Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

17 Kasım 2017 Cuma

Kısa Efkarlı Sözler - Damardan Efkarlı SözlerEfkarım içimde birikiyor sensizliğimde, Efkarımla başbaşayım sensiz olduğum günlerimde, sen olmayınca yanımda efkarımla dertleşirim yanlızlığımda..


Efkar sarıyor içimi seni her düşündüğümde, sensiz hayat çekilmez olur yaşadığım her anımda ve dertlerim üstüme biner seni düşündükçe mutlu olmaya çalışırım inadına sevgilim..


Efkarımın adıdır sensizlik, derlerimin adıdır yanlızlığım, adını yazarım seni yaşarım şiirlerimde, seni anlatırım bitmeyen dertlerime...


Bu gece efkarımın sebebidir gözlerin, seni düşündükçe hayata lanet ederim, nasıl sevmişim seni nasıl inanmışım gözlerine, bırakıp gittin beni sardı dertler içimi sessizce..


Keşke hiç tanımasaydım seni, keşke bağlanmasaydım sana böyle içten.. şimdi ağlıyor gözlerim sensiz içimdeki ateş sensin sevgilim bırakma ellerimi sebepsiz...


Gözlerimde bir umut olmuştun, sözlerimde hep seni bulmuştum, şimdi yoksun yanımda kendimi unutmuşum, yaşıyorum hayatı bilmediğim diyarlarda gidiyorum sensizliğe gidiyorum bilmediğim ufuklara..


Adın beni yaşatmaya en büyük sebepti yalnızlığımda, hayalinle mutlu olmasını öğrenmiştim aslında! Şimdi bakıyorum dünlerime koca bir hiçmişsin aslında, yanıyorum seninle giden zamanlarıma!!!


Dertlerim yağar üzerime acılarımla, gözlerimde renksiz ve umutsuz bakışlar ve aklımda yine SEN! Çaresizliğimin dibe vurduğu her gecemde adını anarım gecelerimi acılarımla yaşarım..


Efkarım gökkuşağı gibi rengarenk oldu sayende! her renkte bir acı gizli ve her acıda adın var yalancı sevgili! Şimdi anlıyorum hayatın kederini, yalancılar kazanırmış her sahte sevgiyi..


Meselem sensin bu hayatta, gülüşlerim sen olduğun gibi yalnızlığımda! hayalini kurarım gülümserim yalnızlığımda, şimdi sende yoksun yaşamak zor gelir bana..


Çok uzaklardayım sensiz, kaçıyorum bu hayattan sensiz ve sevgisiz, bakıyorum dünlerime hep adın var yalanlarınla, lanet ediyorum sana bana yaşattığın yalan mutluluklarınla..


içimde saklı nefretim, gözlerimden akan her yaştır ihanetinin imzası, bıraktın beni gittin sessizce, yaşattın bana en büyük acıyı yalan sözlerinle...


Bir umutsun sandım seni hayatımda, sen umut olursun sanmıştım hayallerimde ve yaşadığım anlarımda, seni düşünürdüm yanlız kaldığım soğuk gecelerimde, sende yalanmışsın anladım bunu gerçekleri gördükçe..


Sebebim sen oldun bu gece, gözlerim ağlıyorsa sebebi sensin bu gece! Yalanlarınla yıktın sana olan dünyamı bu gece! Gidiyorum sensiz bir hayata belki mutlu olurum bundan sonra ki gecelerimde!!!


Efkarımın adı oldu gözlerin, gözlerini hayal ettikçe sana bağlandım ben güzelim, anlıyorum şimdi karşılıksız sevmenin acısını, anlıyorum şimdi sadece sevip susmayı..


Nezaman Sordun Derdimi Neler Çektiğimi? Efkarlı Sevdam Deli Sevdam Hayata Tutunmaya Çalışıyorum Bir Yandan, Bırakma beni Deli Sevdam..


Efkarlıyım Kalbim Dertler içinde Seninle unutmak isterdim bunları Sen yoksun yanımda Ağlıyorum yanlızca bekliyorum Seni bebeğim Efkarlığım yalnızlığa.


Yoluma Dizildi Anılarım Nereye Baksam Senin Adın var, Geçirdiğimiz Güzel Anılarım Hatıtlarım üzülürüm Efkarlanırım...


Dizlerimin üstüne çöktüm yalvarıyorum ALLAHıma Alsın bu Canımı Bu Efkar Fazla Bana Dayanamıyorum çıkmıyorsun Aklımdan..


Yıprandım bittim kalmadı yaşamak için dermanım, gözlerine bakıp ağladım ama beni hiç anlamadın..


bu sözlerim sevenden sevmeyene gelsin! ben Seni Severken gecenin Karanlığında Ağlarken Sen Sıcacık Duygularınla Benden Habersizce Yaşamayı Sevdin Sana olan Sevgimi hep görmemezlikten geLdin!


Sonunda Ayrıldık beni Dertler içinde Bıraktın, istediğin oldu sonunda beni efkarlarımla başbaşa bırakıp dertlerimle ağlamaya mahkum ettin tebrik ediyorum seni..


seni sevdiğim Kadar öLümü Sevmedim, Senden önce bir öLümü Severdim Şimdi öLümü Daha çok Sevmeye Başladım Senden Sonra!


Artık Savaşacak gücük Kalmadı Dertli içim efkarlı kalbim, Artık yaşama Hevesim kalmadı Sana Bu Sözlerim Sana Sevgiden Anlamayan Zalim insana..


çok zalimsin çok, beni bıraktın dertlerimle elimde şimdi koskoca bir boş kalp ve yarınları olmayan hayaller.


çok düşündüm seni silmeyi, çok düşündüm efkarlı gecelerimde senin adını silmeyi ama olmuyor gülüm bu kalp senin için atıyor olmuyor.


Sen Olmayınca Yanımda Neler düşünüyorum bilmiyorum, Sen yokken yanımda hayat Dar geliyor Bana daralıyorum.


Sana Hayatımı Adadım Sana gençliğimi düşünmeden verdim Ama Sen beni Sadece kullandın Zamanımı Bitirdin..


Hayata karşı Duramıyorum Artık Dik Başım eğildi düşünme yeteneğim kalmadı hayat beni bir kçşeye attı, Adımada Aşk Acısı Yazdı..


uzak kaldım senden uzak, yaklaşamıyorum yanına heryer tuzak kalbine inanmıyorum artık yalan gözlerine bakamıyorum eskisi gibi herşeyin bir tuzak olmuş hayat benim için oyun olmuş sayende bunuda öğrendim..


Sevdiğim Sendin Kime Gidebilirdim? Bir Senin için Bu hayatta Kendimden Geçerim Ya şimdi? Beni Dertlerimle Bir Odaya Mahkum Ettin bi haber yaşıyorum hayatı Sessiz ve Sensiz...


Kimseye Güvenip Yola Çıkmayacaksın Sonun benim gibi Ağlatıcı Ve acındırıcı olur, kimseye gönül bağlamayacaksın hayatın benimki gibi zehir olur...


bitiyor benim için bu gece hayat son kez gözlerine bakıp ağlamak isterdim sevdiğim..


Çıldırcakmış gibiyim içimde yığınla dert kalbimde sana karşı bir nefret efkarlıyım bu gece beni benden aldı felek...


Şu aleme sığmayan gönlüm bir kalbin içine kapandı kaldı.


ikimizin adı bir cümlede geçmediğinden beri ilgimi çekmiyor kimin ne söylediği.


Yazmak ; dünyadaki tüm insanların kendisi için yazılmasını dilerken, içlerinden biri için sayfalarcaa susmaktı. SUSTUM!


Yaz beni ey kalem! Kalbim hüzün denizine öyle daldı ki. İnsanlar acımasız, vefasız... Yaradan'dan başka kimim kaldı?


Ne bileyim be sevgili, öyle güzel baktın ki gözlerime. Sevmek değil ölmek geldi içimden.


Kız vardır sigara yaktırır, kız vardır sigara bıraktırır!


Ne olurdu yani, etrafımı sigara dumanı yerine kokun sarsaydı.


Kelimeler, içindeki duyguların karşılığı olamıyorsa, korkma; kaybetmeye alışıyorsun demektir.


Aynı şehirde; ben varım, sen varsın, ama biz yokuz ne acı.


Denizde esen rüzgar değilim ki efkarım sahile vursun.


Yaşamak Dert çekmekse çekerim en ağırını, seni sevmek dert vericekse dertlere alıştı bu kalp sadece sana sevdalı..


Derdim kimseye Değil Sadece Kendime, Ağlıyorum Dertlerimle her gece, Ne olur Çek beni Sevgi Dolu Yüreğine Dertleri Unutayım Seninle..


Dertli Sözlerim belki Hayatıma teselli belkide Dertlerim Dert Olmuş Duygularıma Dualı, Seviyorum Yinede yaşamayı Dertlerime inat Seviyorum hayat Seni! Sana inat!


Günlerim yaşanmaya değmez sensizliğimde, hayat bir nefes kadar kısa iken sensiz nefes alamaz oldum ve sen benim nefesimsin sensizliği kabullenemem sevgilim, YAŞAMA SEBEBIMSIN SEN BENIM..


Bir gün gelicek gülecek bu gözlerim sensiz, bir gün gelecek titrek nefesim mutluluk türküleri ile ortak olacak hayata ve bir gün gelecek içimde ki efkar güneşin sıcaklığı ile yok olacak..


Gecelerdir beni efkarlandıran, aslında gözlerindir gecelerime afkar katan, seni düşündüğümde bir derin off çekerim sessizce, seni hayal ettikçe anlarım hayat bana düşman geceler bana zindan..
site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Büyük tehlike, yarı aptallarla yarı akıllıların arasında yatar. GEOTHE
Counter

Bugün 17 Kasım 2017, Cuma Saat şuanda 19:20:19