Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

12 Aralık 2017 Salı

Sevgi Mesajları - Kısa Sevgi mesajları - Sevgi mesajıGüzel bir sevgi mesajı yolluyorum sana! içinde taze huzur, sıcacık mutluluk ve bir tutam gülücük yolluyorum, bunların hepsini karıştır çıkan sonuç aşağıda yazıyor, Seni seviyorum birtanem :)

Seviyorum seni, seni severken bakıyorum hayata ve senin sevginin olduğu bu hayatta bana kötü olan herşey güzel geliyor sayende birtanem..

Ben senin sevginle bu hayttan zevk alıyorum ve senin gözlerine baktıkça hayatın ne kadar güzel olduğunu anlıyorum! Sen benim nefesimsin sen benim hayatımın anlamısın sevgilim seviyorum seni..

Bu hayat seninle güzel, sen olduğunda yanımda hayat yaşamaya değer, seninle nefes alır bedenim seninle güler bu gözlerim, sensizlik ölüm gibidir eminim sevgilim..

Sen benim hayatımda ki en güzel mutluluksun, sen gözlerimdeki renk aldığım nefes ve hiçbir zaman bitmeyecek mutluluğumsun sevgilim, senin adın hayat benim için ise sen yaşama sebebisin birtanem benim..

Gözlerine baktığımda anlıyorum yaşama sebebimi, sen hayat olmuşsun bende mutluluğum sensin anladım bunu yaşadığım her seferde, sen benim bitmeyecek sevgim son olmayacak kadar güzel ilklerimsin birtanem..

Nereye gidersem gideyim adın nefesimde, hayalin gözlerimde, aşkın kalbimde olacak, ve ne olursa olsun ben sadece senin olacağım sevgilim..

Hayattan korkmam sensizlikten korktuğum kadar benim için hayat sensin sensizlik ölümdür sevgilim..

Gözlerimin hayata bakmasının sebebi sensin, gözlerim hayata baktıkça sadece seni görecek sevgilim! Sen kalbimdeki huzur gözlerimdeki nursun biriciğim benim..

Seviyorum seni, severken anlıyorum içimdeki seni, sen benim kaderimsin sen benim huzurumsun ve sen benim yaşamak istediğim günlerimsin sevgilim..

Gözlerine bakınca görüyorum cenneti, gülüşünü görünce anlıyorum huzurumun nedenini, şimdi sensizlik olmaz sevgili, ölümlere yavaş yavaş atma beni...

Kimse bilemez seni ne kadar sevdiğimi, anlayamazsın içimdeki hayatı yani SEN'i, ben seni hayatıma değişmem sevgilim zaten benim için tek hayat SENSiN sevgili..

Gözlerimdeki cennet sensin birtanem, sözlerimdeki anlam adındır herzaman! Sen hayal kurulamaycak kadar güzelsin sevgilim, ben bu hayalin içinde mutlu olmasını seviyorum biriciğim..

Sen gidenlerden olmayacak kadar özelsin, sen benim son durağım mutluluğum ve yaşama sebebimsin, sen benim hayattki ümitlerim ümitlerime bağlı ufuklarım ve ufuklarımda ki güneşimsin sevgilim..

Kara gözlerin cennetim olsun benim, sırma saçlarının kokusuyla cennetimi bulurum sevgilim, ah o gözlerin yokmu işte benim yaşama sebebim, sensizlik beni öldürür sevgilim..

Dertlerim seninle unutulur, hüzünlerim sen varken son bulur, bir gülüşün yeter mutlu olmam için bir sözün yeter beni dertlerimden kurtarman için sevgilim..

Seviyorum seni, seni severken yaşamayı seviyorum seni seviyorum derken yaşamaktan bahsediyorum çünkü sen yaşamaksın ve ben seni seviyorum yaşama sebebim benim..

Ne yollar ne dağlar, nede okyanuslar bitiremez içimdeki seni, aramızda mesafe olsada sen yanımdasın sevgili, bir gün gelecek hayalin gibi sende yanımda olacaksın, işte o gün ben yeniden doğmuş olacağım sevgili..

Ellerimde teninin sıcaklığı, gözlerimde bana verdiğin hayatın renkleri, sözlerinde yaşadım ben bu hayatı, sen benim için hayatsın ben sen benim gözümde cansın sevgilim..

Hüzünlerimi bırakıyorum geride, dertlerimi düşünmez oldum seni düşündüğümde, sen huzuru veren mutluluğumsun, sen hayattaki duruşumsun sen benim gözlerimdeki nurumsun sevgilim..

Gökkuşağını andırırsın sevgilim, sana baktığımda hayatın her rengini görüyorum, o kadar bağlıyım ki sana sensiz hayatın renklerinden uzak bir ölü gibi yaşarım hayatı, sen benim hayatımın tek rengisin sen yaşanmaya değersin sevgilim..

Seviyorum seni ve seni severken anlıyorum ki benim yaşama sebebim sensin.. neden mi? her insanın bir sebebi olur yaşamak için işte benimde yalan hayattaki tek gerçeğim sen olduğun için yaşama sebebim sensin sevgilim benim seni çok seviyorum..

keşke yanında olsam ve binlerce kez seni seviyorum diyebilsem, ama milyonlarca kez söylesemde seni sevdiğimi yetersiz kalır sevgilim, seni nefes aldığım sürece seveceğim ve senin için yaşamaya yeminliyim yaşama sebebşm benim seni çok seviyorum, unutma ki sen benim anlamımsın seninle anlam kazanıyorum sevgilim..

Ölümün Acısını Tatmak isteseydim Ayrılığı Seçerdim, Ben hayatı yaşamak için Acılara Huzurla Gülmek için Sevdim Seni Ve Seveceğim Aşk Çiçeğim Benim..


Hayat Ne Kadar Kısa Olursa Olsun, Hayatımda 1 Dakika Olsanda yeter Sevgilim işte o 1 Dakika benim Hayatım Olarak Yazılır Dünyaya..


Gözlerine Bakınca Anlıyorum Sessiz kalan Aşk Sözlerinin Anlamını, Sana Ne kadar Sevdiğimi Anlatsamda, Bir Bakışın yetiyor Bütün Sözlerimi Anlatmaya Sevgilim Cenne Gözlerinde Saklı Benim hayatım..


Gidişinle Buz Tutan Yüreğim, Gelişinle Güneş kadar Yakıcı ve Bir Çocuğun Gülümsemesi Gibi Huzur Verici Oluyor Sevgilim, Gözümün Nuru Hayatımın Gururusun...


Hasretimin Adı Sensin, Yalnızlığımın tek Dermanı Sensin, Gözlerimin Nurlandığı tek Dileksin, Sen Bu Kalp'te Birtanesin Sevgilim.


Bütün Olumsuzluklara karşı tek olumlu Düşüncemsin, Sen Bütün Hayatı Sorgusuzca Yaşayabildiğim tek gerçeksin AŞKIM!


Hayatın renkleri gözlerinde saklı, sen hayatın içinde bir hayatsın benim dünyamda sevgilim çok seviyorum seni çok seviyorum seninle geçen günleri.


Ne Hikaye, ne Roman, ne de bir masal olur bizim aşkımız. Bizim Aşkımız Bir gerçek Olur Bu gerçekde Tarihte Destan olur Birtanem..


Gülü Solana Kadar Değil, Toprak Olana Kadar Severim, işte gülüm ben Seni Böyle Sevdim..


Pembe Hayallerin Mavi özgürlükle birleşip gözlerime kadar işleyen tek mutluluğu Sensin Birtanem, Sen Pembe hayallerimi Gerçek, Özgürlüğün mavisini Gözlerime işleyensin Birtanem.


Can Bedenimde kaldığı Sürece Ruhumda Bir iLah Olucaksın Sevgilim.


Takatım kalmadı Ayrılıklara, Yaşamak istiyorum hayatı, Hayatın Anlamı var Seninle, Sensin benim Hayatım her Nefesimde Sevgilim.


iLk Öptüğüm yere, ilk elini tuttuğum yere, iLk Seni Seviyorum Dediğim yere Adını ve Aşkımızı Yazdım, Şimdi bekliyorum Seni yeniden ilkleri yaşamak üzere Sevgilim.


Seninle Nereye Gidersem Gideyim Gittim En Karanlık yer bile benim için Huzur Dolu Güneşin Kucağıdır Sevgilim. Sen ol yanımda yeter bu hayat bana.


Kalbim Ellerimde Seni beklerim Sevgilim, Al Kalbimi Sakla ben Bir Sana Aitim herşeyim.


Gözlerimdeki Yaş Aşkımızın yağmurudur birtanem Hadi Gel Bak Gözlerime Güneş Doğsun, Hayatımız Gökkuşağı Gibi renkli Olsun Hayatım Sadece Senin Olsun Birtanem..


Hayat Gözlerinin içinde Saklı bir süpriz Gibi Sevgilim, Ne Zaman Gözlerine baksam Hayatı görüyorum Gözlerinde hayatın içinde ki beni Görüyorum Cennte Gözlerinde Sevgilim.


Sen Dertleri bitiren, Sen heyecanı Kalbime Veren, Sen Gözleriyle Gözlerimi Kitleyen, Sen Sen Sen Bir Sensin beni Böyle Deliye Çeviren Sevgilim Seviyorum Seni.


Sen benim Şiirimsin Sen Benim Sözlerde Bulamadığım Şarkılara yüklediğim Melodimsin, Sen Benim Gözümün nuru, canımın cananı yaşamak için savaş verdiğim tek hedefimsin işte bu sensin sevgilim..


Yoksun Yanımda Şimdi, Tatlı gelmiyor bana hayat, yaşadıklarımın bir anlamı yok renksiz bir hayat sessiz insnalar var karşımda, ne zaman yanımda olursan işte ozaman başlarım hayata sevgilim, sensiz ben bir hiçim..


Sen benim Herşeyim ol, herşeyin Adı Sen Ol Hayatımda, Sende benim Birtanem ol Sadece ben Olayım Hayatında, ölüm bizim Sonumuz Olsun, ölüm Olsun Ayrılık yaşadığımız Bu Dünyada.


Masum Güzelliğin Huzur Verici Gözlerin, ben Etkileyen Sevgi Sözlerin, Soğuk bedenimi ısıtan Ellerin, işte sen bir AŞK'sın Sevgilim Sen yaşanacak Bir Hayatsın Hayatımda Herşeyim.

site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Yaşamanın tadını çıkarmaktan korkana aptal derim. ALBERT CAMUS
Counter

Bugün 12 Aralık 2017, Salı Saat şuanda 16:16:14