Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

17 Kasım 2017 Cuma

Farklı Sözler - Kısa Farklı SözlerFarklı olan sensin aslında tüm bu monoton hayatın içinde bir güzelliktir senin varoluşun ve ben seninle varolmayı seviyorum sevgilim...


Sen rüyalarımda ki mutluluğum gibisin sen hayatımdayken hayat bir rüya gibi gelir bana ve sen bu rüyanın yaşanmaya değer en güzel nefesisin birtanem..


Göz yaşlarım, gülüşlerim, mutlulugumun anlamı sen oldun ve seninle bu hayatı yaşamak bana en büyük hediyedir bebeğim sen benim nefesimsin bunu unutma..


Gözlerim seni görmeden hüsrana yelken açar, nefesim sesini hissetmezse günlerimin renkleri solar, sen hayatımda ki can damarımsın sen benim içimde bir hayatsın sevgilim..

Tüm sıradanlıkları seninle yıktım, seninle mutluluğa yelken açtım sen hayatımda oldukça ben hep hayatı senin için yaşadım, sen benim can damarım sen benim hayatımsın birtanem..


Ellerimde sıcaklığının kokusu, gözlerimde ise sadece hayalin var sevgilim, ben seninle acılara gülmeyi öğrendim sen benim gülüşlerimin tek sebebisin birtanem benim..


Sen yokken yanımda yüzüm gülmez hayata, sen yokken yanımda boş gelir bana hayatın içindeki renkler çiçekler, sen yokken yanımda yaşadığımı hissedemiyorum nefesim sen oldun sevgilim sensizlik ölüm gibi gelir üzerime..


sen hayatımda ki bitmeyen virgüllerimsin, sen hayata açtığım en dolu ve özel parantezimsin, seninle başlarım sözlerime ama sonu gelmez sen benim sonsuzluğumsun sevgilim..


Güneş ısıtmaz bedenimi sensizliğimde, renkler dans etmez seni görmeyen gözlerimde, ne tarafa çevirsem başımı hayalin karşımda güler bana sessizce, sensiz yaşamak ağır gelir bebeğim sanki işkence..


Durduramaz kimse içimdeki mutluluğun nehrini, yıkamaz kimse sana olan bu güvenimi, sen sadece gül bana sevgili, ben seni bir ömür kalbimde saklarim dön bana geri..


Yarınlarımsın sen hayatımda, hayat sensin aslında yarınlarımda, adını yazdım her satır kalbimin en derin noktalarına, benim adım sensin sen hayatsın bende sevgilim...


Hayatın sessizliğini bozdum seni tanıyınca, yolumu çizdim seni tanıdıkça sen benim hayata giden yolumsun mutluluğum ve doğru yolumsun birtanem benim..


Sensizlik ölüm olsa gerek, sensizlik yaşanmamış günler gibi acı içinde vurur kalbime inceden inceye, sensizlik benim hayattan yok olmam demek sen varken seni yaşamamak gibi ölüm benim için..


Günlerimin adı sensin, ne salı ne de çarşamba umrumda değil sevgilim, benim her günüm senin adınla başlar her günümün adına seni yazarım sevgilim, güzel günlerimin tek sahibi..


içimde kıpır kıpır sevginin ateşi yanar, sensiz anlamsız olurum hayalinle anlam katarım anlamsızlığıma, sen oldukça hayatımda hayat benim için yeniden başlar hayalin yeter yaşamam için sevgilim..


Ne sözler anlatabilir seni anlatmaya, ne kelimeler anlam kazanır adını yazdığımda, seni anlatmak yetmez kelimelerle seni yaşamak lazım doya doya her nefeste sevgilim yaşama sebebim benim..


Uçsuz bucaksız bir yerdeyim sensiz, sensiz heryer yabancı gelir üşürüm yalnızlığımda... Bakarım güneşe renk vermez sensiz hayatıma, bakarım Ay'a doğmaz sensiz karanlık ufuklarıma...


Uçurumun kenarındayım gözlerim yaşlı, elime sinmiş teninin sıcaklığı, senin hayalinle sarılırım yalnızlığıma, sessizce ağlarken adını fısıldarım dertli yarınlarıma seviyorum seni ne olur anla..


Kırıldı kalbim gidişinle, bir elvedayı bile çok gördün bana sessizliğinle, şimdi yoksun yanımda yarınlar haram bana, gözlerim ağlar adını anarım sessiz usulca soğuk odamda..


Birgün anlarsın sende sana olan sevgimi, yalanların içinde sadece gerçekten sevdim seni, gidişinle yıktın dünyamı, umutlarımı acımadan! Şimdi sende üzüleceksin yalanların içinde kaybolduğun her an...


Hayat gibi bende gerçeğim sana, ölümün adı gibi adını yazdım her anıma! Sadece seni bildim nefesim seni bildi dözlerim bu hayatta! Sen oldunc ennetim, cehennemi yaşatma bana sevgilim ...


Küçük bir umuttu benimkisi sana karşı, seni tanıdıkca büyüdü umutlarım okyanuslara yelken açtı, şimdi yoksun yanımda kürek sallarım sensiz ufuklarıma, seni ararım kaboldum derin okyanuslarda...


Seni anlatmaya tek kelime yeter aslında HAYAT'sın sen benim için yaşadığım her alanda, HAYAT kelimesi ne kadar değerliyse bu dünyada, sende benim için değerlisin bunu sakın unutma!!!


Bir gün sensiz kalırsam sakın unutma ki giderim bu dünyadan, bir gün beni hatırlarsan sakın unutma gerçekten sevdim seni bu yalan hayatta..


Ben seni sensiz yaşamaya alışamadım, seni sensiz düşünmek ne kadar acı veriyor aklımın odalarına bir bilsen sevgilim sensizliği kaldıramayacağım yalan olan herşey senisizliğinle geliyor üstüme..


Seni Fark ettiğim gün kendi farkıma vardım ve seninle hayata tutunabilirim sandım, seni yaşadığım gün hayatım sensin sandım ama yalanlarınla beni hep kendine inandırdın..


Sen farklısın sanırdım farksızlığımda seni tanıdım, seni yaşarım sandım yalanların içinde belki tek doğru olan sensin sandım! Seni yaşadıkça anladım sende yalansın diğerleri gibi sende yalan oldun güle güle sana yalancı sevgili..


Doğru olan sadece benim bu hayatta, doğruyu severim attığım her adımda! Doğru yolu çizdim kendime seni yaşaıkça anladım sensin sadece yalan olan hayatımda..


Ben Doğrularımla yaşamayı seçtim hayatımı, sen yalanlarınla mutlu olmayı seçtin! Ben doğrularımla gülerken sen yalanlarınla ağlayacaksın..


Bugünüme şükür ederken yarınlarımda nefes almak için dua ediyorum YARADANA, sende benimle yarınlarda yaşamak istiyorsan dua et yarınlarımıza, birbirimize inanalım sıkıca sarılalım yeni umutlarımızı yarınlarımıza yazalım dualarımızla..


Gözlerin hayatıma bir renk oldu yanlız dünyamda, seni hayal ettikçe ısınıyorum soğuduğum bu hayata! Seninle eriyor içimdeki buzlar yavaşca, sensin benim mutluluğum anlıyorum bunu yavaşca..site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Büyük tehlike, yarı aptallarla yarı akıllıların arasında yatar. GEOTHE
Counter

Bugün 17 Kasım 2017, Cuma Saat şuanda 19:21:56