Sohbete Hemen Başlasohbete başla
SOHBET GİRİŞİ
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
kız sohbet

Ayrılık Sözleri - Kısa Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri sayfamızdan birbirinden güzel, Ayrılık Sözleri bulabilir, arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize şuan bulunduğunuz pencereden gerekli olan Ayrılık Sözlerini temin edebilirsiniz.

Ayrılık Sözler


Bitirdin işte geleceğimizi Şimdi Mutlumusun Sevgilim? Bıraktım içimdeki beni gidiyorum uzaklara Dönmemek üzere secdiğim..

Hayata Küstüm Artık Sadece Sana Değil Hayata Vurdum Sitem Sözlerimi Sana Değil Sende Bir hattın benim içim Sende gittin hayatımdan bende gidiyorum hayattan..

Kalbim Atmıyor Sanki Öldüm Nefes Almıyorum Ayrılıklar büktü belimi Artık yeri öpüyorum, Artık paspas Oldum Ayrılıklara Şahit Oluyorum.

Yine bir Ayrılığın Hikayesini yazıyorum hayat Sayfama, Bu Sefer Son yazım Bu Hayatıma Gidiyorum Bu hayattan Elveda Sevgilim Elveda Ayrılıklara.

Seninle Bağlanmıştım yaşamaya Şimdi Kopuyorum Yeniden Ayrılıklar geliyor Hayatımıza Aslında Sadece hata yapmışız Birbirimizi kandırmışız..

Sensiz geçen Hergüne Lanet okuyorum, Sensiz Atan kalbimin Durmasını istiyorum Ayrılıkları getirdin Kışlar Örttü hayatımı iLkbaharlar uzak kaldı hayatımdan Dönemem geri.

İhanetini yazdım beynime Kalbim Küsmesin Diye, Kalbime öLümü Yazdım Vicdanın beni hatırladıkca Acı Çeksin Diye Lanet Olsun Sana Ve Ayrılıklara.

Delice Sevdim Seni bir iftiraya harcadın beni gözüm senden başkasını görmedi senden başkasını sevmedim ben bebeğim iftiralarla gömdün senin için yaşayan bu genci.

Seninle Yaşamak Ne Güzel Seninle Ayrılıkları Sevemedim Sevgilim Daha Dün Birbirimize gülerken şimdi resimlerine bakarak ağlıyorum ne olur dön geri.

Bana Çektirdiğin Acıların Hepsini Bir Bir Anlayacaksın beni Aldatırken nasıl kalbin Razı geldiyse Ayrılıklarada Razı Gelecek ve benim kalbim yeniDen Sevecek!

Telafisi Olmayan yanlışların içinde Boğulmuşuz Aslında Biz Seninle Ayrılıkları Kurmuşuz kendine iyi bak..

Ömrümden Aldığın Zaman Artık Bitirdi beni Şimdi Ayrılık diyorsun ve gidiyorsun! peki Senin istediğin Olsun Sana Verdiğim Zaman geleceğine haram Olsun.

Gidiyorum Artık Katlanamam Bu ihanetlere Sana Olan Aşkımı Görmemezlikten gelmişsin aldattığın Kişilerle Şimdi Mutlu ol ve Sadece insan Ol By!!!

yalan Rüzgarı Gibi Savruldu Sevgimiz Vurdu Boş Sokaklara Kalbimiz Sende Mutlu Değilsin bende Artık Ayrılsın Ellerimiz! Ayrılıklarla Mutlu Oluruz Anladık Biz!

Sakın Küsme Sakın Gücenme Ama Ayrılıkların Sesi Vurdu Kalbimi, öğrendim Artık Seni Sevemem eskisi Gibi Sen Bir Şerefsizsin ihanetlerin tek gerçeğisin!

Vurdum Sana Ayrılıklarımı Şimdi özgürsün Git Başka Kucaklara At kendini! Benim kalbimde Adın yok Artık Ayrılıkları verdim Hadi Daha fazla Uzatma iyice düşürme Kendini Al Sevgini Güle Güle Sana.

Seni Kaybetmek Artık Zoruma Gitmiyor Git istersen öLdür Kendini! Sadece Zoruma Giden Beni Aldatman Oldu Ayrılıklarımın Sebebi Oldu Adi insan..

Sen Aslında Ayrılıkları Hak Ediyormuşsun, Ben Hergün Senin Sahte Sevginle Mutlu Olurken Sen hergün başka Sahte Sevgiler içinde Kandırmışsın beni ve Kendini Şimdi yaşa Git Gerçek Sevgilerini...

Canımı Artık yaşamaktan bezdirdin! SankiS even hep Sendin! Şimdi Ayrılıkları Yolluyorsun Bana, Ben Ayrılıklarla Değil kendi Kendime Gideirm Yoluma Bay bay..

Bu Aşkda Burda Noktalanda Sonunda Bitirdin içimdeki Sevgiyi bitirdin Bir Yanlışınla, Artık ne fedakar Olur yüreğim Ne Fedakar Olur Sevgim Ayrılıklarla Sana Mutluluklar Dilerim.

gidiyorum artık uzaklara ayrılıkları seninle bırakıyorum ister ağla ister yaşa ben sensiz olmak istiyorum kendi hayatımda sana by by diyorum adına çizgi çekiyorum.

Yarama Tuz Bastın hergece ihanetlerin artık canımı aldı gençliğimde yaşamadım gerçek sevgi soğuttun beni insanlardan soğuttun beni hatattan al sana hediyem açılmamış ayrılıklar.

Bizde Ayrılanlar Sınıfına Girdik Artık Yollarımız Ayrılıyor Seninle Dünyalarımızın Ayrı Olduğu Bir hayat Kuruyorum kendime, Sana Güle Güle..

aşk

Aşk Sohbeti

Aradığın Aşkı Bul

müzik

Müzik Keyfi

Hemen Radyo Dinle

arkadaşlık

Arkadaşlık Kur

Hızlı Tanış ve Kaynaş

eğlence

Eğlenceyi Tat

Dostluğun Tadına Var

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Full Stack Developer: umiT