Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

17 Kasım 2017 Cuma

Kızlara Güzel Mesajlar Kızlara Kısa Güzel Mesajlar Kızlara güzel Mesaj kızlara güzel iltifat mesajları mesajı msjlarıSensiz bir günüm dahi ızdırab içinde geçerken senin olmadığın bir ülkede yaşamak cehennem olur bana..

Seni sabahımdan gecem'e, gecem'den sabah'ıma kadar hayal ediyorum ve seninle olduğum bu dünyada YARADANA şükür ediyorum..

Hayatımda bir nefessin sen olmasan ne hayatım olur nede nefesin canım sevgilim benim..

seni seviyorum derken bile kalbim durucak gibi oluyor, sana bakarkan konuşma nasıl zor bil bilsen sevgilim, içimi titretiyorsun gözlerinle..

Senin adın AŞK ise AŞK'ın adı nedir? Seni SEVMEK hayat ise yalnızlığın anlamı nedir? Sensizlik ölüm ise yaşama'ma sebep nedir? soyle bebeğim nedir?

içtiğim her sıgarada hayalini çizerim soğuk ve karanlık geceme, gözlerim hasret kalır içimdeki acılar sen yokken çoğalır bebeğim benim..

Gittiğim heryerde hayalin çıkar karşıma, seninle yürüdüğüm yollarda gülüşün yankılanır kulaklarımda, seni okadar çok seviyorum ki yalnızlık ölümdür bana..

Zaman akıp geçsede zalimce, güneşin üstüne ay doğsada soğuk gecelerimde, benim inadına zaman karışı direndiğim ve güneşim'i beklediğim içimi ısıtacak tek duamsın sevgilim..

Artık bilmezler AŞKIN anlamını, sakız olmuş kelimelerde yankılanır AŞKIN adı, sen benim için AŞK tan ötesin bu dünyada, sen benim biricik dilberimsin nefes aldığım her anımda..

Senden uzak kalınca hasret kalıyorum kokuna, sen yanımda olmayınca dertler çöküyor içimdeki dünyama, yıldızlara bakıp dua ediyorum sana, Bitmesin bu AŞK götür beni yarınlarına..

Adın nefesim oldu dudaklarımda yankılanır usulca, içimde bir dünya oldun tek gerçek güneşimsin yalan dünyanın arkasında, senden başkası yalan bana bu yalan dünyada...

Dertlerim sırtıma binsede inadına güleceğim, bütün yalanlar beni vursada yine seni seveceğim, son nefesimde adını haykırarak öleceğim, ben sana yeminliyim biriciğim..

Canımda can kanımda kan'sın sevgilim, günümde güneşim gecemde yıldızımsın biriciğim, sen benim içimde bir dünya ve o dünyanın ilahısın herşeyim..

Durduramaz kimse içimde ki aşkı, seni seviyorum sensizliği kendime ölüm sayıyorum, sen benim çarelerim sensin benim dermanım biriciğim..

Düşsemde yalnızlığın kucağına sensiz geçen günlerimde yinede mutluyum sevgilim, çünkü bir gün geliceksin işte ben o ümitle yaşarkende mutluyum sevgilim..

Sen gördüğüm güzlliklerin ötesindesin, sen hayallerimin ötesinde ki güzelliksin, sen benim dünyamı güzelleştiren tek varlıksın meleğim..

Geçsede her güzel anı değeri vardır, bitsdede sözlerin bir anlamı vardır, o cennet gözlerin dünyaya baktığı her gün senin için yaşamaya yemin edeceğim..

Yokluğuna alışsamda bir gün biticek biliyorum, sensiz olsamda şu yalan dünyada bir gün seninle birlikte gerçeklerde benim dünyamda olucak biliyorum tek gerçeğimsin benim..

Yalnızlık değildir beni korkutan sensizliktir! gözyaşlarım senin için akarken sen başka mutlulukların peşinde kürek sallıyorsun...

Hatalarımla sev beni, hatalarımla kabullen sana olan gerçeklerimi, seni sevmem hata değil bunu bil hata ise bu hata benim yaşama sebebim..

Benim hayattaki yaşama sebebim sensin sen olmazsan biterim, sen benim umut ağacıma ektiğim en güzel filizsin..

Bugün sensizlik ile can çekişiyorum yarın ise her an ölebilirim bir an önce seni görmek istiyorum sevgilim, sensiz yaşamak ölüm gibi biriciğim..

Sensizliğe alışmak yerine ölmeyi yeğelerim, sensiz gülmek yerine canlı canlı toprağa girmek en güzeli sevgilim..

Sensiz ne şarkıların anlamı var, ne güzelliklerin rengi var dünyamda, Sensiz ne mutluluğun anlamı kalıyor neden benim yaşamak için bir sebebim kalıyor bu dünyada bebeğim..

Sen benim dünyamda yaşamazsan, benimde bu dünyada yaşamak için bir nedenim kalmıyor, benim dünyamın tek mimarı sensin! sende bu dünyada yaşamam için tek sebepsin sevgilim..

Bu Mesajı okurken sadece beni düşün, gözlerimi düşün çünki bugün yanında olamasamda gözlerimdeki çığlıklar hatırlatsın seni ne kadar sevdiğimi, sana her baktığımda gözlerim haykırıyor sana seni ne kadar çok sevdiğimi..

Kalbimin sesine gözlerim şahit inanmıyorsa bak gözlerime SENİ SEVİYORUM işte benim sana söyleyebilceğim en doğru kelime..

Benim içimdeki ben aslında SEN'sin birtanem çünki kendimi seviyorum içimdeki BEN olduğun için, Kendimi Seviyorum içimdeki SEN olduğun için biricik sevgilim...

Ne olursa olsun sadece seni seveceğim, tüketicek gözyaşım kalmayana denk seni seviyorum diyeceğim..

Benim için hasretin anlamı SENsin sensizlik hasret kelepçelerini takıyor bedenime sensiz hareket edemiyorum sen benim hasretim sen benim mutluluğum ve sen benim yaşama sebebimsin..

Bugünümede günei sen oldun tıp kı yarınlarda olacağı gibi, bugünde senin adınla başladım hayata taaki ölünceye kadar başlayacağım gibi, adın nefesim oldu seni seviyorum..

Sen benim beyaz güvercinimsin her kanat çırpışında içimdeki seni ateşliyorsun ve sen benim özgürlüğümsün karanlık dertlerimin tek dermanı sensin sevgilim..

Sen yanlışım olsaydın yanlış yapmak için elimden geleni yapardım sen yalan olsaydın ben olmazdım sevgilim.. sen benim tek gerçeğimsin senin kadar bende gerçeğim sevgilim unutma bunu..

aldığım her nefesi senin için, baktığım her yerde seni görmek için, attığım her adımda yanına gelmek için dua ediyorum biriciğim benim, seni çok ama çok seviyorum...

Benim için mevsimlerin, yılların, ayların, haftaların ve günlerin anlamı sensin sevgilim bütün zamanı seni severek geçiriyorum..

Senin haberin olmasada ben seni içimde yaşamayı sevdim, seni hayal edip ettiğim hayallerde seninle mutlu olmayı öğrendim, benim hayallerimde bir SEN varsın birde seni seven BEN varım..Kızlara Güzel Mesajlar Kızlara Kısa Güzel Mesajlar Kızlara güzel Mesaj kızlara güzel iltifat mesajları bayanlara güzel mesajlar kızlara güzel cep mesajı kızlara bayanlara kadınlara kısa msjlar kızlara atılacak güzel mesajlar kelimelerine hizmet amacı ile hazırlanmıştır!site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Büyük tehlike, yarı aptallarla yarı akıllıların arasında yatar. GEOTHE
Counter

Bugün 17 Kasım 2017, Cuma Saat şuanda 19:39:12