Sohbete Hemen Başlasohbete başla
SOHBET GİRİŞİ
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
kız sohbet

Miraç Kandili Mesajları - Atılacak Miraç Kandil Mesajları

Miraç Kandili Mesajları sayfamızdan birbirinden güzel, Miraç Kandili Mesajları bulabilir, arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize şuan bulunduğunuz pencereden gerekli olan Miraç Kandili mesajları temin edebilirsiniz.

Kandil Mesajlar


Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, Miraç Kandiliniz kutlu olsun.


Bu Degerli Miraç Kandili Gecenisinde, Kainatin Yaratıcısı, Alemlerin Rabbi Bağışlayıcı Ve Affedici Yüce Allah Bütün Dualarinizi Kabul Etsin...


Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (SAV)'ı anlatır. Muhammed (SAV)'ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu Miraç Kandiliniz olsun.


Miraç Kandili Türk ve islam alemine huzur, sağlık ve bereketli dua ile gecmesini dinliyorum. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.


Ruhu Sevgi ve Sohbet mührüyle damgalı, yüreği kutsi dava ile sevdalanmış, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür duası ile örülmüş güzel kul, kandilin mübarek olsun.


ALLAH' ın daveti üzerine peygamberiz bir gece melekler tarafından Mekke'den Kudüs' e götürülmüştür. Burada Cebrail ile birlikte bütün gökleri aşarak ''Sidretül Münteha'' denilen makama yükselmiş ve ALLAH ile görüşmüştür. Bu yolculuğun Mekke' den Kudüs'e kadar olan bölümüne İsra Kudüs' ten ALLAH ile görüşmesine kadar ise Mirac denir. Bu görüşmede peygamber efendimize ümmet'i için vakit namaz ve Mirac hediye edilmiştir Hayırlı Kandiller!


Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun M Miraç Kandiliniz mübarek olsun


Bir ümit serpilsin kalbine, bin tatli umut dolsun her gününe, hayallerin doğruları bulsun, bütün ettiğin dualar kabul, kandilin mübarek olsun.


Gecenin güzel bereketi kalbine dokunsun, şeytan senden uzak, melekler ise yanında olsun, güneş gecene öyle bir doğsun ki duaların kabul kandilin mübarek olsun.


yemeğiniz afiyetli, Hesabınız bereketli, Düşünceleriniz isabetli, Eviniz muhabbetli, Yüreğiniz merhametli, Sağlığınız sıhhatli, Çehreniz mutlu, Miraç Kandiliniz hayırlı olsun.


Dua kapılarının açılıp rahmetin yağdığı bu güzel gecede üstünüze düşen damla taneciklerinin sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle, içiniz huzur dolsun Miraç Kandiliniz mübarek olsun.


Umut ederiz ki bu mübarek gecede, kötü günler geçirdiğimiz, fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz bu gece yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç Kandiliniz mübarek olsun..
aşk

Aşk Sohbeti

Aradığın Aşkı Bul

müzik

Müzik Keyfi

Hemen Radyo Dinle

arkadaşlık

Arkadaşlık Kur

Hızlı Tanış ve Kaynaş

eğlence

Eğlenceyi Tat

Dostluğun Tadına Var

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Full Stack Developer: umiT