Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

17 Kasım 2017 Cuma

Kısa Mesajlar - Kısa Güzel mesajlar - kısa msjlar


Bir Hayaldin Hayatımda, Sonra Rüya Oldun Girdin Uykularıma, Şimdi ise Vazgeçilmezimsin Bağlandı ellerim Ellerine Koparamaz Bizi Kimse Seviyorum Seni Ölümüne Bebeğim.

Yaşadığım Saniye Değilsin Yaşayacağım Senelerimsin Sevgilim, Ben Sana Hayatımı Adadım herşeyim meleğim..

Gülüşünle Baplanırım Hayatı, üzüldüğünde dayanamam daralır kalbim daralır ruhum düşündükçe, Sen gül bana Sevgilim Yoksa Çekilmez Bu Hayat üzülünce.

Sen Hayatıma Girdin Bahar Geldi Sevgilim, Yaşanmamış Sevinçlerim Umut Dolu Baharlara Kucak Açtı Seninle Bebeğim, Kalbimin Attığı iLk Gün, O Tatlı O Sıcacık Gülüşündü, Sanki Bir Rüya Bir Hayal Gibi Girdin Hayatıma, Ve Şuanda gerçekleri yaşıyorum Sımsıkı Umutlarla Seviyorum Seni Yaşama Sebebim.

hani o gözlerin varya Bana Hayatı renk renk Gösteren Gözlerin, hani O Sözlerin varya Bir Şarkı Edasıyla beni Büyüleyen Sözlerin, Hani Hani O Sıcaklığın varya Soğuk Bedenime Meltem Gibi Esen Nefesin, işte Bu Sensin Sevgilim, Sensin Yaşama Sebebim Herşeyim.

Sen Hayata Tutunduğum, Sen Acılara karşı Mutluluk Duyguğum, Sen Benim Canımda Can Olan, Helalimsin Sen Benim Biricik Sevgilimsin.

Sen Sevgiyle Yaşamasını Öğrettin Bana, Mutluluğu Çizdin yarınlarıma, Karanlık gecelerimi Bozdun Gülüşünle beni Vurdun bebeğim.

Öyle bir dilek oldun ki hayatımda Artık tek Duam'da Sensin Hayattaki Tek Sevdiğimsin Herşeyim Seviyorum Seni.

Biriciğim Senin Bir Sözünle nasıl mutlu oluyorsam Bir Sözünle ölümlerede öyle Yakın Oluyorum Seni çok Seviyorum Yaşamamın Amacı Sensin.

Sen Gülünce Bahar gelir Hayatıma, Ne Kış tanırım ne Sonbahar içimdeki Dünyada, Sen Yazları getirdin Gülüşünle Kucağıma Ben Mutluluğu yaşadım Senin Bir Bakışınla Sevgilim Canım benimm

Sözlerine Değil Sevgilim Nefesine Hasret Kaldım.

Sana Ben Hayatımı Verdim Senden Sadece bir sıcak Söz Bekledim, Ve Ben O Sözünle Hayatta Kalmak istedim Sevgilim..

Buruk Bir Sevdanın Parçasıyım Yapayalnız Kalmış bir Aşkın Acısıyım, Bir Seni bekledi Bu kalbim Hep seni Andı Gözlerim, Gözbebeğim Sevgilim.

Yalanların içinde ki tek Gerçek BEN, gerçeklerin içinde Yaşamayı Seven Tek insan SENSİN! Yalanlarınla Mutlu ol Bir gün gerçekleri Öğrenirsin.

Hayatta Sahip Olduğum En Güzel Hediye Sensin, Çünkü Sen Hediyelerden de Özelsin Sevgilim.

Öylesine Güzel Bakıyorsun ki bana, işte ozaman yaşamanın mutluluğunu tadıyorum yanında, öylesine tatlı Gülüyorsun ki bana işte ozaman acılarıma aldırmıyorum sevgilim.

Sen iste yeter ki Atarım Derdi Kederi, Sen iste yeter ki Yaşarım Seninle Bu Sevgiyi, Sadece Sen iste Sevgilim ben Senin için Ölümüne Gelirim..

Mavi Özgürlüğün içinde beyaz Mutluluğumsun, Beyaz Mutluluğum içinde tek Huzurumsun Sevgilim.

Ezbere Bir Aşkın iki kurbanıyız, Sen Ezbere Sözlerle yaktın beni, Ben ise Ezbere Sözlerinle mutlu oldum belki, Ama hepsi yalanmış Anladım Şimdi Sahte Sevgili...

Azraile Sırtımı çevirdim Senin için, Hayata Bir Yerden tutundum Gözlerin için, Şimdi Huzurla Doldu içim Sevgilim, Seviyorum Seni Aşk Çiçeğim.

karanlık Boş Sokaklarda Değil, Kalabalık Sokaklarda haykırdım Sevgimi, Herkez Bu Aşka inandı bir sen inanmadın sevgilim...

Sen Bir Şiirsin, Ben ise O şiirin Kelimeleriyim Sevgilim.

Sen yanımda Olduğun Sürece Mutlulukları Yazıp Koşacağım geleceğe, Sen yanımda Olduğun Sürece Adını Yazacağım yaşadığım heryere bebeğim.

Bir Tutam Sevgiye Muhtaç kaldığım Günlerde, Doldu Dolu Mutluluğu Yağdırdın üzerime, Zor Günlerimde Sen Oldun Kalbinle, Şimdi Anladım Değerini Sen Gidince..

Yazdığım Sözlere inanmıyorsan, Sana Umut Dolu Baktığım Gözlerime inan, işte onlar tek gerçek..

Bedenimi Esir Alan Kurşun Acılarından Daha Etkili Vurdu Sözlerin Kalbimi, Sevmiştim Geceleri Sana yazdığım Umut Dolu Sözleri, Şimdi yalan oldu Bitti Hepsi Elveda Sevgilim Elveda Umudum..

Sen Bir Sigarasın ben ise Bir Ateş, Ne Senin bensiz ne de benim Sensiz Bir Anlamım Olur. Tıpkı Et ile Tırnak Hikayesi Bizimkisi.

ya Beni Sevmek için Dur Yanımda Ya da beni Vurmak için geç Arkama, yanımda Durursan Umutlarım, Arkamda Durursan Azrailim Olursun Gülüm.

Yaşamak için Çıktığım Yolda Sadece Adın yazıyor Hayata Ve Ölüme inat sadece Seni izliyorum Sevdiğim, Yaşamak istediğim Gençliğim.

gelişinle Bahar umutları besleyen hayatım gidişinle kırılan dallarım oluyorsun sevgilim.site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Büyük tehlike, yarı aptallarla yarı akıllıların arasında yatar. GEOTHE
Counter

Bugün 17 Kasım 2017, Cuma Saat şuanda 19:37:45