Sohbete Hemen Başlasohbete başla
SOHBET GİRİŞİ
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
kız sohbet

Regaip Kandili Mesajları - Atılacak Regaip Kandil Mesajları

Regaip Kandili Mesajları sayfamızdan birbirinden güzel, Regaip Kandili Mesajları bulabilir, arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize şuan bulunduğunuz pencereden gerekli olan Regaip Kandili mesajları temin edebilirsiniz.

Kandil Mesajlar


Bu gece Sevenlerin gecesi, Bu gece Huzur isteyenlerin gecesi, Bu gece Dualarımızın kabulü, Günahlarımızın Affedilme gecesidir, Dualarımız Sevdiklerimize, Bu Güzel ve Bereketli gecede Dualarını Eksik Etme Sende...


Kalbindeki Zenginliği Bu Bereketli Gecede paylaşabiliyorsan Dua ile, Bizimde Dualarımız Seninle Kandilin Mübarek Olsun Sevgilerimle.


Bu Güzel ve Özel Gecenin Bereketi Evinize Dolsun Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bu gece Ellerimiz Semada Gönüllerimiz Mevlada, Bu Gece Günahlarımızdan Temizlenme Gecesi Bu gece Duaların kabul Gecesi, Sevdiklerimize ve Sevilenlerimize Dualarımız Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..


Yaradana Dua ile Aç ellerini, Kabrin için Namaz Kıl Bu gece, Namaza Durduğunda Huzura Vardığında, Bir Dua'da Bize Oku Bu Gecenin Hatırına, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bi çarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.


içinizdeki güneş hiç batmasın, yüzünüz nur ile dolsundualarımız ahirete olsun, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.


Avuçlarımızın Açıldığı, Gözlerimizin Dua ile Yaşardığı, Kalplerimizin Dualarımız ile Rahatladığı Bu Gecede Bir Dua'nın Huzuru ile Buluşmak Dileğiyle Regaip Kandilinizi Kutluyorum.


Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Regaip Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!


Baki Olmayan Hayatta, Dualarımız ALLAH'a, Ölümün Gerçeği içimizde Olsun Bu gece Dualarımız Sevenlerimize Olsun, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaip Kandiliniz hayırlı olsun!


Gözyaşlarımızın Su gibi Aktığı Bu Mübarek Gecede Dualarımızda Gözyaşlarımız ile birlikte Dua Etsin Sevdiklerimize Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip Kandiliniz mübarek olsun


Bu gece Bir Duamızla Huzur Bulsun Ocağımız, Bu gece Bir Mesajla Mutlu Olsun Yakınlarımız, Gecenin Hürmeti içinizde Olsun, Dualarımız Sevdiklerimize Olsun Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul kandilin mubarek olsun.


Bugün Duaların Gökyüzünde Buluştuğu Gece, Hayırlı Olsun Sevdiklerimize, Dualarımız Her zaman Sizinler, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun Sevgilerle.


Toprak Olacağız Günümüz Gelince, Bir Hatıra Olacağız Sevenlerimizin Kalbinde, Kabrimize Bir Çiçek yeter Birde Dualarınız Bu Güzel Gecede, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun..


Kuran'ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyorum ve dua ediyorum.


Zaman geçerken Delice, Ömür Kısalıyor Git gide, Bu mübarek Gecede, Dualarımız Sizinle, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun En içten Dileklerim ve Dualarım ile Hayırlı Olsun Bu mübarek gece Hepimize.


Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaip Kandiliniz mübarek olsun.


Bir Elim Hayatta Diğer Elim Toprakta, Bu gecenin için Dualarım ALLAH'a kabrimiz Huzur Mekanımız Cennet Olsun, Tüm Sevdiklerimin Kandili Mübarek Olsun.


ALLAH'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.


Ağlayarak Açtım Ellerimi ALLAH'a Kendime ve Sediklerime Dualarım Günahlarımız Affola, Bu mübarek Gecede Sende Dua ile Af dile içine Huzur Dile, Huzura Giden Yolu Sende Yaşa Bizimle, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Doğmak, Büyümek ve Ölmek, Doğarken Dua ile, Büyürken Sevgi ile, Ölürken Rahmet ile Buluşmak Dileği ile Bu Gecenin Huzuru ve Bereketi Kalplerimizde Kalıcı OLması Ümidiyle, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.


Ölümün Nefesi üzerimizdeyken aldığımız her nefesin değerini bilmek lazım, Aldığın her nefeste bir dua yeter sana ve ölümden sonraki hayata, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
aşk

Aşk Sohbeti

Aradığın Aşkı Bul

müzik

Müzik Keyfi

Hemen Radyo Dinle

arkadaşlık

Arkadaşlık Kur

Hızlı Tanış ve Kaynaş

eğlence

Eğlenceyi Tat

Dostluğun Tadına Var

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Full Stack Developer: umiT