Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
NiCK YAZ: Varsa Şifre :

Sohbet Odaları

12 Aralık 2017 Salı

Regaip Kandili Mesajları Regaib Kandil Mesajları Regaib Kandili
Bu gece Sevenlerin gecesi, Bu gece Huzur isteyenlerin gecesi, Bu gece Dualarımızın kabulü, Günahlarımızın Affedilme gecesidir, Dualarımız Sevdiklerimize, Bu Güzel ve Bereketli gecede Dualarını Eksik Etme Sende...


Kalbindeki Zenginliği Bu Bereketli Gecede paylaşabiliyorsan Dua ile, Bizimde Dualarımız Seninle Kandilin Mübarek Olsun Sevgilerimle.


Bu Güzel ve Özel Gecenin Bereketi Evinize Dolsun Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bu gece Ellerimiz Semada Gönüllerimiz Mevlada, Bu Gece Günahlarımızdan Temizlenme Gecesi Bu gece Duaların kabul Gecesi, Sevdiklerimize ve Sevilenlerimize Dualarımız Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..


Yaradana Dua ile Aç ellerini, Kabrin için Namaz Kıl Bu gece, Namaza Durduğunda Huzura Vardığında, Bir Dua'da Bize Oku Bu Gecenin Hatırına, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bi çarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.


içinizdeki güneş hiç batmasın, yüzünüz nur ile dolsundualarımız ahirete olsun, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.


Avuçlarımızın Açıldığı, Gözlerimizin Dua ile Yaşardığı, Kalplerimizin Dualarımız ile Rahatladığı Bu Gecede Bir Dua'nın Huzuru ile Buluşmak Dileğiyle Regaip Kandilinizi Kutluyorum.


Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Regaip Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!


Baki Olmayan Hayatta, Dualarımız ALLAH'a, Ölümün Gerçeği içimizde Olsun Bu gece Dualarımız Sevenlerimize Olsun, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaip Kandiliniz hayırlı olsun!


Gözyaşlarımızın Su gibi Aktığı Bu Mübarek Gecede Dualarımızda Gözyaşlarımız ile birlikte Dua Etsin Sevdiklerimize Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip Kandiliniz mübarek olsun


Bu gece Bir Duamızla Huzur Bulsun Ocağımız, Bu gece Bir Mesajla Mutlu Olsun Yakınlarımız, Gecenin Hürmeti içinizde Olsun, Dualarımız Sevdiklerimize Olsun Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul kandilin mubarek olsun.


Bugün Duaların Gökyüzünde Buluştuğu Gece, Hayırlı Olsun Sevdiklerimize, Dualarımız Her zaman Sizinler, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun Sevgilerle.


Toprak Olacağız Günümüz Gelince, Bir Hatıra Olacağız Sevenlerimizin Kalbinde, Kabrimize Bir Çiçek yeter Birde Dualarınız Bu Güzel Gecede, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun..


Kuran'ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyorum ve dua ediyorum.


Zaman geçerken Delice, Ömür Kısalıyor Git gide, Bu mübarek Gecede, Dualarımız Sizinle, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun En içten Dileklerim ve Dualarım ile Hayırlı Olsun Bu mübarek gece Hepimize.


Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaip Kandiliniz mübarek olsun.


Bir Elim Hayatta Diğer Elim Toprakta, Bu gecenin için Dualarım ALLAH'a kabrimiz Huzur Mekanımız Cennet Olsun, Tüm Sevdiklerimin Kandili Mübarek Olsun.


ALLAH'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.


Ağlayarak Açtım Ellerimi ALLAH'a Kendime ve Sediklerime Dualarım Günahlarımız Affola, Bu mübarek Gecede Sende Dua ile Af dile içine Huzur Dile, Huzura Giden Yolu Sende Yaşa Bizimle, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Doğmak, Büyümek ve Ölmek, Doğarken Dua ile, Büyürken Sevgi ile, Ölürken Rahmet ile Buluşmak Dileği ile Bu Gecenin Huzuru ve Bereketi Kalplerimizde Kalıcı OLması Ümidiyle, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Ölümün Nefesi üzerimizdeyken aldığımız her nefesin değerini bilmek lazım, Aldığın her nefeste bir dua yeter sana ve ölümden sonraki hayata, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Kandil Mesajları

Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları
Kısa Kandil Msjları

Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları
Değerli Site Kullanıcılarımız Kandil Mesajları ve Kısa Kandil Mesajları Kategorimiz Üst Kısımda yer ALmaktadır Sevdiklerinize Kandil Msjları Yollamak için Üst Kategorideki Kandil Günleri Sıralamasındaki kategoriyi Seçerek Sevdiklerinize, Arkadaşlarınıza, Akrabalarınıza Kandil Msjları Yollayabilirsiniz.

site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Yaşamanın tadını çıkarmaktan korkana aptal derim. ALBERT CAMUS
Counter

Bugün 12 Aralık 2017, Salı Saat şuanda 16:15:58