı : TURK HALK MUZIGI
Polis Radyosu 08.00 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 09.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 09.15 Programı : BASINDA BUGÜN TARIHTE BUGÜN
Polis Radyosu 09.45 Programı : KARMA MUZIK
Polis Radyosu 10.15 Programı : KULTUREL
Polis Radyosu 11.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 11.05 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 11.30 Programı : KAYIP-DUYURU ILANLARI
Polis Radyosu 12.00 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 13.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 13.05 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 14.00 Programı : KARMA POPÜLER MÜZIK
Polis Radyosu 15.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 15.05 Programı : POLIS RADYOSU ÇOCUK KULÜBÜ (15 GÜNDE BIR)
Polis Radyosu 16.00 Programı : KARMA POPÜLER MÜZIK
Polis Radyosu 17.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 17.05 Programı : AKSAMA DOGRU
Polis Radyosu 19.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 19.05 Programı : KARMA MUZIK
Polis Radyosu 21.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 21.05 Programı : YANSIMALAR
Polis Radyosu 23.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 23.05 Programı : KLASIK MUZIK DUNYASINDAN
Polis Radyosu 00.00 Programı : GECE VE MÜZIK

Polis Radyosu Pazar Günü Yayın Akışı :

Polis Radyosu 07.30 Programı : TURK HALK MUZIGI
Polis Radyosu 08.00 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 09.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 09.15 Programı : BASINDA BUGÜN TARIHTE BUGÜN
Polis Radyosu 09.45 Programı : KARMA MUZIK
Polis Radyosu 10.15 Programı : KULTUREL
Polis Radyosu 11.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 11.05 Programı : KARMA MÜZIK
Polis Radyosu 11.30 Programı : KAYIP-DUYURU ILANLARI
Polis Radyosu 12.00 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 13.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 13.05 Programı : DINLEYICI ISTEKLERI
Polis Radyosu 14.00 Programı : KARMA POPÜLER MÜZIK
Polis Radyosu 15.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 15.05 Programı : AKSAMA DOGRU
Polis Radyosu 16.00 Programı : KARMA POPÜLER MÜZIK
Polis Radyosu 17.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 17.05 Programı : AKSAMA DOGRU
Polis Radyosu 19.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 19.05 Programı : KARMA MUZIK
Polis Radyosu 21.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 21.05 Programı : KARMA MUZIK
Polis Radyosu 23.00 Programı : HABER BÜLTENI
Polis Radyosu 23.05 Programı : KLASIK MUZIK DUNYASINDAN
Polis Radyosu 00.00 Programı : GECE VE MÜZIK


Polis Radyosu TRT’ den sonra Ülkemizde yayın yapan en eski radyo istasyonudur.
Başlangıçta merkezden desteklenen programlarla bölgesel yayın yapan bölge Polis Radyoları 2000 yılında uydu yayın sistemine geçilmesiyle birlikte Merkez Türkiye Polis Radyosu yayınlarını yansıtmaya başlamışlardır.

Polis Radyosu Frekans Bilgileri :

Şehirler arası Polis Radyosu Uydu/FM/Radyo Frekans Bilgileri :

Polis Radyosu Frekansı Adıyaman Polis Radyosu FM 92.0 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Afyon Polis Radyosu FM 95.1 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Ağrı Polis Radyosu FM 100.4 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Ağrı Doğubeyazıt Polis Radyosu FM 100.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Ağrı patnos Polis Radyosu FM 92.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Aksaray Polis Radyosu FM 90.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Ankara Polis Radyosu FM 94.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Antalya Polis Radyosu FM 94.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Ardahan Polis Radyosu FM 90.9 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Ardahan / göle Polis Radyosu FM 95.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Ardahan / posof Polis Radyosu FM 95.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Aydın Polis Radyosu FM 95.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Balıkesir Polis Radyosu FM 95.8 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Balıkesir / Ayvalık Polis Radyosu FM 93.6 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Balıkesir / Bandırma Polis Radyosu FM 107.7 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Balıkesir / Edremit Polis Radyosu FM 90.7 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Bartın Polis Radyosu FM 95.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Bayburt Polis Radyosu FM 91.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Bitlis Polis Radyosu FM 94.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Bolu Polis Radyosu FM 94.3 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Bolu / Gerede Polis Radyosu FM 94.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Bursa Polis Radyosu FM 101.6 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Çanakkale Polis Radyosu FM 99.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Çankırı Polis Radyosu FM 90.1 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Diyarbakır Polis Radyosu FM 90.4 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Edirne Polis Radyosu FM 90.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Elazığ Polis Radyosu FM 104.0 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Erzincan Polis Radyosu FM 89.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Erzurum Polis Radyosu FM 94.6 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Eskişehir Polis Radyosu FM 92.6 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Eskişehir / Sivrihisar Polis Radyosu FM 97.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Gaziantep Polis Radyosu FM 96.6 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Giresun Polis Radyosu FM 91.1 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Gümüşhane Polis Radyosu FM 92.0 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Hakkari Polis Radyosu FM 98.0 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Hatay Polis Radyosu FM 88.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı ığdır Polis Radyosu FM 95.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı ısparta Polis Radyosu FM 96.0 mhz.
Polis Radyosu Frekansı istanbul Polis Radyosu FM 94.1 mhz.
Polis Radyosu Frekansı izmir Polis Radyosu FM 96.7 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Kars Polis Radyosu FM 90.6 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Kırıkkale Polis Radyosu FM 105.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Kocaeli / izmit Polis Radyosu FM 90.7 mhz.
Polis Radyosu Frekansı KOonya Polis Radyosu FM 98.0 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Konya / Cihanbeyli Polis Radyosu FM 89.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Kütahya Polis Radyosu FM 92.6 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Malatya Polis Radyosu FM 91.7 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Mersin Polis Radyosu FM 94.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Nevşehir Polis Radyosu FM 96.3 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Niğde Polis Radyosu FM 94.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Osmaniye Polis Radyosu FM 98.4 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Sinop Polis Radyosu 94.3 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Şırnak Polis Radyosu 101.1 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Şırnak / Cizre Polis Radyosu FM 88.1 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Trabzon Polis Radyosu FM 94.6 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Tunceli Polis Radyosu FM 94.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Türkiye Polis Radyosu FM 95.5 mhz.
Polis Radyosu Frekansı Uşak Polis Radyosu 106.0 mhz
Polis Radyosu Frekansı Yalova Polis Radyosu FM 94.1 mhz.


Polis Radyosu TÜRKSAT 3/A UYDU FREKANS Bilgileri :

Frekans 11746 H
Sembol Oranı 27500
FEC 5/6

Frekans 12729 H
Sembol Oranı 30000
FEC 3/4

Polis Radyosu TÜRKSAT 2/A UYDU FREKANSI Bilgileri

Türkiye-Doğu
Frekans H 11.734
Yayın Tipi Dijital
Sembol Oranı 3291
FEC 3/4

Türkiye-Batı (Avrupa)
Frekans V 12.140
Yayın Tipi Dijital
Sembol Oranı 4444


Polis Radyosu iletişim bilgileri :

Dahili Aboneye Direkt Erişim
Şehir İçi : 412+(Dahili Numara)
Şehir dışı : 0 (312) 412+(Dahili Numara)
Öneri ve Şikayetler : 0 (312) 4124421
Dinleyici İstekleri :0 (312) 230.61.81
FAKS 0 (312) 231 3171

Dinleyici İstekleri WEB:
http://www.polisradyosu.net/istek.php

Polis Radyosu @-POSTA Bilgileri :
Öneri ve şikayetleriniz için;
polisradyosu@egm.gov.tr

İçerik Hakkında Öneri ve Eleştirileriniz İçin ;
polisradyosu@egm.gov.tr

Teknik Tasarım Hakkında Öneri ve Eleştirileriniz İçin ; polisradyosu@egm.gov.tr

Sitemizin, Polis Radyosu Dinle Sayfası sizlerin online canlı radyo yayınlarını en kaliteli ve kesintisiz dinlemeniz amacı ile kurulmuştur.. Polis Radyosu Dinle sayfamızdan Canlı Polis Radyosu yayınlarını dinleyebilir aynı zamanda Polis Radyosu yayın akışı, Polis Radyosu programları, Polis Radyosu programcıları, Polis Radyosu frekans bilgileri ve Polis Radyosu şarkıları dinleyebilirsiniz.

Alem Fm Dinle Aşk Fm Dinle Best Fm Dinle Burç Fm Dinle Cem Radyo Dinle Damar Radyo Dinle Kral fm Dinle Radyo Viva Dinle Power Türk Dinle Show Radyo Dinle Power Fm Dinle Süper Fm Dinle Trt Fm Dinle Dünya Radyo Dinle Joy Fm Dinle Ntv Radyo Dinle Radyo Karadeniz Dinle Türkü Radyo Dinle istanbul FM Dinle Kral Pop Dinle NTV Spor Dinle Radyo Eksen Dinle Radyo Fenomen Dinle Moral FM Dinle Slow Time Dinle Capital Radio Metro Fm Dinle Kardelen FM Dinle Radyo 5 Dinle Nostalji Türk Dinle Radyo D Dinle Lig Radyo Dinle Tgrt Fm Dinle Radyo Spor Dinle Radyo 7 Dinle Radyo Tatlıses Dinle Polis Radyosu Dinle Slow Türk Dinle Şahin Fm Dinle Radyo Klas Dinle Mesaj Fm Dinle Radyo Mydonose Dinle Radyo islam Dinle Radyo Meltem Dinle Joy Türk Dinle Karadeniz Fm Dinle Number One Fm Dinle Pal Fm Dinle Radyo Moda Dinle Radyo Virgin Dinle Pal Station Dinle Power XL Dinle
DamarSohbet.Com Radyo Kanalları Yukarıda Dinlemek istediğiniz Radyo Dinle isimlerine Göre Sınıflandırılmıştır.

Aradığınız Online Radyo Frekansını Dinlemek için Lütfen Radyolar'ın üstüne TIKLAYINIZ...

Canlı Radyo Dinle Sayfası Sadece Radyo, Canlı Radyo, Radyo Dinle, Canlı Radyo Dinle ve Radyolar, Online Radyo Dinle, Radyo Frekansları, Radyo Yayın Akışı, Radyo Frekansı Radyo Programları ile Radyo Programcıları gibi Aramalarına Yardım ve Hizmet Amaçlı Kurulmuştur.

Canlı Radyo Dinle | Radyo Dinlesite haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : İnsanlar aptal olarak yaşayabilirler; ama aptal olarak ölemezler. YOUNG
Counter

Bugün 15 Aralık 2017, Cuma Saat şuanda 02:35:53