Sohbete Hemen Başlasohbete başla
SOHBET GİRİŞİ
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
kız sohbet

Teklif Sözleri - Kısa Arkadaşlık Teklifi Sözleri

Teklif Sözler sayfamızdan birbirinden güzel, Teklif Sözleri bulabilir, arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize şuan bulunduğunuz pencereden gerekli olan Teklif Sözlerini temin edebilirsiniz.

Teklif Sözler


Seni gördüğüm an vuruldum, işte bu benim hayatımın anlamı dedim, gecemi gündüzüme kattım hayallerimde seni yaşadım artık söylemek istiyorum benimle çıkarmısın?


Sen gelince karşıma dilim tutulur bir anda, söyleyeceklerim düğümlenir boğazıma, kalbim kıpır kıpır olur gözlerine bakınca, artık haykırmak istiyorum benimle çıkarmısın diyorum?


Seni sensizliğinde yaşamak istemiyorum, acı veriyor seni görüpte sana dokunamamak, acı veriyor sana içimden gelenleri haykıramamak işte söylüyorum benimle el ele varmısın sevdiğim?


Hayat o kadar kısa ki, seninle bu kısa olan hayatta mutlulukları uzun uzun yaşamak istiyorum ne dersin ?


Tut ellerimden götür beni kendi dünyana, hadi güldür yüzümü al beni benden bağla sana, bitsin bu işkence hadi çık karşıma seviyorum seni artık bunu ne olur anla!!!


Gözlerim seni arıyor olmasanda yanımda, kulaklarım sesine hasret belki duyar umuduyla, elimde gizli çekilmiş bir fotoğrafın var bakarım usulca, artık dayanamıyorum birlikte adım atalım bu hayata???


EVET DESEN SEVGİNLE DOLARIM SENİ KALBİMİN EN GÜZEL YERİNE KOYARIM BURAM BURAM AŞKIN İLE KOKARIM GEL SENİNLE MUTLULUĞA VARALIM


bu dünyada hiç kimse mükemmel degıl, bende mükemmel degilim ama seni kimsenin sevemiyceği kadar çok seviyorum...benimle çıkarmısın?


Sana gülüm desem solar gidersin sana meleğim desem uçar gidersin sana seni çok ama çok seviyorum desem ACABA NA DERSİN????


Dünyaaaa Fani, ÖLüM Ani BenimLee ÇıKarsaN ne Olur Yani :)


bulutların beyazlığını ellerine yıldızların parlaklığını gözlerine sevgilerin en yücesini kalbine bağışlıyorum KABUL EDRMİSİN


Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin..?


bulutların maviliği ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul edermisin???


sende hoşlanıyorum ve sana sadece bi soru sorucam benim bu küçük ama bir o kadarda güzel dünyama gelmek istermisin.......


BU ACIZ GÖZLERiN GÖREBiLECEGI EN GÜZEL SEYSiN SEN. BENiMLE ÇIKARMISIN.


bilmiyorum dövermisin öpermisin koklarmısın şu bi gerçekki seni seviyorum benmle çıkarmısın


gönlümde tatli bir,bela gibisin, sen bendeki benin, tek sahibisin... desem ki bebegim, artik benimsin. sevgilim, benimle evlenir misin


güzel bir gelecek için dürüst, sadık ve doğal olmaya, herşeyi beraber paylaşmaya ömür boyu benimle olmaya varmısın gülüm....


bir gün yanına gelecegim bir elimde silah bir elimde gül olacak yabu silahı alıp beni vuracaksın ya o gülü alıp benim olacaksın


köprü yaptırıyorum gözlerimden gözlerine yardım edermisin,nakil yaptırıyorum kalbimden kalbine beni dinlermisin,seni gördüm beğendim benimle gezermisin,sana arkadaşlık teklif ediyorum kabul edermisin?


ateşim değil kulum olurmusun.kulum değil güneşim olurmusun? affet son olduğum olurmusun?


Gayem zatialinizi taciz etmek değil efkâr-ı umumiyrde muhabbet kurmaktır. cevab-ı müspetiniz kalb-i hayalimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize talibim..


askimsin sevdamsin kalbimdeki parçamsin benimle çıkarmisin?


bakarmısın bana bi benim içtiğim su,aldığım hava verdiğim nefesim olurmusun aşkım benim


3 günlük dünyada mutluluğu seninle yaşamak isterim, seninle gülüp seninle ağlamak kadar güzel ne olabilir ki sen varken yanımda? Benimle çıkarmısın?


Hayat fanii bir gün verilecek son nefes belki gülerken belkide ağlarken önemli olan zamanı güzelce yaşamak ve bu zamanı benimle yaşamaya nedersin ?


Seni seviyorum ve seni severken kendime kızıyorum beni görmeyen SEN seni bir adım bile bırakmayan ise BEN, artık yeter kırıyorum zincirlerimi benimle çıkarmısın?


Sen benim hayattaki son güneşimsin, bırak güneş seni görsün kıskansın, bırak yağmurlar gözlerinden ilham alsın, sen benim yıldızımsın sen benim nefesimsin...


Bu gözler sendne başkasını görmüyor, bu kalbim sen karşıma geçtiğinde küt küt atıyor, sen olmadığında herşey anlamsız kalıyor, benim ilahım sensin bunu herkez biliyor!!!

aşk

Aşk Sohbeti

Aradığın Aşkı Bul

müzik

Müzik Keyfi

Hemen Radyo Dinle

arkadaşlık

Arkadaşlık Kur

Hızlı Tanış ve Kaynaş

eğlence

Eğlenceyi Tat

Dostluğun Tadına Var

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Full Stack Developer: umiT