Sohbete Hemen Başlasohbete başla
SOHBET GİRİŞİ
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
kız sohbet

Farklı Sözler - Kısa Farklı Sözler

Farklı Sözler sayfamızdan birbirinden güzel, Farklı Sözleri bulabilir, arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize şuan bulunduğunuz pencereden gerekli olan Farklı Sözlerini temin edebilirsiniz.

Farklı Sözler


Farklı olan sensin aslında tüm bu monoton hayatın içinde bir güzelliktir senin varoluşun ve ben seninle varolmayı seviyorum sevgilim...


Sen rüyalarımda ki mutluluğum gibisin sen hayatımdayken hayat bir rüya gibi gelir bana ve sen bu rüyanın yaşanmaya değer en güzel nefesisin birtanem..


Göz yaşlarım, gülüşlerim, mutlulugumun anlamı sen oldun ve seninle bu hayatı yaşamak bana en büyük hediyedir bebeğim sen benim nefesimsin bunu unutma..


Gözlerim seni görmeden hüsrana yelken açar, nefesim sesini hissetmezse günlerimin renkleri solar, sen hayatımda ki can damarımsın sen benim içimde bir hayatsın sevgilim..

Tüm sıradanlıkları seninle yıktım, seninle mutluluğa yelken açtım sen hayatımda oldukça ben hep hayatı senin için yaşadım, sen benim can damarım sen benim hayatımsın birtanem..


Ellerimde sıcaklığının kokusu, gözlerimde ise sadece hayalin var sevgilim, ben seninle acılara gülmeyi öğrendim sen benim gülüşlerimin tek sebebisin birtanem benim..


Sen yokken yanımda yüzüm gülmez hayata, sen yokken yanımda boş gelir bana hayatın içindeki renkler çiçekler, sen yokken yanımda yaşadığımı hissedemiyorum nefesim sen oldun sevgilim sensizlik ölüm gibi gelir üzerime..


sen hayatımda ki bitmeyen virgüllerimsin, sen hayata açtığım en dolu ve özel parantezimsin, seninle başlarım sözlerime ama sonu gelmez sen benim sonsuzluğumsun sevgilim..


Güneş ısıtmaz bedenimi sensizliğimde, renkler dans etmez seni görmeyen gözlerimde, ne tarafa çevirsem başımı hayalin karşımda güler bana sessizce, sensiz yaşamak ağır gelir bebeğim sanki işkence..


Durduramaz kimse içimdeki mutluluğun nehrini, yıkamaz kimse sana olan bu güvenimi, sen sadece gül bana sevgili, ben seni bir ömür kalbimde saklarim dön bana geri..


Yarınlarımsın sen hayatımda, hayat sensin aslında yarınlarımda, adını yazdım her satır kalbimin en derin noktalarına, benim adım sensin sen hayatsın bende sevgilim...


Hayatın sessizliğini bozdum seni tanıyınca, yolumu çizdim seni tanıdıkça sen benim hayata giden yolumsun mutluluğum ve doğru yolumsun birtanem benim..


Sensizlik ölüm olsa gerek, sensizlik yaşanmamış günler gibi acı içinde vurur kalbime inceden inceye, sensizlik benim hayattan yok olmam demek sen varken seni yaşamamak gibi ölüm benim için..


Günlerimin adı sensin, ne salı ne de çarşamba umrumda değil sevgilim, benim her günüm senin adınla başlar her günümün adına seni yazarım sevgilim, güzel günlerimin tek sahibi..


içimde kıpır kıpır sevginin ateşi yanar, sensiz anlamsız olurum hayalinle anlam katarım anlamsızlığıma, sen oldukça hayatımda hayat benim için yeniden başlar hayalin yeter yaşamam için sevgilim..


Ne sözler anlatabilir seni anlatmaya, ne kelimeler anlam kazanır adını yazdığımda, seni anlatmak yetmez kelimelerle seni yaşamak lazım doya doya her nefeste sevgilim yaşama sebebim benim..


Uçsuz bucaksız bir yerdeyim sensiz, sensiz heryer yabancı gelir üşürüm yalnızlığımda... Bakarım güneşe renk vermez sensiz hayatıma, bakarım Ay'a doğmaz sensiz karanlık ufuklarıma...


Uçurumun kenarındayım gözlerim yaşlı, elime sinmiş teninin sıcaklığı, senin hayalinle sarılırım yalnızlığıma, sessizce ağlarken adını fısıldarım dertli yarınlarıma seviyorum seni ne olur anla..


Kırıldı kalbim gidişinle, bir elvedayı bile çok gördün bana sessizliğinle, şimdi yoksun yanımda yarınlar haram bana, gözlerim ağlar adını anarım sessiz usulca soğuk odamda..


Birgün anlarsın sende sana olan sevgimi, yalanların içinde sadece gerçekten sevdim seni, gidişinle yıktın dünyamı, umutlarımı acımadan! Şimdi sende üzüleceksin yalanların içinde kaybolduğun her an...


Hayat gibi bende gerçeğim sana, ölümün adı gibi adını yazdım her anıma! Sadece seni bildim nefesim seni bildi dözlerim bu hayatta! Sen oldunc ennetim, cehennemi yaşatma bana sevgilim ...


Küçük bir umuttu benimkisi sana karşı, seni tanıdıkca büyüdü umutlarım okyanuslara yelken açtı, şimdi yoksun yanımda kürek sallarım sensiz ufuklarıma, seni ararım kaboldum derin okyanuslarda...


Seni anlatmaya tek kelime yeter aslında HAYAT'sın sen benim için yaşadığım her alanda, HAYAT kelimesi ne kadar değerliyse bu dünyada, sende benim için değerlisin bunu sakın unutma!!!


Bir gün sensiz kalırsam sakın unutma ki giderim bu dünyadan, bir gün beni hatırlarsan sakın unutma gerçekten sevdim seni bu yalan hayatta..


Ben seni sensiz yaşamaya alışamadım, seni sensiz düşünmek ne kadar acı veriyor aklımın odalarına bir bilsen sevgilim sensizliği kaldıramayacağım yalan olan herşey senisizliğinle geliyor üstüme..


Seni Fark ettiğim gün kendi farkıma vardım ve seninle hayata tutunabilirim sandım, seni yaşadığım gün hayatım sensin sandım ama yalanlarınla beni hep kendine inandırdın..


Sen farklısın sanırdım farksızlığımda seni tanıdım, seni yaşarım sandım yalanların içinde belki tek doğru olan sensin sandım! Seni yaşadıkça anladım sende yalansın diğerleri gibi sende yalan oldun güle güle sana yalancı sevgili..


Doğru olan sadece benim bu hayatta, doğruyu severim attığım her adımda! Doğru yolu çizdim kendime seni yaşaıkça anladım sensin sadece yalan olan hayatımda..


Ben Doğrularımla yaşamayı seçtim hayatımı, sen yalanlarınla mutlu olmayı seçtin! Ben doğrularımla gülerken sen yalanlarınla ağlayacaksın..


Bugünüme şükür ederken yarınlarımda nefes almak için dua ediyorum YARADANA, sende benimle yarınlarda yaşamak istiyorsan dua et yarınlarımıza, birbirimize inanalım sıkıca sarılalım yeni umutlarımızı yarınlarımıza yazalım dualarımızla..


Gözlerin hayatıma bir renk oldu yanlız dünyamda, seni hayal ettikçe ısınıyorum soğuduğum bu hayata! Seninle eriyor içimdeki buzlar yavaşca, sensin benim mutluluğum anlıyorum bunu yavaşca..

aşk

Aşk Sohbeti

Aradığın Aşkı Bul

müzik

Müzik Keyfi

Hemen Radyo Dinle

arkadaşlık

Arkadaşlık Kur

Hızlı Tanış ve Kaynaş

eğlence

Eğlenceyi Tat

Dostluğun Tadına Var

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Full Stack Developer: umiT