Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet




Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet








RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

12 Aralık 2017 Salı

Sevgi Sözleri - Güzel Sevgi Sözleri


Dertlerime Dert Eklesede Hayat Senden Vazgeçmem Sevgili, Her Dert Bindiğinde Bedenime kalbim Senin için Daha çok Atacak Sevgilim.

Kalbime öğretmişken Yaşamayı Seninle hayata inandı, gözlerime bakmayı öğrettim senden başkasını kabul etmedi geleceğim Bebeğim..

Su Gibsin Hayatımda, Sensiz yaşayamam Bu Dünyada Sen benim Sevdiğimsin Gülüm Sensiz Yaşamaz Bedenim Sen Benim hayat Suyumsun Sevdiğim.

Damla Damla Akıp Gidiyor hayat, Zaman inadına yarışıyor ve Hayatımızı Bizden Almaya Çalışıyor Ben Ne Zamana Ne Hayata Sevdalıyım Sadece Sana Aşığım Sevgilim.

özledim hayatı yaşamayı özledim seninle hayata meydan okumayı bitsin bu hasret gel tut ellerimden seviyorum seni bebeğim.

Dünya Dönsede inadına Seveceğim Seni, Hayat Zorluklarla Çıksada karşıma Kimse Değiştiremiyecek sana Olan Sevgimi bebeğim.

Yâr Sen Benim Sevaplarımsın, Yâr Sen benim Yaşarken Ettiğim Dualarımsın, öLüme Gitsede bedenim her Adım Attığımda Karanlığa Yine Senin Adınla Atacak kalbim Bunu Unutma.

iSterim Hayatımızda hep yaz Olsun isterim Seninle Başım Bir yastıkta Olsun ve Sadece isterimki o Gözlerin bana Baksın Sevgilim ben Sadece Seni istiyorum..

Yarınlarımız Bizi Bekliyor, Tut ellerimi Sıkıca Bırakma Sakın Sevgilim ben Sana Sevdalıyım Senin için Hayatla Barışığım bebeğim.

Gitme Biryere Yaşayamam Sensiz üzme Beni Sevgilim Sensiz Ben Derbederim, Sana Aşık Sadece Kalbimö Değil Bu Bedenim, Sensiz Ben hayatı Neyleyeyim bebeğim.

Bir tek Seni Sevdim ben Sensiz Yaşamayı Asla istemedim Sevgilim, Zaten Seni tanıdıktan Sonra Başladı Hayata Karşı Kalbim, Kalbim Saniye ,le yarışıyor Her Adını Andığımda Zamana Kafa tutuyor Sevgilim.

Hayatta Kolay Olmayacak tek Olay Vardı Onuda Birlikte Aştık Sevgilim Hayat Bize Acısını çektirsede Aşkımızla Acılarıda Atlatacaz Bebeğim Zafer ikimizin Olucak.

Bu Gözler Seni unutmak için Sevmedi Aşkım Bu Gözler Sana Aşık Kalbimde Adını Tutuyorum Gözlerimde hayalinle Yaşıyorum ben sadece Seni Seviyorum.

Seni kaybedeceğime Kendimi kaybederim, Senin için Bu hayatın Çilesinide Derdinide Çekerim, Sadece Sen Hep yanımda Ol ve benim ol bebeğim ben Seni Böyle Sevdim.

Yıkılan Hasretlerimin Mutluluğusun, Artık Gözlerimin önünde Bir Heyecan Bir hayatsın Sevgilim, Seni Çok Seviyorum Artık hasretlere Katlanmak istemiyorum Sadece Seni yanımda istiyorum.

Tüm iyi oLan ve iyiliğe Dair oLacak her Gelişme Senin için oluşsun seninle bütün Olsun Sevgilim, Hayatımdaki iyiliklerin ve fedakarLıkların Beni Utandırdı Sevgilim Seviyorum Seni.

Deliler Gibi Aşığım Sana, Seviyorum Seni Olmaz Hayatımda Senden başka bir Sevgili Olamaz Zaten kalbim istemez Senden Başkasını Bebeğim..

Zor Değil Ama Kolay hiç Değil Sadece bakıp Gözlerine Seni Seviyorum Demek istiyorum bebeğim Ama Baktığında Bana Dilim Tutuluyor Kolay Olan herşey Zor geliyor Bebeğim Seviyorum Seni.

Kagıtlara Yazıyorum Seni Nekadar Sevdiğimi Ancak Böyle Teselli oluyorum Adını yazıyorum her Temiz Sayfaya ve Adınla Anlam Kazandırıyorum Aşk Kitabıma.

Sessiz gecenin Soğuk tutmuş Odalarında Adını Kanımla Yazıyorum Boş Duvarlara, Seni Sevdiğime Buz tutmuş Duvarlarda Şahit Artık bebeğim Seviyorum Seni.

Sensizlikmi Zor Seninle OLmakmı Sorma Bana Bunu Sakın, Sensiz Zaten olamazdım Burda, Sensizlik olsa Nefes Almıyordum Şuanda Seviyorum Seni bebeğim..

kaçacaksan uzaklara Durma hadi Git! Ama Sevgimden Kaçamazsın Sevgilim, Sen Kaçtıkça Sana Olan Sevgim Daha Çok Büyüyecek ve Bu Sevgiyi Nereye Baksan Görüceksin Sevgilim.

Hayatın felsefesini yazdım Aşk Kitabıma, Ve Anlam Kazanması için Adını yazdım Bütün Konularıma, Adınla Anlam kazandı Kitabım Sensin benim tek varlığım Sevgilim Seviyorum Seni Herşeyim.





















































































































































































































































































































































































































































































site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Yaşamanın tadını çıkarmaktan korkana aptal derim. ALBERT CAMUS
Counter

Bugün 12 Aralık 2017, Salı Saat şuanda 16:16:27