Sohbete Hemen Başlasohbete başla
SOHBET GİRİŞİ
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
kız sohbet

Harika Sözler - Kısa Harika Sözler

Harika Sözler sayfamızdan birbirinden güzel, Harika Sözleri bulabilir, arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize şuan bulunduğunuz pencereden gerekli olan Harika Sözlerini temin edebilirsiniz.

Harika Sözler


Sensizliğe yürürken sessizce, arkamda bırakıyorum mutluluğu ve sevinçlerimi ve yine aklımda sen varsın sevdiğim..


Gözlerim seni arar sensizliğimde, ellerim sıcaklığını arar gecelerimde sen yoksun yanımda neye yarar aldığım nefes sensizliğimde...


Bu can senin sen benden gitsende, bu gözyaşları senin dönmeyeceğini bilsemde, artık yarınlar yok benim için sensizlik benim kaderim mi? sevgilim...


Gitmek istiyorsan kal diyemem, beni sevmemişsin zalim beddua edemem! Şimdi sensiz başlıyorum hayata arkanda ağlana 2 göz bıraktın bunu unutma!!!


Bugünlerde biter elbet varacağız mutluluğa sensizlik ağır bir yük oldu sırtımda, adını yazarım her gece duvarlara, sen sadece benimsin bunu sakın unutma..


ne kadar uzağa gidersen git benimsin, gözlerinde beni kalbinde sevgimi ve nefesinde adımı sakın tüketme birtanem.


Bilinmeyen diyarlarda seni düşünürüm seninle nefes alır bu bedenim seninle can kazanır kalbim, benim tek canım ve cananım sensin sevgilim.


Ben sensiz bir ölü gibiyim nefes aldığım renksiz hayatta, ben sensiz hayatı askıya aldım sensiz kendimi bilinmeyen yerde bıraktım sevgilim.


Bir canım var al senin olsun, sensiz olursam cezam ölüm olsun! Bırakırsam ellerini bu hayat zindan olsun, sen sadece benimsin ek gerçek sevgilim...


Sensiz gidemem uzaklara, taşıyamam bu kalbi tek başıma bir bedende can olduk bunu sakın unutma! Sensiz yaşamak ölüm gibi gelir bana..


Gidersen sonum ölüm olur biliyorum, sensiz bu dünyada nefes almak ızdırap gibi gelir anlıyormusun? bırak küskünlükleri gel bana, bekliyorum seni sen farkında olmasanda!


Hayata sensiz başlamak kadar acı ne olabilir bu hayatta? Sensizliğe giden yollarımda ağlıyorum tek başıma, elimi tutarsın diye dua ediyorum gözyaşlarımla, haydi dön artık bana bitmesin bu sevda!


Gitmek istesemde gidemem sensiz başka diyarlara, nefes almamam başka alemin havasında, sen canıma can olmuşsun anladım bunu geç olsada, sensizlik boynumu büktü gel al beni kendi dünyana!


Zor olsada sensizlik gülüyorum inadına, ne gurbet dinler deli gönlüm nede sana yalvarır asi olan sevdam, beni bıraktın ya sen kendi haline yan!!!


Gidersen üzülürsün bensizliğinde, belki pişman olursun keşkelerle yaşarsın bensizliğinde, bir mesaj çekecek kadar hak bulamazsın kendinde, işte o gün ben olmayacağım yanında bitirdin bu aşkı bile bile...


Yarınlarıma yazmıştım seni vefasız, tutmak isterdim elini hayallerimi canlandırmak isterdim seninle! Şimdi bakıyorum koca bir yalanmışız yalanların içinde!!!


Git gitmek istiyorsan bensizliğe, git benim olmayacağın alemlere, bir gün hatırlarsan beni mutsuzluğunun bir köşesinde, ben seni çoktan unutmuş olacağım keşkelerinle ağlayacaksın soğuk köşelerde!


Benim cezam sana inanmakmış anladım, seninle siyaha beyaz demek gibiydi sevdamız sadece bir oyunmuş sevda oyunu oynamışız seninle...


Kendini kandırmaktan vazgeç artık, biliyoruz biz imkansızız! Sadece aşk oyunuyla birbirimizi kandırmışız, hadi git gidebildiğin yere biz hep yalanlar içinde gülücükler atmışız!


Dertlerim okyanus oldu yüzer acıların içinde, gözyaşlarım rüzgarım olmuş götürür beni sessizliğe, şimdi daha iyi anlıyorum yalanıda sevgiyide...


keşkeleri biriktirdim içimde ve YALAN çıktı senin sevginde keşkelerimde, bakıyorum arkama yalanlar ve sahte gözyaşları, bakıyorum önüme göremediğim geleceğim ve yalnızlığım..


Beni benden alan sözlerin şimdi yalan oldu, sahte gülücüklerin içime hançer oldu, anladım senin yalanlarını ama geç oldu, şimdi kalbime kızıyorum yine sevdigim YALAN oldu!!!


Alacakaranlıkların içinde mutsuzluğun gölgesinde yalanların her cümlesini sana armağan ediyorum sen ancak sahte ve yalan hayatı yaşayabilirsin!


Gözlerimden sildim yaşları artık akmayacak, nefesimden sildim adını son sözüm ayrılık olacak, bitti seninle olan üzüntülerim yeniden hayat bana en hayırlısı olacak!!!

Sizin için birbirinden güzel Harika Sözleri güncel olarak sayfamıza ekledik umarım beğenirsiniz! Hiç bir yerde bulamayacağınız En güzel Sözler burada!!!

aşk

Aşk Sohbeti

Aradığın Aşkı Bul

müzik

Müzik Keyfi

Hemen Radyo Dinle

arkadaşlık

Arkadaşlık Kur

Hızlı Tanış ve Kaynaş

eğlence

Eğlenceyi Tat

Dostluğun Tadına Var

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Full Stack Developer: umiT