Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

12 Aralık 2017 Salı

Sitemli Mesajlar Kısa Sitemli Mesajlar Sevgiliye Sitemli Msjlar
Hani Bırakmayacaktın Ellerimi, Hani Gülücektik Her Acıya Birlikte Eyy Sevgili, Şimdi Kollarım Boş Soğuk ve Sessizim Sensiz...


Ne Sesin Gelir Oldu Kulağıma Ne Hayalin Gelir Oldu Gözlerime, Sadece Bir Başıma Kaldım Yalnızım ve Sensizim...


Kimseye Anlatamam içimdekileri, Kimseye Söylemem Derdimi, Sadece Adını Anarım her Adını Andığımda Ağlarım Vefasız Sevgilim.


Kimseye isyan ettiğim yok, Kimseye Söyledğim Kırıcı Bir Söz Yok, Sen Hep Mutlu Ol, Ben Ağlasamda Sen Gülmeye Çalış Gülüm...


Kimse Sevemez Benim Kadar Seni, Kimse Beklemez Benim Beklediğim Gibi Seni, hep Seni Bekleyeceğim, Gittiğin Gün Gibi Geldiğin Günüde Bekleyeceğim Hayırsız!


Keşke Mutlu Olduğumdaki Sevinç Gözyaşlarım Gibi Olsaydı, Hüzünlü Günümdeki Gözyaşlarımda, Gözlerimden Akan Her Yaşın Bedduası Sanadır Sevdiğim..


insanlar Mutlu Olduklarında Paylaşmayı Öğrenirler, Yalnız Olduklarında ise Ağlamayı Öğrenirler, benim Gibi..


Dertlerimin Dermanı Olursun Sanıyordum, Sen Yalnızca Dertlerime Dert Olmuşsun Şimdi Daha iyi Anlıyorum.


Sefasını Sürdüğün Hayatta Biter, Birgün Gülen Gözlerin Ağlayarak Bakar Etrafa İşte Ozaman Ben Olmayacağım yanında, Kendin tek Başına Gidiceksin Bu Dünyadan!!!


Boğazıma Düğümlenir Anılarım, Anlatamam Gözyaşlarım Boğar Bedenimi Kapatır Dudaklarımı, Bu Bedenden Artık ne Adın nefes Olup Çıkar Ne Hayalin Gözümün Önünde Kalır vefasızım!


Zaman Akıp Geçiyor, Sana Dur Diyemediğim Gibi Zamanada Söz Geçiremiyorum!


En Güzel Yaşanacak Yılların Yarım Kalan Bir Oyuncusuyum, Sana ve Senin Gibilere Kalsın Bu Dünya, Ben izlerim Sizi...


Aslında Üzüldüğüm Sen Değilsin, Sana Harcadığım Zamanım, Aslında Gözyaşlarımın Sahibi Sen Değilsin, Sana Adadığım Anılarım!


Dur Demem Gidene, Kal Demem terk Edip Gidenlere, benim hayatım belli, Yaşadıklarım belli, beni Seveceksen Böyle Sev Bende Severim belki!


Şarkılarda Bulurdum Seni, Şiirlerde Yaşatırdım o yıldız gözlerini, Şimdi Bir Hikaye Oldun Arasıra Hatırlanıyorsun..


Acı hayatıma bir tat veren Sen, Tatlı hayatına Acı Veren ise Benim...


Sitem Etsemde Sana Anlamazsın Boşuna, ne Dediysem Sana bildiğini Okudun Ezbere yaşadın, Şimdi Bak hayatına Belki Anlarsın Yaptığın hatalarıda..


Rengarenk Hayatımın Karanlığa Dönüşü Oldun, Gülen Gözlerimin Yaşı Oldun, Senin için Atan Bu kalbin, Snei Unutmasına Neden Oldun..


Yılların Ağlatamadığı Bu Gözleri Sen Ağlattın, Mevsimlerin Yıkamadığı Bu Bedeni Sen Yıktın, Acılara Direnen Bu genci Hayatı Bir Lafınla Bitirdin Vefasız Sevgilim..


Kapılar Kapansada Ağır Ağır üzerime, yine gözlerini düşünerek yaşayacağım, ama bilki eskisi gibi Olmayacağım, Hayatı 1 Adım Önde Yaşayacağım..


Sen Güldüğünde Mutlu Olurdum, Çarpardı Kalbim Durmaksızın, Şimdi Bakıyorumda Sen güldüğünde sadece bir tebessüm gösteriyorum sana, hayat senide değiştirdi benide sevgili..


Dağ Gibi Umutlar Kurduk hayatımıza, ne Sözler Yazdık Yüreğimize, Şimdi Bir Yalanın Ğeşinde Koşuyoruz Yarınları Görmeden Yalanlar içinde!


Esir Oldum Sana Kopamıyorum, Nasıl bir Sevgiyle Bağlandım Sana Anlamıyorum, ya Delice Sev Beni Yada yalanlar içinde Yürütme Bu Seveni!!!


Ellerim Seni Arasada Kendime Söz geçireceğim, Gözlerim Seni Arasada Görmeyeceğim, Şuan kalbim Senin için Atsada Birgün Başkası için Atmayıda Öğrenir..


Helalimsin Benim, Ölümlü Hayatta Uğruna Ölebileceğim ilk ve tek Sevgilimsin benim, Sen Bilmesende, Bilmek istemesende Ben Hep Seni Seveceğim Sevgilim..


Ağlayan Gözlerimin Sahibi Sen Sebebide Sensin, Titreyen Bedenimin Sebebi Sen Olsan Bile Sahibi Sen Değilsin!!!


Zincir Vurdum yaralı kalbime Artık ne Severim Ne de Sevilmek için bir çaba gösteririm, Mühür Vurdum Gözlerime Artık ne bakarım Ne de Bir Can yakarım!!!


yaşadıkça daha iyi anlıyorum ki, bir yalanala mutlu olan insanlar yalanların içinde kendilerini kandıranlardır.


ilk seni seviyorum derken gözlerinde görmüştüm, bu sevginin acıyla biteceğini..


yağmur taneleri gibiydik seninle bulutların arasından düşerken kaybetmiştik aslında birbirimizi!


sen en güzel hikayenin ölümsüz kahramanı olarak kalıcaksın, ben ise o hikayede "kahramanı" kahraman yapan oalrak Anılacağım...


Bir Hatırım olsaydı Sende, halimi Sorar Arardın, Bir Değerim Olsaydı Gözünde belki Bir Mesaj Atardın, Eğer Bende Değerin Olmasaydı bende Senin Gibi Yapardım..


Hayatımın Biteceği Gün Son Sözüm Yine Seni Seviyorum Olacak, Tabii Bu Sevgiyi Hak Edersen Sevgime Layik Olursan Son Sözümde ilk Sözümde Sen Olucaksın Gözlerimde...


site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Yaşamanın tadını çıkarmaktan korkana aptal derim. ALBERT CAMUS
Counter

Bugün 12 Aralık 2017, Salı Saat şuanda 16:24:01