Sohbete Hemen Başlasohbete başla
SOHBET GİRİŞİ
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
kız sohbet

Sevgiliye Aşk Sözleri - Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Sözler sayfamızdan birbirinden güzel, Sevgiliye Sözleri bulabilir, arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize şuan bulunduğunuz pencereden gerekli olan Sevgiliye Sözlerini temin edebilirsiniz.

Sevgiliye Sözler


Dermansız yarınlarımda bir umut bekledim bana gülen gözlerini yeniden görmek umudu ile, sensizlik ölüm gibi yaşanmayacak bir hal alıyor birtanem..

Sen hayatımda yokken, nefes almak bile zor gelir bana, senin gözlerini görmeden bir dakika bile geçirmek bana cehennemi yaşamak gibi geliyor sevgilim seni çok seviyorum..

Sen aşkların en güzelisin, sen bu kalbin birtanesi'sin, sen olmazsan gözlerim yaşlı, dudaklarım kuru nefesim titrek ve bedenim ölü gibi olur aşkım..

Ne şarkılar anlatabilir senin güzelliğini bana nede kelimeler ifade edebilir bendeki aşkı, ne sensiz yaşayabilirim bu hayatı, nede sensiz yaşamayı kabul edebilirim sevgilim seni çok seviyorum.

Seni kalbimde sakladığım gibi içtiğim sigaranın dumanı gibi seni çaıyımın şekeri gibi seni su gibi seni ekmeğim gibi yaşıyorum içime hapsediyorum seni biriciğim benim yaşama sebebimsin sen benim...

Taaaa, uzaklardan duyulur feryadım sana, seni çok seviyorum olmuyor sensiz ANLA! ben seninle baş koydum bu hayata, sensizlik ölüm gibi vuruyor yarınlarıma!!!

Kimsesizim sensiz, bir garibim sevgisiz, yalnızlık olmuş ismimiz, yapamam ben sensiz! Sensizliği yaşamaktansa ölmek isterim sensiz kalacağım bu dünyada, iki kelimem var sana Seviyorum Seni ne olur anla..

Seninle başlarım hayatın ilk anına, seninle sürdürürüm hayatı doya doya, adın yeter benim için yaşamama, gözlerinde hapsolmuşum ben sana, seni çok seviyorum aşkım..

Şimdi tek başıma bakıyorum hayata, baktıkça anlıyorum senin değerini olmadığın zamanlarımda, sensizlik çaresizlik gibi vuruyor gözyaşlarıma, sensiz yaşamak harammış bana seviyorum seni ne olur anla..

Seni kimse beni kadar sevemez, sevsede bu aşk için ölemez, seni benim kadar düşünen olamaz, düşünsede yine benim kadar sevemez birtanem seni çok seviyorum cennet gözlüm benim..

Gözlerimden gözlerini çektiğin an ben ölürüm, sende hayat bulmuşum gözlerimde cennetim olmuşsun, sensizlik bitirir beni senden ayrı her gün kahrolurum ne olur anla beni sevgilim, seni çok seviyorum...

Saat gecenin 4'u olsada, yine şarkılarım hep sana, gözlerimden buram buram uyku aksada gözyaşlarım teselli eder sensiz olduğum zamanlarda, sensizlik ölüm gibi acı verir dertlerim bile sensizliğime yanar sevgilim...

Sen olmayınca unutuyorum yaşadığımı, sen olmayınca tat vermiyor bana gülüşler ve renkler, sen olmayınca ölmeyi özlüyorum odamda, sen olmayınca ölüm gelir azraile sarılırım yalnızlığımla! Seni seviyorum aşkım benim..

Titrek ellerimle tutuyorum kalbimi, kurumuş paramparça olmaya hazır atmayı unutmuş kalbimi gözyaşlarımla suluyorum ama nafile sensizlik ölüm gibi gel kurtar seni seven bu kalbi..

özlüyorum seni özlerken anlıyorum sensizliği, sen varken kıymetini bilememişim yaşamanın değerini, sen benim hayatımsın bırakma tut ellerimi haydi ne olur dön geri sevgilim...

Dudaklarım çöl gibi kurudu sensiz, gözlerim sel oldu yaşlı sensiz, kalbim atmaz oldu aldın götürdün izinsiz, şimdi yaşamak mı bu sensiz sevgisiz...

Rüyamda dün gece seni gördüm, sensizliğimde seni görmek acı verdi bana, rüyamda seni yaşamak bile huzur verirken bana uyanmak istemedim sensiz bu dünyaya...

Şarkılar bile anlamsız kalıyor sen yanımda yokken, ne tadı kaldı hayatın nede tuzu sen yanımdan ayrılırken, şimdi gözyaşlarım avucumda senin adını yazıyor, nereye baksam sensizlik işte bu bana koyuyor...

Sensiz olacak her anım benim için yaşanmamış sayılır, sensizlik bu adı ölüm sayılır, gittiğin günden beri sensizliğime yanarım, şimdi sensiz yalan olmuş yollardayım...

içim parçalanıyor sensizlikten, sensizlik yakıyor içimi anlayamazsın benim gibi sevemezsen, baktıkça resmine gözlerimden sülürü yaşlar sessizce, sen gittin sevgilim yaşamak benim neyime?

Ölümün adı sensizlik olmuş, yaşamak sensiz ne zormuş, gözlerimde hayalin kalbim senin, sensiz yaşamak yada gülmek bana yakışırmı sevgilim?

Yürüdüğüm bu yollarda ikimizin hatıraları gizli, sensizlikden ötesi varmı acaba sevgili? bırakma sıkıca tut elerimi! ben sana yeminliyim sadece sana sevgili..

Sen yarınlarımsın benim yaşanmamış, yaşanmayan yarınlarımda umutlarımda ufuklarımda sadece adın var seni yaşamak kadar daha güzel ne olabilir bu dünyada, sen benim canımsın hayatımın tek anlamısın sevgilim..

Mevsimlerden yaz, ama bana kış gibi, herkez gülüp oynarken, benim gözlerim yaşlı sevgili, herkez el ele gezerken benim ellerim titrek sana hasret benim hayatımdaki tek cennet sensin sevgilim..

Doğrularım sensin benim, yanlışlarım sensiz geçen günlerim sevgilim, hayatım yazılı üstüne, sensiz bir kagıt gibi savrulurum bebeğim, sen benim hayatımın şiirisin biricik sevgilim..

Damarlarımdaki kan senin adın misali akar, gözlerimdeki renk senin cennetin sevgilim dunyamı aydınlatır, kalbimdeki sen işte o SEN bebeğim beni hayata bağlar, yaşama sebebimsin benim...

Sensiz yaşamaktansa ölmek olsun benim kaderim, sensiz gülmenin yerine ölmeyi tercih ederim, ben seni ölümüne sevdim sensin benim tek yaşama sebebim sevgilim...

Senin için ağlamak bile huzur veriyor bana, gözlerimdeki yaşların sebebi sen isen bu bile yeter bana, senin için yaptığım herşey mutluluk veriyor bana sevgilim..

Aşkım benim, sensizlik benim kaderim olsa idi hiç düşünmeden ölümü tercih ederdim, sen olmaz isen zaten benim sonum ölüm olur beni hayata döndüren sendin sevgilim öldüren yine SEN olursun bebeğim benim..

Seni unuttum desemde çıkarımıyorum aklımdan, nereye baksam hayalin çıkar karşıma, sessiz kalırım sensizliğimde seni düşünürüm ağlarım yine sensiz gecelerimde...

Bırakma ellerimi sensiz, bırakma beni sevgisiz, sensiz sevgisiz yaşamak değildir bebeğim seni sensiz yaşamak ölüm gibi gelir sevgilim..

özledim yaşamayı özledim, özledim gülmeyi özledim, özledim huzuru sevgiyi kısacası ben seni özledim sevgilim haydi dön geri..

Sen kalbimde cansın atan ve hiç durmayan, sen gözlerimde ilahsın her renge canlılık katan, sen benim içimde bir dünyasın seni yaşadıkça varıyorum huzura biriciğim benim sensin yaşama sebebim aşkım sevgilim..

Ufak bir çocuğun sevincini yaşarım seni görünce, içim titrer gözlerim güler duygularım huzura erer seni görünce, seni görünce yaşam başlar herkez susar sevgilim, sensin benim tek sebebim...

Gezdiğim sokaklar artık eskisi gibi değil, tat vermiyor huzur vermiyor kuşların sesi, renkler ölü hayatlar solgun burada, sensizlik aldı hayatı götürdü içimden sevgilim..

Seni yaşamak mutluluğa koşmak gibi, seni yaşamak bu dünyada sadece sen varmışsın gibi, seni yaşamak kimseyi görmemek gibi, seni yaşamak ölümsüzlük duygusunu yaşar gibi..

Sen varken bu dünyada seni sensiz nasıl yaşabilirim sevgilim? ya sensizlik sonum olur ya seninle mutluluklar benim olur biriciğim sensiz bırakma beni sensiz bırakma ellerimi..

hayatıma bir son veriyorum bu gece, artık yaşayan bir ölüyüm gecelerimde! Sen gittin ya bitirdin beni bende, sen yoksun ya ağlarım sensizliğime, her gece bakarım seni ararım gökyüzünde bir yıldız misali kayar gidersin gözlerimin önünde, seni ne kadar sevsemde bilirim dönmezsin geriye..

Soğuk gecelerimde titrek bir ses ile adını söylerim sensizliğime, gözlerimden akan yaşlar düşer odamın çatlamış kerpicine, damla damla yalarım seni göyaşlarımdaki hayalinle bir umut ederim belki dönersin geriye!

Ateşe soksam bedenimi ısıtmaz sensiz buz tutmuş bedenimi, hayata gülmek istesem işkence gelir dudaklarıma güldüremez kimse sensizliğimi, şimdi daha iyi anlıyorum sevginin değerini, hatalarımı affet haydi ne olur dön geriye sevgili..

Ayrılmak senden ölüme gitmek gibi, ayrılmak senden yaşarken ölmek gibi, ayrılmak senden hiç bitmeyen kabus gibi, senden vazgeçmek ise bitmiş bir hayatı noktalamak gibidir sevgilim seni çok seviyorum!

Değerli kullanıcılar, sizler için yazılmış olan Sevgiliye Sözler sayfamızdan, birbirinden güzel yazıları bulabilir kız arkadaşınıza veya erkek arkadaşınıza sayfamızda bulunan yazıları yazabilirsiniz...

aşk

Aşk Sohbeti

Aradığın Aşkı Bul

müzik

Müzik Keyfi

Hemen Radyo Dinle

arkadaşlık

Arkadaşlık Kur

Hızlı Tanış ve Kaynaş

eğlence

Eğlenceyi Tat

Dostluğun Tadına Var

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Full Stack Developer: umiT