Sohbete Hemen Başlasohbete başla
SOHBET GİRİŞİ
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
kız sohbet

Kısa Yeni Yıl Mesajları 2022 Kısa Yılbaşı Mesajları 2022

Yeni Yıl Mesajları sayfamızdan birbirinden güzel, Yeni Yıl Mesajları bulabilir, arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize şuan bulunduğunuz pencereden gerekli olan Yeni Yıl mesajları temin edebilirsiniz.

Yalnızlık Mesajlar


Umutların en güzeli bu yıl sizinle olsun umut ettiğiniz her düşünce gerçek olsun, yeni yılınız Kutlu Olsun..

2022 yılında bütün güzelliklerin ve sağlıklı huzur dolu mutlu bir hayat diliyorum sana ve sizlere, yeni yılınız kutlu Olsun..

En güzel Anılarınızı 2022 yılında yaşayıp hatıralarınızda saklamak ümidi ile yeni yılınızı kutlarım..

Bu güzel ve yeni yılda aşk hayatınız, sağlık hayatınız, dertten kederden uzak olsun, huzur dolu mutlu günler sizin olsun, 2022 Sana güzel olsun..

Gözlerine bakınca anlıyorum hayatı, zaman delicesine akıp geçsede hayatımızdan yaşadığımız anları alsada, seninle her dakika bana yeni bir yıl geliyor sevgilim. yeni yılın Kutlu Olsun..

Seni tanıdığımda başladım yaşamaya, seni yaşadığımda farkına vardım zamanın döndüm hayata, benim için yılların bir anlamı yok Sen olmadıktan Sonra! 2022 Yılın Kutlu Olsun Sevgilim.

Nezaman gökyüzüne baksam gecenin kör ayazında, hayalini görürüm gülümserim hayaline hayranlıkla, bugün yine bakıyorum yıldızlara gözlerini görüyorum baktığım her yıldızda, yeni yılın kutlu Olsun bebeğim..

Sensiz bir hayat yaşanmamış demektir bana, seni görmediğim bir gün bile zindan gibi gelir dünyama, seninle yaşarım hayatı gögüs gererim acılara inadına, sensin benim yaşam kaynağım bugün olduğu gibi yarınlarımda! yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım...

Bir Öpücüğüm samimiyetindeki sıcaklığı kadar huzurlu bir yeni yıl diliyorum siz ve sevdiklerinize...

Yeni Yılın okadar güzel olsunki seninle güzellik yarışına girsin, sana imrensin ve seni mutlu etsin, 2022 Yılı sana ve ailene mutluluk getirsin..

2014 de tatmadığın sevgi, huzur, mutluluk, aşk, sağlık dolu günleri 2022 yılında bulman dileğiyle yeni yılın kutlu olsun arkadaşım..

Biz yeni yılda eski yıllanmış arkadaşlarımızı unutmayız, biz yeni yılda yenileri değil eskileri hatırlarız, bizim için yeni yıllar eskileri silip götürmez, sende onlardan birisin! Yeni yılın Kutlu Olsun.

Gökyüzünden düşen bir yağmur tanesi kadar saf,temiz bir hayat senin olsun 2022 yılı sana armağan olsun...

Güzellikler, mutluluklar hayatında kalıcı olsun, sağlık ve huzur yoldaşın olsun, yeni yılın dünkilerden güzel Olsun...

Şimdi yoksun yanımda, hasret ve özlem ile yazıyorum sana, bugün yanında olmasamda yarınlar bizim bunu sakın unutma! yeni Yılın Kutlu Olsun..

Yeni bir yılda yeni umut,hayal,sağlık,huzur ve ideallerinin bol olması dileğiyle bugünün dünlerinden daha güzel olsun dünlerin ise bugünlere imrensin! Yeni yılını kutlarım..

Bir yıl daha bitti ömürden, bittiğinemi yanalım yoksa yeni bir yılda yeni bir hayatamı bakalım? en güzeli mutlu olalım sağlıklı olalım, birbirimizi unutmayalım! yeni yılın kutlu Olsun..

2022 yılında yeni düşünceleri duyguları mutlulukları huzuru ve sağlığı yakalaman ümidiyle dualarım ve kalbim seninle, yeni yılın kutlu olsun..

yeni yılda yeni insanlar, yeni deneyimler, güzel olan bütün yenilikleri tatman ve tanıman yada gerçekleştirmen dileğiyle 2022 yılın sana şans getirsin...

Bir umut besliyorum içimde, umudumu hayalleirmle süslüyorum ve her hayalimde seni düşlüyorum, bu yeni yılda umutlarımda hayal ettğim ve hayallerimde düşlediğim bütün güzellikleri seninle yaşamak ve paylaşmak istiyorum! yeni yılın kutlu olsun..

Hayat O kadar kısa ki, nefesini içinde tutma, zaman okadar hızlı akıp gidiyorki, bir köşeye çekilip hayata gölgelerden bakma, yeni bir yıl daha var karşında artık bu yılı sende doya doya yaşa! yeni yılın kutlu Olsun Dostum..

Şuan, Saat 24:00 ve " 01.01.2022 " yılına girmiş bulunmaktayız, bu gecenin ilk ve en özel mesajını sana yolluyorum yüzünden tebessüm, gözünden hayatın renkleri, içinde ise bir ömrü boyu sağlık ve huzurun eksik olmaması dileğiyle yeni yılını kutlarım!

2000'li yılların bütün güzellikleri peşinde olsun sağlık ve huzur dolu saniyeler,dakikalar,saatler,günler,haftalar,yıllar senin olsun 2022 yeni yılın kutlu olsun..

Bir gözyaşı damlasındaki içtenlik,samimiyet kadar sıcak duyguları yaşayacağın bir yıl olması ümidi ile sağlık ve huzur dolu bir yıl geçirmeni diliyorum. yeni yılını kutlarım..

İnsana yenilikler lazımdır, yeni nefesler, yeni aşklar, yeni yaşanmasını beklenen anlar, bunların hepsi seninle güzel olsun yeni yılın kutlu olsun 2022 sana hediye olsun..

Hayallerinin, umutlarının, bütün bir yıl boyunca gerçek olması dileğiyle yeni yılda yeni bir hayat seninle olsun hayatın şans ve mutluluk dolu olsun, yeni yılın kutlu olsun.

2022 yılında dilediğin bütün güzellikler, umut ettiğin hayaller, kurduğun düşüncelerin gerçekleşmesi dileğiyle sağlıklı huzur dolu bir gelecek senin olsun en içten dileklerimle yeni yılın kutlu olsun!

İçindeki dertlerin yok olması, gözyaşlarının son bulması, üzütünlerinin silipnip bunların yerine huzur ve mutluluğun yer almasını diliyorum, yeni yılını kutluyorum..

2022 yılının ilk sabahında yeni bir hayatın mutluluğu, huzuru ve en güzel yarınları seninle olsun 2022 yılı sana ve ailene hayırlı olsun...

aşk

Aşk Sohbeti

Aradığın Aşkı Bul

müzik

Müzik Keyfi

Hemen Radyo Dinle

arkadaşlık

Arkadaşlık Kur

Hızlı Tanış ve Kaynaş

eğlence

Eğlenceyi Tat

Dostluğun Tadına Var

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Full Stack Developer: umiT