Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

17 Kasım 2017 Cuma

Romantik Sözler - Güzel Romantik Sözler


Seni Düşünürüm geceleri Hayaliniz Çizerim Sessizce yatağımda ve Seni özlerim Zaman Aktıkça Sana özlemim büyür Seninle Buluşana Denk bu böyle Sürer Gider Sevgilim.

Tarihime Yazdım Seni Kimse Silemez Kitabımdan Sözlerimde Bir Nefes Oldun Sensiz Konuşmaz Dudaklarım Nefes Çıkmaz bedenimden Sevgilim..

Sensiz yaşamak beni hayata Bağlamaz bebeğim Seninle gelmişim Hayata Seninle Kaparım gözlerimide bunu Unutma.

Ne Yanlışları Nede Yasakları Dinler Bu Gönlüm ben Sana Sevdalı Senin için yaşarım bebeğim..

Dargın Olsamda Sana Gözlerin Aklıma Gelince unuturum Derdi kederi, Aramak isterim Seni, Seni Seviyorum Demek istiyorum Şimdi Zaten biliyorsun Seni nekadar Sevdiğimi Sevgilim.

Aşkımı Romanlara benzetmem Ben Yazarım Romanı Kimseye Yar Etmem, Seni Sevmişim Delice Kimse Alamaz kalbimden Sevgini Kimse Alamaz Seni Ellerimden bebeğim.

Dönüşü Olmayan Bir Sevgi benimkisi kalbime yazdım Adını ve Geleceğimizi ne Kış tanırım Ne Sonbahar Yazarım hayatıma, Bir Mevsim Değil 4 Mevsim Değil Bir ömür boyu Sürecek Mevsimlerin iLahısın benim için bebeğim.

içimde bir rüzgar eser delice, aşkımı anlatır içimdeki dünyaya haykırır delicesine, ben seni sevmişim sadece bebeğim senden başkasına bakmaz gözlerim.

Resimlere Değil Sana Aşığım bebeğim Sözlerine Değil Nefesine Hayranım bebeğim Sen ol hayatımda Sadece Bebeğim Seninle hayatın Kahrına Gülüp Geçerim.

Bir Sigara yaksam Bitene Kadar Adını Sayıklar her Nefesim, her Dumanı Bıraktığımda hayalin bakar Gözlerime usulca Deli Oluyorum Aşkınla Daha Çok Seviyorum Seni Her Anımda bebeğim.

Kalbimi Götür uzaklara Seninle yaşasın Mutluluğu Gözlerime Vur Aşk Mühürünü Sevgilim Sadece Seni Görsün Bu hayatta, Ellerimi Sıkıca Tut Sevgilim Hayat Ayırmasın Bizi Seviyorum Seni.

iLk Gün Sevdiğim Gibi Seviyorum Seni kalbim iLk Günki Gibi Atıyor Deli Deli, hadi Tut Ellerimi Bırakıp Derdi kederi yaşayalım Büyük Sevgimizi bebeğim.

Her Adımımda Adın Ses oluyor Kulaklarımda, nereden Nereye bakarsa baksın Gözlerim, Sanki Bütün Renkler Gözlerini Anlatıyor Bana Birtanem.

Kırmızı renk Gibi Tutkuluyum Sana, Beyazlar Gibi Saf ve Temiz Seviyorum Seni, Maviler Gibi Özgürlüğü yaşıyorum Gözlerinde, Siyahları Bıraktım Sensiz gecelerime Sevgilim Seviyorum Seni.

Bir gecenin Sıcaklığında Esen Hafif Esinti gibisin Sevgilim Yüzümü Nereye Çevirirsem orada Hissediyorum nefesini Sıcak ve etkileyici, Seviyorum Seni.

Bütün Aşk şarkıları Bizi Bizim Aşkımız ise Birbirimizi Anlatır Hayata Aşkım, Bütün Sözlerim Seni Sözlere Ait Nefesim Sende Başlar bebeğim benim.

Denizler Okaynuslar Çizdim Hayatıma, Sadece Sen Varsın Saf ve Temiz Hayatımın Sularında, Seninle Yelken Açtım Aşk Diyarına Sen Varsın Beni Bağlayan Bu hayatta bebeğim..

Bir Fidan Oldun kalbimde Çiçek Açtın Sardın bedenimi Sessizce, Bir Hayat Oldun bedenimde Sadeec Seninle yürürüm Hayata Güvenle Bebeğim.

Kimsenin Göremeyeceği ve bilemeyeceği kadar Seviyorum Seni Aslında Sevgimin Artık ben bile bilmiyorum Sadece Seni çok Seviyorum.

Hayata renk Katmak istedim ve bunun için Seni Seçtim, Hayatı Aslında Yaşamak istedim ve Seninle Hayata Merhaba Dedim Sevgilim.

Yarım Bir Hayata Değil Tam Anlamıyla başladım yaşamaya, Kısık Kelimelerle Değil Haykırarak Söylüyorum Aşkımı Sana Ve hayata Seviyorum Seni bebeğim.

Olmayan Bir hayatı Değil Seninle yaşanacak En Güzel Hayatı Seçtim ve Mutluyum, Hayatın her Aşamasında Seni Sevdiğimi Söyleyeceğim hayata Ve Sana AŞKIM..

Pişman Değilim Mutluyum, Ağlamayı Değil gülmeyi Sevdim seninle, Aslında Ağlayarak Sevdim Seninle Olan Güzellikleri Sen Gözyaşlarımdaki Sevgi yağmurusun hayatımda bebeğim.

Ne Parisde Yaşarım Aşkı Ne Aşıkların Diyarında paylaşırım hayatımı, ben Sadece Seni Sevdim kalbine razıyım Sev Beni bebeğim ben Seni garip Dünyamda Sevmesini öğrendim Herşeyim.

site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Büyük tehlike, yarı aptallarla yarı akıllıların arasında yatar. GEOTHE
Counter

Bugün 17 Kasım 2017, Cuma Saat şuanda 19:22:48