Sohbet, Chat, Sohbet Odaları sevgi sohbet
Damar Sohbet Odaları


Anlamlı Sözler Anlamlı Mesajlar Acı Sözler Acı Mesajlar Aşk Sözleri Atatürkün Sözleri Aşk Mesajları Ağır Abi Sözleri Ağır Sözler Ağır Mesajlar Ayrılık Sözleri Ayrılık Mesajları Arabesk Sözler Aldatılma Sözleri Aldatma Mesajları Almanca Sözler Arkadaşlık Sözleri Baba Sözler Beşiktaş Sözleri
Damar Sohbet

Nickinizi Yazınız

Bilinmeyen Sözler Cuma Günü Mesajları Damar Sözler Damar Mesajlar Asil Sözler Delikanlı Sözler Değişik Sözler Değersiz Sözler Duygusal Sözler Dertli Sözler Duygusal Mesajlar Dini Sözler Dostluk Sözleri Doğru Sözler Doğum Günü Sözleri Doğum Günü Mesajları Etkileyici Sözler Etkileyici Mesajlar Elveda Sözleri Elveda Mesajları Efkarlı Sözler Efkarlı Mesajlar Facebook Sözleri Facebook Yazıları Farklı Sözler Fenerbahçe Sözleri Galatasaray Sözleri Günaydın Mesajları Günaydın Sözleri Güzel Sözler Güzel Mesajlar Güldüren Sözler ingilizce Sözler islami Sözler iftar Mesajları iftar - Sahur Saatleri ihanet Sözleri ihanet Mesajları ilginç Sözler intikam Sözleri isyan Sözleri iyi geceler Mesajları iyi geceler Sözleri Jilet Sözler Kamyon Yazıları Kamyoncu Sözleri Kandil Mesajları Berat Kandili Mesajları Mevlid Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları Regaip Kandili Mesajları Kapak Sözler Kapak Mesajlar Karizma Sözler Kral Sözler Kırgınlık Mesajları Kırgınlık Sözleri Kısa Sözler Kısa Mesajlar Kızlara Mesajlar Kızlara Sözler Okey Oyna Komik Sözler Komik Mesajlar Kurban Bayramı Mesajları Mafya Sözleri Manalı Sözler Mevlana Sözleri Nefret Sözleri Nefret Mesajları Ölüm Sözleri Özlem Mesajları Özlü Sözler Racon Sözleri Ramazan Bayramı Mesajları Romantik Sözler Romantik Mesajlar Hüzünlü Sözler Sağlıkla ilgili Sözler Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü Sözleri Sevgiliye Mesajlar Sevgiliye Sözler Sevgi Sözleri Sevgi Mesajları Serseri Sözleri Sitemli Sözler Sitemli Mesajlar Teklif Sözleri Teklif Mesajları Teşekkür Mesajları Teşekkür Sözleri Harika Sözler Harbi Mesajlar Harbi Sözler Hasret Mesajları Hasret Sözleri Veda Mesajları Veda Sözleri Yalnızlık Sözleri Yalnızlık Mesajları Yeni Sözler Yeni Yıl Mesajları 2015 Yeni Yıl Resimleri 2015 Yeni Yıl Kartları 2015

Yemek Tarifleri
Yemek Tarifleri Çorba Tarifleri Etli Yemek Tarifleri Köfte Tarifleri Pasta Tarifleri Pilav Tarifleri

Güzel Bebek isimleri
Bebek isimleri Erkek Bebek isimleri Kız Bebek isimleri

MSN Bölümü
Msn Sözleri

Resim Galerisi
Güzel Resimler Resimli Güzel Sözler Kız Resimleri Araba Resimleri Gelinlik Resimleri Damatlık Resimleri Şarkıcı Resimleri Hayvan Resimleri Çiçek Resimleri Kalp Resimleri Kandil Resimleri Sevgi Resimleri Sohbet Resimleri Aşk Resimleri Ayrılık Resimleri Yalnızlık Resimleri Duygusal Resimler Bebek Resimleri Komik Resimler Beşiktaş Resimleri Galatasaray Resimleri Fenerbahçe Resimleri Motorsiklet Resimleri Silah Resimleri Uçak Resimleri

Şiirler
Güzel Şiirler 10 Kasım Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri 23 Nisan Şiirleri 29 Ekim Şiirleri 30 Ağustos Şiirleri Anlamlı Şiirler Anne Şiirleri Anneler Günü Şiirleri Arkadaş Şiirleri Aile Şiirleri ALLAH Şiirleri Aşk Şiirleri Atatürk Şiirleri Ayrılık Şiirleri Asker Şiirleri Aldatma Şiirleri Vatan Şiirleri Barış Şiirleri Bayrak Şiirleri Bayram Şiirleri Özlem Şiirleri Öğrenci Şiirleri Öğretmen Şiirleri Damar Şiirler Doğa Şiirleri Doğum Günü Şiirleri Dostluk Şiirleri Veda Şiirleri Elveda Şiirleri Duygusal Şiirler Çocuk Şiirleri Gurbet Şiirleri Günaydın Şiirleri Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler Romantik Şiirler Sevgi Şiirleri Yalnızlık Şiirleri Yeni Yıl Şiirleri Yılbaşı Şiirleri

Canlı TV izle
Canlı tv izle

Radyolar
Canlı Radyo Dinle

Online işlemler
Online Web Hizmetleri TC Kimlik No Sorgulama Vergi Kimlik No Sorgulama ADSL Fatura Sorgulama SGK Prim Sorgulama Vergi Borcu Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

Fıkralar
Komik Fıkralar Avcı Fıkraları Deli Fıkraları Dini Fıkralar Doktor Fıkraları Çocuk Fıkraları Nasrettin Hoca Fıkraları Namık Kemal Fıkraları Sarışın Fıkraları Sarhoş Fıkraları Hayvan Fıkraları Karadeniz Fıkraları Temel Fıkraları

Burç Yorumları
Burçlar Aslan Burcu Akrep Burcu Balık Burcu Başak Burcu Boğa Burcu ikizler Burcu Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

Hava Durumu
Hava Durumu Ankara Hava Durumu Adana Hava Durumu izmir Hava Durumu istanbul Hava Durumu Konya Hava Durumu Kocaeli Hava Durumu

Web Ağları
Facebook Google Yahoo

Sohbet Odaları Bilgi
Sohbet Kuralları Sohbet Nickleri Damar Sohbet
RUMUZ : VARSA ŞİFRE :

Sohbet Odaları

12 Aralık 2017 Salı

Kısa Yeni Yıl Mesajları 2015 Kısa Yılbaşı Mesajları 2015
Umutların en güzeli bu yıl sizinle olsun umut ettiğiniz her düşünce gerçek olsun, yeni yılınız Kutlu Olsun..

2015 yılında bütün güzelliklerin ve sağlıklı huzur dolu mutlu bir hayat diliyorum sana ve sizlere, yeni yılınız kutlu Olsun..

En güzel Anılarınızı 2015 yılında yaşayıp hatıralarınızda saklamak ümidi ile yeni yılınızı kutlarım..

Bu güzel ve yeni yılda aşk hayatınız, sağlık hayatınız, dertten kederden uzak olsun, huzur dolu mutlu günler sizin olsun, 2015 Sana güzel olsun..

Gözlerine bakınca anlıyorum hayatı, zaman delicesine akıp geçsede hayatımızdan yaşadığımız anları alsada, seninle her dakika bana yeni bir yıl geliyor sevgilim. yeni yılın Kutlu Olsun..

Seni tanıdığımda başladım yaşamaya, seni yaşadığımda farkına vardım zamanın döndüm hayata, benim için yılların bir anlamı yok Sen olmadıktan Sonra! 2015 Yılın Kutlu Olsun Sevgilim.

Nezaman gökyüzüne baksam gecenin kör ayazında, hayalini görürüm gülümserim hayaline hayranlıkla, bugün yine bakıyorum yıldızlara gözlerini görüyorum baktığım her yıldızda, yeni yılın kutlu Olsun bebeğim..

Sensiz bir hayat yaşanmamış demektir bana, seni görmediğim bir gün bile zindan gibi gelir dünyama, seninle yaşarım hayatı gögüs gererim acılara inadına, sensin benim yaşam kaynağım bugün olduğu gibi yarınlarımda! yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım...

Bir Öpücüğüm samimiyetindeki sıcaklığı kadar huzurlu bir yeni yıl diliyorum siz ve sevdiklerinize...

Yeni Yılın okadar güzel olsunki seninle güzellik yarışına girsin, sana imrensin ve seni mutlu etsin, 2015 Yılı sana ve ailene mutluluk getirsin..

2014 de tatmadığın sevgi, huzur, mutluluk, aşk, sağlık dolu günleri 2015 yılında bulman dileğiyle yeni yılın kutlu olsun arkadaşım..

Biz yeni yılda eski yıllanmış arkadaşlarımızı unutmayız, biz yeni yılda yenileri değil eskileri hatırlarız, bizim için yeni yıllar eskileri silip götürmez, sende onlardan birisin! Yeni yılın Kutlu Olsun.

Gökyüzünden düşen bir yağmur tanesi kadar saf,temiz bir hayat senin olsun 2015 yılı sana armağan olsun...

Güzellikler, mutluluklar hayatında kalıcı olsun, sağlık ve huzur yoldaşın olsun, yeni yılın dünkilerden güzel Olsun...

Şimdi yoksun yanımda, hasret ve özlem ile yazıyorum sana, bugün yanında olmasamda yarınlar bizim bunu sakın unutma! yeni Yılın Kutlu Olsun..

Yeni bir yılda yeni umut,hayal,sağlık,huzur ve ideallerinin bol olması dileğiyle bugünün dünlerinden daha güzel olsun dünlerin ise bugünlere imrensin! Yeni yılını kutlarım..

Bir yıl daha bitti ömürden, bittiğinemi yanalım yoksa yeni bir yılda yeni bir hayatamı bakalım? en güzeli mutlu olalım sağlıklı olalım, birbirimizi unutmayalım! yeni yılın kutlu Olsun..

2015 yılında yeni düşünceleri duyguları mutlulukları huzuru ve sağlığı yakalaman ümidiyle dualarım ve kalbim seninle, yeni yılın kutlu olsun..

yeni yılda yeni insanlar, yeni deneyimler, güzel olan bütün yenilikleri tatman ve tanıman yada gerçekleştirmen dileğiyle 2015 yılın sana şans getirsin...

Bir umut besliyorum içimde, umudumu hayalleirmle süslüyorum ve her hayalimde seni düşlüyorum, bu yeni yılda umutlarımda hayal ettğim ve hayallerimde düşlediğim bütün güzellikleri seninle yaşamak ve paylaşmak istiyorum! yeni yılın kutlu olsun..

Hayat O kadar kısa ki, nefesini içinde tutma, zaman okadar hızlı akıp gidiyorki, bir köşeye çekilip hayata gölgelerden bakma, yeni bir yıl daha var karşında artık bu yılı sende doya doya yaşa! yeni yılın kutlu Olsun Dostum..

Şuan, Saat 24:00 ve " 01.01.2015 " yılına girmiş bulunmaktayız, bu gecenin ilk ve en özel mesajını sana yolluyorum yüzünden tebessüm, gözünden hayatın renkleri, içinde ise bir ömrü boyu sağlık ve huzurun eksik olmaması dileğiyle yeni yılını kutlarım!

2000'li yılların bütün güzellikleri peşinde olsun sağlık ve huzur dolu saniyeler,dakikalar,saatler,günler,haftalar,yıllar senin olsun 2015 yeni yılın kutlu olsun..

Bir gözyaşı damlasındaki içtenlik,samimiyet kadar sıcak duyguları yaşayacağın bir yıl olması ümidi ile sağlık ve huzur dolu bir yıl geçirmeni diliyorum. yeni yılını kutlarım..

İnsana yenilikler lazımdır, yeni nefesler, yeni aşklar, yeni yaşanmasını beklenen anlar, bunların hepsi seninle güzel olsun yeni yılın kutlu olsun 2015 sana hediye olsun..

Hayallerinin, umutlarının, bütün bir yıl boyunca gerçek olması dileğiyle yeni yılda yeni bir hayat seninle olsun hayatın şans ve mutluluk dolu olsun, yeni yılın kutlu olsun.

2015 yılında dilediğin bütün güzellikler, umut ettiğin hayaller, kurduğun düşüncelerin gerçekleşmesi dileğiyle sağlıklı huzur dolu bir gelecek senin olsun en içten dileklerimle yeni yılın kutlu olsun!

İçindeki dertlerin yok olması, gözyaşlarının son bulması, üzütünlerinin silipnip bunların yerine huzur ve mutluluğun yer almasını diliyorum, yeni yılını kutluyorum..

2015 yılının ilk sabahında yeni bir hayatın mutluluğu, huzuru ve en güzel yarınları seninle olsun 2015 yılı sana ve ailene hayırlı olsun...benzer sayfalar ; Yeni Yıl Resimleri 2015 - 2015 yeni Yıl Mesajları
2015 yeni Yıl Mesajları | 2015 Yılbaşı Mesajları |site haritası, sitemap | Site içerik | Sohbet | Chat | Sohbet Odaları

DamarSohbet.Com © 2008 Google.Com.tr üyesidir, Sohbet ve Sohbet Odaları ile alakalı aramalarda yer almaktadır.

Kendini Yansıtmak istiyorsan Doğru Adrestesin

Diğer Sitelerimiz : Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet Siteleri - Sohbet - Chat - zurna sohbet


Günün Kısa Özlü Sözü : Yaşamanın tadını çıkarmaktan korkana aptal derim. ALBERT CAMUS
Counter

Bugün 12 Aralık 2017, Salı Saat şuanda 16:16:34